Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mohučanka
Avatar
6405 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:14

olivieraa Já si ho stříkám taky a v pohodě...žádný problém nebo tlak. Ani dceru už nechytá hysterák, když sprej vidí. 

Online Karja
Avatar
36008 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:15

Luna Presne netreba koruny krasy:-D. To koruna krasy rikala jedna moje spoluzacka, ze vlasy jou korunou krasy, nenechala si do nich sahnout, kazde strihani hrozne resila, ale ty vlasy byly proste takovy zine, neco jako Esmeralda mela. Proste dlouha deka, trochu zvlnela. Ja to prilisne lpeni na vlasech nechapu. 

Offline olivieraa
Avatar
505 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:19

Mohučanka aha..tak to som bud cíťa alebo som mala divný vzorek..ale prišlo mi to, že ešte na ten malinký noštek to musí byť sila..tak nič teda :)

Offline Pinot Noir
Avatar
24597 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 22:01

olivieraa Mně je to taky dost nepříjemné. Jako vydržím to v pohodě, ale když si představím, že by mi jako děcku někdo foukl do nosa takovou sprchu, vylítla bych z kůže. Minimálně úlek to teda způsobí 

Online Karja
Avatar
36008 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 22:04

Pinot Noir Jojo, mne stacej ted ty ofuky s obycejnou vincentkou. Ted si taky tak napadne strikam do nosu, rozplyvak se, jak je to prijemny, dokonce jsem zacala na sebe pouzivat odsavacku a tetelim se u toho blahem. Bez efektu samozrejme. Bud je na to okoukani moc mala a nebo naopak uz neni mala a blba:-D.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 22:07

Karja u mňa je to dôsledok dieťaťa . Ale zas ja som pravidelne chodievala každý rok-dva z mikáda na pixie strih (v mladších časoch dokonca na ježka), čiže u mňa to neprekvapí, horšie bude, ak niekto vyšší bude vidieť zvrchu tie diery čo maskujem . A teda, musím zas používať rúž, pri tých krátkych vlasoch si to pýta.

Offline Mohučanka
Avatar
6405 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 22:15

olivieraa Já jsem možná otupělá z plavání ostatně i dcera už půl roku chodí do bazénu se slanou vodou. Třeba taková ta konvicka je mi vyloženě příjemná. Ale lidi jsou různý, moje máma třeba absolutně není schopná použít oční kapky.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 22:17

olivieraa synovi vadil aj sprej do nosa s morskou vodou, na ktorom bolo uvedené, že je výslovne pre bábätká. Nechápala som prečo, tak som si ho strekla sama a odvtedy teda používam Libenar a kvapkám pekne poľahúčky pár kvapiek.

Offline 711990
Avatar
17179 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 22:24

Karja hahaha zive to vidim:D a funguje ta odsavacka na tobe? To me vzdycky lakalo, vyzkouset to:)))

Offline letfenixa
Avatar
8057 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 22:37

Karja Ked cakala dieta prva z mojich blizkych kamaratok, citali sme si knihu o materstve a presne tam bolo doporucene sa pred porodim dat ostrihat nakratko, lebo buduca matka nebude mat cas sa starat o svoj vzhlad. Na motivacnej fotke bola zena so strihom ako Johanka z Arku.

Offline Josefa
Avatar
příspěvků moje polička 07. ledna 2019 22:45

Karja no ja bych rada zkratila naopak pred porodem aby to rychleji schlo :) ale porad to bude dlouhé, krátké experimenty uz jsem overila v mladi,ze tudy cesta rozhodně nepovede. To uz by nebyla vorvanost, to uz by byla šílenost :) 

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 23:23
Reakce na Karja:

. Ja to prilisne lpeni na vlasech nechapu. 

​Ha lebo mas urcite peknu hlavu a tvar!  Lenze my,  co nas príroda obdarila hlavou v tvare vajica a k tomu tvar jezibaby,  potrbujeme vlasy aby nam aspon cast z tych nedostatkov zakryli!  a ked ma clovek pekne leskle vlasy (co som mavala ) tak moze dufat,  ze si budu ludia vsimat tie pekne vlasy a nie ten skaredy ksicht 

Online Karja
Avatar
36008 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 08:25

Mrakoplas Vubec, nic extra, a z meho okoli jsou to pripady tak nejak podobne;-)

711990 Funguje a jako je to docela prijemne, ale pak se ten nos stejne rychle zaplni, proto myslim, ze I u tech mimin to ma smysl fakt pouze kdyz maji ten nos poradne ucpanej.

Offline 711990
Avatar
17179 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 08:54

Karja aha, jasny. Takze zadny zazrak oproti smrkani:D 

Online Karja
Avatar
36008 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 09:19

711990 Vycisti to dukladnejc, ale hned se tam.zas navali. Ne nadarmo doporucujou po vysati zase zvlhcit sprejem, aby se ta sliznice nevysusovala, ze se pry produkuje o to vic. (Ja uz te uplne vidim, jak to zkousis:-D).

Offline tv
Avatar
3586 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 13:07

Nedavno jsem tady psala o kamaradovi, jehoz manzelce se narodila dvojcata ke starsimu, dvouletemu sourozenci. Byla jsem zvedava, jak to zvladaji, tak jsem mu napsala. Odpovedel, ze je to narocne, ale ze zvladaji. A ze jde na materskou a bude s nima doma. Super!

Offline Mohučanka
Avatar
6405 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 13:35

Dcera se naučila říkat mamííí, takže místo aby teď spala, stojí v postýlce a ječí Mamííí! Mamííí! 

(A může za to manželova maminka, které se nelíbilo označení "bába", takže jsme dceru učili říkat "babi" a ona to i hbitě přidala i k mámě a tátovi.)

Offline dzizisketa
Avatar
7489 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 13:40

Mohučanka 

Ježíš, automaticky jsem to lajkla, a tady je akorát možnost nahlásit  Ale je to roztomilé, mi se mamí líbí víc než máma

A já mám dneska první znatelné pohyby, začala jsem je cítit před obědem a říkám si, to mi dneska nějak divně kručí v břiše. Vzhledem k tomu, že dneska začínám 6. měsíc, už byl pomalu nejvyšší čas!

Offline Mohučanka
Avatar
6405 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 13:52

dzizisketa  tak snad mě odsud nevyloučí. Mamí je roztomilé, ale když to huláká hodinu (kterou už měla dávno spát) a prokládá to občasným babí a tatí a čičí a mimí, tak je to spíš nervy drásající 

K pohybům gratuluju, takže to bude dubňátko? To my máme doma taky 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 14:01

Jsem prave snedla misku burta s cibuli a octem. Ach ty tehotensky chute