Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline SunEclipse
Avatar
3088 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 21:12

barbucha tak jednak záleží, zda jim dopřeješ tu informaci, že anglicky je to Henry, druhak ani doma mu nikdo Jindřichu říkat nebude. A že o tom něco vím,  můj táta se tak jmenuje

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 21:44

SunEclipse 

No jo no. Já jen, že v dnešní době globalizace a multikulti ty naše háčky a čárky jsou holt příliš specifický... 

Offline Tak Betty
Avatar
4944 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 23:02

Ja tedy nechci být nějak urputná,ale znova bych nadnesla jméno Vratislav. Vznešené jméno, kníže,panovník. Pro Pinot Noir 

A žádné háčky,čárky

Online Pinot Noir
Avatar
24267 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 23:19

Tak Betty Mně se bohužel jména s koncovkou -slav nelíbí. Máme i docela dlouhé příjmení, tak bychom byli spíš pro dvouslabičné jméno. Navíc si myslím, že tímhle dlouhým jménem by ho vlastně nikdy nikdo neoslovil, že stejného důvodu jsme nakonec zamítli i Eduarda, protože by byl stejně celý život Edou. 

Offline Tak Betty
Avatar
4944 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 23:27

Pinot Noir souhlasím, je to velká zodpovědnost vybrat jméno.

Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 23:31

Kolega tak dlouho zkousel syna, az ma tri dcery. Neco jsme se posledne bavili a on: no a ty moje 4 chcandy... 

Pinot Noir gratuluju ke klukovi, ja jdu teprve v pondeli na prvni prohlidku, na to ze jsem v pulce tretiho mesice :D

Online Pinot Noir
Avatar
24267 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 23:34

Tak Betty Ještě jsem si vzpomněla, že máme v rodině Aťku, o níž jsem, až když se vdávala, zjistila při čtení jména u obřadu, že se jmenuje Vratislava  

Online Pinot Noir
Avatar
24267 příspěvků moje polička 20. ledna 2019 00:07

Tak Betty A ještě jsem si vzpomněla na prastrýce Vraťu. Už nevím, jakým způsobem a proč, ale měli jsme doma od něj (nebo po něm?) svetr. Velký, propínací, s kapsami. Visel na věšáku a sloužil všem, když se šlo s odpadem, přiložit do kotle, pro poštu do schránky atd. A jelikož byl od Vrati, říkalo se mu vraťák  Je to už nejmíň třicet let, ale ten název se u nás tak vžil, že velké svetry s knoflíky jsou prostě vraťáky. Tak koukám, že k tomu jménu mám docela vztah 

Offline Tak Betty
Avatar
4944 příspěvků moje polička 20. ledna 2019 08:58

Vraťák,  tyhle asociace jsou vtipný.

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 20. ledna 2019 19:46

Jsem zvědavá na dnešní noc. Manžel šel odpoledne s dcerou ke svým rodičům a zdrželi se tam na večeři. Což mi vyhovuje, méně už to, že nikdo z nich nemá trpělivost nacpat do dcery tolik jídla, aby se v noci nevzbudila s hladem. Chtěla jsem mu navrhnout, že by k ní měl vstávat on, aby měl u té večeře motivaci, ale už 2 noci pracoval a nejspíš bude makat i tuto noc  teď jsme měli myslím tři noci za sebou celonoční spánek a to je něco úžasného...

Offline dynda
Avatar
7247 příspěvků moje polička 20. ledna 2019 20:42

Mohučanka 

Tak když bude v noci stejně pracovat, jenom si odskočí k nakrmení a uspání dcery, ne?  

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 20. ledna 2019 20:45

dynda :-D:-D

Mohučanka Ja chci taky celonocni spanek, ale potom, co jsem si stahla o spani jednu knizku a precetla situ ty pribehy deti, jdu velebit to svoje asi! Problem je ve mne, musim chodit spat v 8 a je to;-).

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 20. ledna 2019 20:51

dynda To jsem si taky říkala, ale bojím se, že když pracuje, tak by neslyšel řev ani kdyby s ním byl v jedné místnosti 

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 20. ledna 2019 20:53

Jo a vyrazily jsme uz na to plavani. Nevim, jestli budu mit odvahu tam chodit pravidelne, uz ted se desim a tlemim zaroven. Trenerka ji rikala draku, coz je presny pojmenovani:-D. Ja ji nemohla vubec udrzet, porad vyvadela, cakala, vriskala, vytrhavala se mi, seskakovala z plavaci desky do vody, no ostatni miminka si tak cvrcila v klubicku, nase je desila, trenerka rikala, ze ji dame asi do starsich deti. No ja jsem byla vyrizena, jak kdybych tam chodila plavat ja. Vetsina hodiny se nesla v duchu, ze ji drzim metr pred sebou a odklanim hlavu, protoze desne caka. Kdyz jsem se tak bezradne ptala trenerky, co s ni mam delat, tak rikala, ze asi nic, ale ja at se co nejvic opiram o stenu abych to tam vubec vydrzela ustat:-D:-D.

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 20. ledna 2019 20:56

Karja No já vím, že dcera je úplný zlatíčko  a to s tím chozením spát...No možná ne v 8, ale třeba v 11 a ne později platí i pro mě.

Online letfenixa
Avatar
7807 příspěvků moje polička 20. ledna 2019 21:27

Syncek dnes uplne odmietal normalne jest. Nakoniec som mu na veceru uvarila krupicovu kasu, co mi schvalil. Zjedol tri (detske) lyzice a dost. Prisypala som mu granka, zjedol dalsiu lyzicu. Nakoniec zjedol este trochu tak, ze si naberal na palce a daval do ust. Spomenula som si na nedavnu diskusiu o stolovani a bola som mierne zufala. Svoje "jedenie" zakoncil zaborenim celej ruky do kase a ziadostou o umytie. Po umyti ma informoval "dobra kasa".

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 20. ledna 2019 23:09

Karja Ale to je super, že se jí v tom bazénu tak líbí...ta naše byla prvních několik hodin tuhá jak prkno, vůbec nechtěla kopnout nožičkou nebo cákat, i když doma jí to samozřejmě jde výborně  no a ten bazén není nejteplejší, takže po té půlhodině z ní byl rampouch  já sama mám ráda cvičení "hodit si dítě na záda a přeplavat s ním bazén", protože se u toho bezvadně zahřeju.

Online Pinot Noir
Avatar
24267 příspěvků moje polička 20. ledna 2019 23:23

Mohučanka Ó jé, kdybych já chodila spát "dnes" a ne vždycky "zítra", jak já bych byla vyspaná! Do růžova! Ale před půlnocí to zvládnu málokdy. A jako nic důležitého nedělám, kecáme s mužem, čučíme na filmy a čteme. Ale ten čas večer nějak moc rychle běží nebo co.

Offline DruI
Avatar
3175 příspěvků moje polička 20. ledna 2019 23:46

Jak já bych chodila spát klidně v osm, ale bohužel dcera má na to jiný názor a chodí spát v jedenáct :o)

Offline Aranel
Avatar
4442 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 08:26

DruI Vypadá to, že je potřeba si ty děti vhodně povyměňovat a bude po problému!