Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 00:12

moora 

Děti jsou strašně krásný a muselo to být pro ně bezva, vyrůstat takhle pospolu. Doufám, že napíšeš, že bys neměnila a dáš mi tak naději, že tu druhou vlnu tu všechny přežijem 

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 00:55

ziginka to třetí je kluk a to čtvrtý, co na těch fotkách ještě není, taky :-)

A šla. Vono to mám dneska určitě zahalený milosrdnou mlhou, ale spoustu těch věcí děláš se vsema najednou, všem čteš jednu pohádku, se vsema jdeš najednou ven a tak.

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 01:16

dynda jasně, že jo. Hele, s druhým to jde mnohem líp už. A dokud jsou malý, jsou zlatý. Nejhorší opruz je školní docházka. Ježíš, jak mne se ulevilo, když z těch školních skamen vyrostli.

Což mi připomnělo, jak starší z chlapců dovedl k dokonalosti způsob, jak podat špatnou zpravu:

Matka: tak co mě dneska čeká na třídních schůzkách?

Dite: no, asi tě nepotěší prospěch z dějepisu.

Matka: to jako že ti hrozí 4?

Dite: no, já doufám.

A hned vypadala 4 jako pěkná známka. 

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 01:18

Jedna rozkošná historka k dojímání se: syn uloupil z kuchyňské linky tvrdý rohlík. Říkám mu, že už je starý, pro kačenky, ať ho nepapá, dám mu jiný. Než jsem přichystala čerstvý, syn odešel do obýváku, vytáhl si látkový rybníček, vysypal bednu zvířátek, nainstaloval kačenky do rybníčku a začal jim ulamovat rohlík. 

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 01:20

moora ta samodomo sedačka je boží! Ještě že tehdy byly ty obří kočáry, co? Do dnešního hlubokého se sotva vejde jedno půlroční dítě.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 06:15

brrr  

Ale uz bych to obdobi vracet nechtela

Offline ziginka
Avatar
677 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 06:54
Offline Garfie
Avatar
24030 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 07:59

moora  To je číslo, super. Připomíná mi to mého prvňáka, který když na něco zareaguje nějak naštvaně, nebo ho něčím otravuju, dá to najevo a vzápětí dodá "maminečko moje milovaná..." 

žluťásek  Kouzelný.

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 08:52

Renusatko pobavilo!

Jinak k poznamkam kolemjdoucich: brala jsem ted syna ze skolky domu po obede. On mel obed ve skolce, ale ja ten svuj v praci vynechala. Stavili jsme se tedy v restauraci, kde jsem pro sebe objednala radny obed a pro syna jen kopecek zmrzliny. Cisnik se asi 3x ujistil, jestli to dite bude skutecne obedvat zmrzlinu?!  A chlapek od vedlejsiho stolu delal na syna opicky a vyptaval se ho, jak mu ta zmrzlina chutna a ze to je teda kombinace (syn si k te zmrzline jednou kousnul z meho knedliku). Uz uz jsem chtela vysvetlovat, ze to neni tak jak to vypada, ze syn uz obed mel, ale ovladla jsem se;)

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 09:24

žluťásek jako teď tu byla řeč o tom, že nejhorší jsou nevyžádané rady, ale i tak mi to nedá. Nechoďte prosím krmit kačeny suchýma rohlíkama, ubližuje jim to.

https://zena-in.cz/clanek/krmeni-kachen-a-labuti-nez-pecivo-tak-radeji-nic-radi-ornitologove

Online MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 11:07

DrowRanger Tak to pěkne vymyslete a naučte se to a my to pak jenom obslehnem :D

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 11:32

Renusatko dobrá historka a krásný kočárek. Miluju puntíky 

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 11:32

Renusatko dobrá historka a krásný kočárek. Miluju puntíky 

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 11:32

Renusatko dobrá historka a krásný kočárek. Miluju puntíky 

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 11:32

Renusatko dobrá historka a krásný kočárek. Miluju puntíky 

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 11:33

Renusatko dobrá historka a krásný kočárek. Miluju puntíky 

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 11:33

Renusatko dobrá historka a krásný kočárek. Miluju puntíky 

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 12:10

Renusatko s bratom mame 2,5 roka rozdiel. Mama sa dodnes stazuje ako som sa vzdy vtrepala dole na tu siet  a pritom taka vychytavka

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 12:26

MP Meri  ak na nieco prideme, podelim sa o navod.

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 17:20

Na všechny druhy odrážedel mám pro jistotu dole v košíku u kočáru úplně obyčejný pružný upínač, aneb hezky česky gumicuk , na ta kovová odrážedla, která jsou už těžší, je ideální mít dva, ale vždycky s tím cokoli přidělám ke kočáru, nemusím to vláčet v ruce. Kamarádky mi záviděly a pak to jedna po druhé začaly používat taky, navíc to stojí pár drobných, nevím teda, kolik stojí ten popruh, nedívala jsem se, ale jestli to má být zase něco ze spešl sortimentu pro děti, tak si to nepochybně nechají zaplatit.