Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 22:06

A inak ďalší diel z denníčku asociálneho bábätka - dnes bol u nás na návšteve kamarát, dovolím si tvrdiť, že pomaly viac rodina ako kamarát. Má veľmi krásny vzťah k deťom, vlastné zatiaľ nemá ale má 3 krstniatka a ten náš malý introvert sa ho síce na začiatku trošku bál (aj si pofňukal), ale hádam po 15 minútach už boli kamoši. Kamarát na neho mohol hovoriť, vydávať pazvuky a malý sa rehotal na celé kolo, to zatiaľ ešte pri nikom nespravil, dokonca sa nebál ani vtedy, keď bol pri ňom v spálni, keď muž prebaľoval (tam jačí vždy ak je tam niekto cudzí). Neviem, či to bolo povahou a vyžarovaním toho akmaráta, alebo tým, že v jeho prítomnosti sme aj my s mužom boli 100% uvoľnení.

Online Pinot Noir
Avatar
24459 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 22:06

Mrakoplas Haha, já už si preventivně pořídila takový popruh, abych mohla odrážedlo hodit na rameno 

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 22:14

Pinot Noir aky aky?   Aj ked dufam,  ze to nejako pripevnim ku kociku,  to je tazka krava,  dufam,  ze unesie vsetkych!  

Offline Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 22:16

DrowRanger jsem ti to predtim nechtela moc cpat, ale kdyz to sama pises: myslim, ze na tom neco je, ze dite reaguje mimo jine i na tvoje/vase rozpolozeni 

Offline moora
Avatar
7535 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 22:18

hele, našla jsem fotku ty samodomo sedačky (akorát v ní místo ségry sedí panenka...)

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 22:19

Mrakoplas 

Tak to máme podobně, taky plánuju jen skejt se sedákem. My teda běžně žádný štreky s kočárem nechodíme, nemusíme chodit. Buď někam dojedeme autem a pak už je to kousek nebo se jdeme projít a to často už teď zvládáme pěšky bez kočáru, odrážedla, čehokoliv. Momentálně je období, že syn vydrží různě jít a popocházet i třeba hodinu. Jako nenachodíme toho kilometry, ale dá se. Příští zimu už mu budou 3, tak si myslím, že řešit dvojkočár by bylo zbytečný. Když budeme chtít s oběma dětmi na výlet, budeme mít dva kočáry, který už máme a do auta se vejdou oba.

Offline moora
Avatar
7535 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 22:22

retrookénko :-)

ségry:

na prázdninách:

krmení dravé zvěře (ve vaně byli ochotní sežrat mísu tvarohu):

Online Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 22:37

moora to je moc hezký.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 22:39

Jak se tady bavíte o sourozeneckých kočárech, tak jsem si vzpomněla na jednu příhodu. Mám děti hodně od sebe 4,5 roku, ale i tak občas starší stávkoval, třeba po dlouhé vycházce. Měla jsem úplně klasický kočár s košíkem dole. Občas si mladej lehl do toho košíku. Jenže jak měl už skoro 5 let, tak byl celkem těžkej a tak jsem jednou zastavila pod kopcem a říkám "Teď musíš vystoupit, do kopce tě fakt neuvezu" Nějaká paní, co šla okolo se zastavila, koukala do kočáru na to dvouměsíční mimino (staršího dole si samo nevšimla) a říkala sousedce, že jsem asi úplně na hlavu, že určitě chodit ještě neumí

Offline 999
Avatar
17566 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 22:44

moora To je super :-).

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 22:48

Lilly_Ku je to možné, ale blbé je, že ono už sme asi nervózni obja, lebo malý tak reaguje aj keď tam ja nie som (naschvál som to skúšala, lebo o sebe viem, že som nervóznejšia ako on).

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 22:54

Krmila jsem večer dítě bramborovou kaší, když se objevil kocour a začal vopruzovat, že má hlad. Tak jsem řekla manželovi, aby mě vystřídal, že jdu dát kocourovi granule a odešla jsem do chodby. No bylo mi divný, že mě kocour nenásledoval, i když slyšel, že sypu do misky. Vratila jsem se do obýváku a co vidím? Dítě sedí u stolu samo, kocour stojí na stole a cpe se kaší a muž sedí na zemi zády k oběma a hraje si s novou hračkou, totiž samochodným luxem... a ještě se divil, proč ječím 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 22:56

moora A moje tchýně se pozastavovala nad tím, že krmíme dítě u knížky, aby něco vůbec pozřelo...tak až to přestane fungovat, zkusíme vanu 

Online brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 22:56

Hlasí se krkavčí matka! Dítka jsou od sebe přesně dva roky a vůbec mě takové věci nenapadly řešit. Pak jsem si říkala, jestli nějaký ten skejt pořídit, ale starší mládě se naučilo stát na té ose? spojující kola a opíralo se zády o madlo. Jinak jezdil na motorce, odrážedle a hlavně chodil (ale měli jsme většinou dost času ).

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 22:59

Lilly_Ku jo, dcera neomylně pozná, když někam pospíchám a obvykle se těsně před odchodem pokaká  už jsem si začala dávat na odchod o 20 minut větší rezervu, abych byla v klidu a nedávala najevo spěch.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 23:00

moora tá posledná fotka je úžasná, krásne deti :)

Online Pinot Noir
Avatar
24459 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 23:00

Mrakoplas Myslím, že je to tohle:

https://www.neobycejne.cz/Nosici-pasky-c5_161_2.htm

Taky doufám, že to pomocí toho popruhu nějak pověsím na kočár.

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 23:19

Pinot Noir super,  diky,  dnes uz su vychytavky na vsetko 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 23:23

Mohučanka na tomto som sa schuti zasmiala, myslím, že u nás bude fungovať model, že syn bude prikrmovať psa, už teraz psa zbožňuje (keď vidím ako sa na neho škerí keď pes ide k nemu a oblizuje ho ) a akonáhle zistí, že ho uplatí jedlom...bude pes na diéte .

Offline ziginka
Avatar
676 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 00:00

moora Krasne. To treti je kluk? Muselo to byt silene narocny. Ja vim, ze kdyby jsou chyby a kazdy dite je jiny, ale stejne se zeptam: sla bys do tak maleho vekoveho rozdilu znovu?