Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline brrr
Avatar
10051 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 14:15

Karja Sněženky a machři neznáš?

https://www.youtube.com/watch?v=KwLXLz76zSU

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 14:22
Reakce na Pinot Noir:

​To neznám, nebo si sedím na vedení? Nic mi to neříká.

​Protože nejseš pamětník. To byla ňáká reklama na šampón... Richard si prostě umyl půlku hlavy a skvost, a ta druhá půlka asi zůstávala nemytá či co - což samozřejmě upoutalo pozornost tvůrců Český sody, pročež jedna z jejich parodií na reklamy spočívala v detailním záběru na Richardovu hlavu, jejíž půlka se hemžila červy 

To se nedá zapomenout 

Online Pinot Noir
Avatar
24569 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 14:24

barbucha Ahá, tak je podle mě ale oproti robertkovi dost podstatnej rozdíl. Jasně, že každý jméno bylo v nějakým filmu, reklamě, nebo je to v reálu debil z okolí, ale to všechno je oproti vibrátoru nic.

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 14:25
Reakce na Garfie:

brrr Nejdeš proti proudu, já jsem chtěla napsat prakticky to samé :-)

Ještě bych teda dodala, že to kojencké plavání je možná fajn na takový ten první reflex-když dítě spadne nechtěně do vody, nezpanikaří a neutopí se (hned). Ale zase reálně-jaká je šance, že vám dítě spadne nečekaně do vody? 

Jinak kojenecké plavání vúbec nezatracuju (a mám dojem, že dotaz Karja k těmu ani nesměřoval), bylo to fajn, člověk tam může nabalit i nové známosti a třeba moje neteř začala plavat ve třech měsících a nikdy nepřestala, dnes v 16 plave závodně 

​Ono kromě nějakého základního chování ve vodě, je to dětské plavání super taky v tom, že se dítě celkově zpevní, a procvičí svaly. Můj nejmladší byl částečně o plavání ochuzen a vidím to na něm. Je hrozně hubenej, ruce jako tyčky. Ti starší byli osvalenější. A dns ty děti mají často minimum pohybu, takže to plavání je podle mě super. 

Online Pinot Noir
Avatar
24569 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 14:26

barbucha Jo a tu Sodu si pamatuju, ale že to byl Richard, to už ne. Měli jsme psa Egona, boží jméno, škoda, že jsi nevzpomněla na Sodu dřív, mohli být děti Karl und Egon.

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 14:36

Pinot Noir 

Karl und Egon  

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 14:36

Pinot Noir dlouho jsem tu nebyla, tak gratuluji. My měli s výběrem druhého jména dost potíže. První syn se jmenuje Mikuláš (narodil se 6.12 :-) ). To vybral muž. Měla jsem termín už koncem listopadu, on prohlásil, že se narodí až na Mikuláše a bude to Mikuláš. Protože to říkal asi po dvou pivech, tak jsem mu to odsouhlasila. Pak jsem ho přesvědčovala, že takhle blízko svátek a narozeniny je blbost. No nic lepšího jsme už prostě nevymysleli, na všechny návrhy říkal, že se tak může jmenovat až další... Tak jsem ho jen varovala, že jestli jeden Mikuláš, že další bude Silvestr (jmenoval se tak dědův švagr, přijde mi to fajn), a byla bych si ho i prosadila, kdyby mi nedošlo, že by měl iniciály SS, což jsem teda nechtěla. Ani v dnešní době. No se druhým jménem jsme měli dost trápení. Byl ve hře i Edáček i Ludvíček (krysáci, kdyby někdo nesledoval večerníčky), taky František po dědovi. Já chtěla už původně Antonína po mém dědovi, ale ve vzdálenějším příbuzenstvu mi ho vyfoukli. Tak nakonec je to Jan, říkáme mu Jenda, a aby to nebylo k tomu Mikuláši moc obyčejné, dali jsme mu jména dvě - Jan Antonín. To jsme snad vyplňovali až při čekání v porodnici. No a třetí, to jednou celkem zkraje těhotenství přišel muž, co prý třeba Vincent nebo Marie. Po Vincentovi jsem hned skočila, je to moje oblíbené jméno a moc hezky se (kupodivu) používá.

