Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Tak Betty
Avatar
5000 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 11:57

SunEclipse 

Gratuluji a holčičce dávám do vínku at se jí v životě daří,je krásná chytrá a zdravá.

Přeje jedna ze sudiček.

Offline Garfie
Avatar
24010 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 11:59

rasaNori Hele, já měla, když byla dcera malá, úplně super holku, studovala psychologii, napoprvé byla u nás se mnou-ale já v kuchyni a ony si hráli v pokoji, malá se na ni pak vždycky těšila jako blázen. Ale nehlídala moc, spíš tak nárazově. Kamarádka měla zase ke dvěma dcerám starší paní, ta hlídala opravdu intenzivně, v podstatě na půl až celý úvazek. Náhradní babička i věkem, výborná. Učila holky básničky, písničky, prostě se jim plně věnovala po celou dobu, byly to pak nejšikovnější děti v okolí. Nebála bych se toho, hlavní je, aby ji dítě mělo rádo. 

Offline Janulik03
Avatar
16713 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 12:16

Garfie tie staršie "náhradné babičky" vedia byt super. Hlavne tam kde nie je možnost vlastných babičiek. Moja kamarátka porodila po 40 prvé dieťa a jej rodičia už si netrufali. Tak mala v susedstve jednu osamelu pani a tá sa jej sama ponúkla. a deti ju aj doteraz oslovuju naša babi. Spokojnosť na oboch stranách. 

Offline Garfie
Avatar
24010 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 12:22

Janulik03 Já o tom právě vůbec nepochybuju. Vlastně myslím, že nejhorší jsou ty hlídačky ve středním (tedy našem haha) věku. Samy mají rodinu, děti, starosti....je to pro ně pak taková víc "práce" a myslím, že těm dětem ani nepředají tolik. 

Offline Janulik03
Avatar
16713 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 12:33

Garfie 

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 12:35

Karja 6 mesicu a 2,5 roku, takze nic:D hele nakonec krize zazehnana, problem je v tchanovi z muzovy strany, takze se z baraku budou stehovat nekam do bytu v ove no. pul bidy:D ale krapet skodolibe jsem si vzpomela na jeji no do panelaku, nikdy...

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 12:39

Janulik03 Garfie takze myslite ze inzeratem treba u mistniho obchodu nic nezkazim? Neco jako hledam babicku pro 14 mesicni dite? :D

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 13:02

DrowRanger Dcera taky jedla od začátku hodně, bohužel jí to časem přešlo a teď se do ní jídlo v dostatečném množství dá nacpat jen trikem. 

Offline Janulik03
Avatar
16713 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 13:14

rasaNori myslím že nič nepokazíš. Aj ked také osobné doporučenie je ešte o chlp lepšie. Prípadne ak más susedu nejakú, aby nemusela dochádzať, alebo ty decko voziť. Ani študentka nie je zle. Treba vidiet , spoznať sa. Dcera mala štastie na sukromné jasle, zdalo sa to viac penazí, ale decko spokojné, matka kludná......

Offline Garfie
Avatar
24010 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 14:01

rasaNori Chtěla jsem napsat přesně to co Janulik03 :-) Nic tím nepokazíš, ale zkusila bych se i zeptat v okolí, reference jsou nejlepší. A nezatracovala bych mladé holky, nějaká šikovná vysokoškolačka by mohla být taky fajn. 

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 16:12

SunEclipse gratuluju

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 18:54

rasaNori zkusila bych hlidacky.cz , mají tam ty slečny/paní ověřené, jsou schopné i uklidit a vyvenčit psa a člověk se domlouvá přímo s nimi a ne s agenturou.

Offline SunEclipse
Avatar
3117 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 18:57

děkuji všem za gratulace, maminka i miminko jsou v pořádku.  Už jsem si ji i ponosila

Offline Karja
Avatar
35947 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 19:16

rasaNori No, hele tak to ani nepoznaj, ze maji o jedno navic:-D:-D. Ale nechapu tu rodinnou situaci a zajima me to! Kdo je tchan z muzovy strany????

Offline SunEclipse
Avatar
3117 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 19:58

Karja nejsem sice rasaNori , ale přijde mi to vcelku jasný - její sestra se nesnese se svým tchánem.

EDIT: teda pardon, švagrová

Offline Karja
Avatar
35947 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 20:27

SunEclipse Aha:-D:-D. A gratuluji k miminku! Joo, jen nos, nos:-D.

Offline MP Marge
Avatar
5797 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 22:59
Reakce na rasaNori:

Garfie jo bude to potreba, ale ty vado sverit decko cizi zenskeno nechce se mi... 

​Hele, ja jsem si tady hlidanim (cizich) deti v podstate vydelala na studia, a bavilo me to a vsechny jsem je chovala jako v bavlnce  V nekterych rodinach zazily, chudinky, vicemene jen se mnou, ze se jim nekdo venuje  To jiste neni vas pripad, ale ja bych se cizi zenske nebala - deti si zvyknou snadno! 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 08:15

Mohučanka Karja Lamicka tak včera syn stlačil takmer celú dávku, čo som navarila, 1/3 batátu a tváril sa, že by dojedol aj ten zvyšok (keby sa z jeho misky vtedy v nestráženej chvíli neobslúžil pes, asi by tú dávku zjedol malý celú ) a ešte sa potom aj nakojil tak, ako keby nejedol - následne ostal ležať na posteli ako prejedená húsenica, nevedel ani pohnúť rukou . Som zvedavá, či aj obyčajný zemiak bude mať takýto úspech alebo nie.

A máme veľké pokroky, včera boli na návšteve svokrovci a síce syn spustil rev akonáhle sa s ním chceli socializovať viac než sa páčilo jemu, ale inak ich celkom stoleroval (iný výraz nemám) a večer a ani v noci nemal žiadne stavy, spal pekne celú noc. Tak ťukám na drevo a dúfam, že sa nám blýska na lepšie časy 

Offline Garfie
Avatar
24010 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 08:23

MP Marge Někdy si zvyknou až moc :-) Mám třeba známé, kteří využívají chůvy opravdu hodně (jsou dost zaměstnaní, ale zase ve volném čase se dětem opravdu věnují) a ti z toho mají takovou hrůzu, že ty holky (zaměstnávají teda vesměs studentky) v pravidelných intervalech střídají, aby to pro děti byly prostě jen "hlídačky" a moc jim nepřirostly k srdci. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 08:28

SunEclipse Pinot Noir obom Vám gratulujem :)