Offline brrr
Avatar
10051 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 14:44

Pinot Noir Pan Egon je v Lichožroutech

Online Pinot Noir
Avatar
24569 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 14:58

VeronikK Antonín se mi moc líbí, ale muži nijak zvlášť. Asi bych si ho prosadila, ale nechci tlačit, chci oboustrannou shodu. Jan Antonín zní moc hezky. Sestřenice má Mikuláše a když potom čekala dceru, tvrdila, že to bude Anděla :)

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 15:21

Pinot Noir to jo, Anděla by se hodila. A pak Bertík :-) Mmch Albert se mi taky moc líbilo. Richard je taky hezký, uvažovali jsme i o něm. Naštěstí nám ta klučičí jména šla líp... 

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 15:34

Pinot Noir Viktora ma kamaradka, to je pekny jmeno. 

"Viki, ty mas ale pero" mi teda taky vzdycky naskoci, u ty my kamaradky je to o to vtipnejsi, ze jeji Viki je na tom skutecne velmi dobre. 

A jeste mi  naskakuje Viktor cistic z Brutalni Nikity. 

S tim tretim opatrne, znama taky chtela treti holcicku, nakonec z toho byli kluci-dvojcata, tak ma ted ctyri kluky. 

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 15:40

brrr Jako znam, ale v zivote jsem to hako hlasku nepouzila. Podle me to ,,nam mladejm,, natoz mladsim,  nenaskakuje:-D:-D

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 15:45

Garfie Loni o carodejnicich jsme lovily dite z rybnika, asi trilety. Bylo teda tak nabaleny, ze by nevyplavalo, ani kdyby plavat umelo. Verim, ze moje holka bude presne to dite, co samo do bazenu skoci, zvlast po tom plavani. Je hodne pohybliva a divoka.

Offline Sweet Potato
Avatar
34866 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 15:51

Karja 

Mimochodem, učily jste (zkoušely) jste někdy plavat oblečené? U nás v kurzu to měly děti v programu (ne kojenci samozřejmě) Je to hodně jiné a stojí to za to vyzkoušet.

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 15:54

Sweet Potato Jo, u nas  v bazenu to taky jednou za sezonu maji a je to fakt divny a narocny! Navic, kdyz nekam zahucis necekane, tak mas jeste asi sok.

Offline Garfie
Avatar
24016 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 15:54

Karja Jestli mas z toho kojeneckeho plavani dobry pocit, tak se prihlas, jak rikam, deti to nauci reakcim. Ale teda docela jim to rozvine pohybove schopnosti, tak aby te uplne neprevalcovala ;-)

Sweet Potato To je zajimavy, asi to zkouset nebudu, ale napad dobry!!

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 15:59

Sweet Potato Ne, ale rada bych si to nekdy zkusila I s botama. Ale pripomnela jsi mi jednu historku, kdy jsme byly na party u kamarada a ja navedla kamaradku, ze jako prekvapeni probehneme bazenem:-D. Plan byl jen rychle sundat kalhoty a vbehnout tam v kalhotkach a triko a svetr, ze staci trochu vyhrnout, abychom pak mohly normalne fungovat a nesusit se. No tak jsme probehly, byly v ty vode a ja ji rikam, ty jo, hele vyhrnula sis to triko? A ona ,,ne,, a ja ,,hele ja taky ne,,. No takze jsme sly domu uplne zmachany a konec akce:-D

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 18:41

Sweet Potato 

Plavání v oblečení měla zřítelnice v rámci oddílu taky, každej rok minimálně jednou. Podle mě je to super, páč dotyčnej pak nezpanikaří, když třeba vypadne z loďky 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 18:59
Reakce na Sweet Potato:

Karja 

Mimochodem, učily jste (zkoušely) jste někdy plavat oblečené? U nás v kurzu to měly děti v programu (ne kojenci samozřejmě) Je to hodně jiné a stojí to za to vyzkoušet.

​Já to teda nezkoušela záměrně. Omylem  do mě někdo strčil v noci na mole cestou z nějaké zábavy. V botách a riflové bundě to bylo hodně náročné. Jak tu někdo psal, tak nejhorší je panika. Boty plné vody táhnou strašně dolů a v oblečení se moc plavat nedá. Ještě teda byla tma a do dnes jsem ráda, že si mě někdo všiml a vytáhl mě. Možná to bylo jen proto, že v bundě bylo dost peněz, byla místního DJ a bylo v ní asi 30 tisíc. Druhý den to sušili na šňůrách. A já se od té doby bojím plavat v neznámé vodě. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34866 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 19:16

Renusatko No fuj. Právě proto se to cvičí, aby se ta panika aspoň malilinko snížila.