Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 17:23

Jinak se musím podělit, byli jsme o svátcích na horách a syn (2 a 3/4) poprvé lyžoval, hrozně ho to bavilo, byl šikovný až mě to překvapilo a úplně děsně roztomilý! Tak snad mu to vydrží, lyže celá naše rodina miluje.

A další poznatek, pobíhat se sedmiměsíčním břichem ve sněhu je neskutečná dřina, ono není třeba pobíhat, vlastěn stačí chodit...

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 17:34

Malenge jeej super,  presne toto ma napadlo ked Pinot postovala ten popruh ale ani za svet som nevedela prist na to ako sa to moze volat,  spojenie pruzny upinac pocujem prvy krat  

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 17:38

Mrakoplas já dnes taky  ten pojem na mě vyskočil, když jsem do googlu hodila gumicuk, ale doporučuji, funguje bezvadně.

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 18:10

Malenge Já zrovna minulý týden všechny gumicuky uklidila a zůstanou schované pěkně dlouho, protože Ríša si tím hákem způsobil modřinu těsně pod okem, tak tak, že to minulo oko. Kombinace gumy a železného háku je v jeho rukou nebezpečná zbraň, u nožů a nůžek to člověk tak nějak předpokládá, ale u spousty věcí mě nenapadne, co on s nimi dokáže  Takže ty mi teď nesmí dost dlouho na oči.

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 18:23

Pinot Noir videla som na nete aj take s karabinkou,  ta by mohla byt  relativne bezpecna.

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 18:25

Pinot Noir Naprosto chápu,  u nás jsou taky na seznamu zakázaných věcí, naštěstí mě napadlo je zabavit hned a dítě nějakým zázrakem ani neprotestovalo. Hlavně, že to u vás dopadlo jen tou modřinou.

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 18:26

Mrakoplas Jo, to by bylo lepší, nelákalo by ho to to zaháknout na různá nevhodná místa.

Offline Josefa
Avatar
příspěvků moje polička 07. ledna 2019 19:13

Pinot Noir to te netrklo protoze nenosis gumicky do vlasu, to uz byste znali v malem. Blby tema na vtipy, ale ja to myslim tak na pul vážně. Každé rano mu ji ted skubeme ze zubu.. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 19:22

Josefa Haha, to je pravda, nenosím. Tuhle jsem si při úklidu dala na patku takový ten skřipeček, vydržel tam max dvě minuty, než to mladej zmerčil, vyrval mi to i s pěknou hrstí vlasů a od té doby jsem tu sponku neviděla 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 20:14

Prednedávnom som tu písala, že mi zrejme z kojenia padajú vlasy, tak dnes som to bola ostrihať nakrátko, už ma nebavilo malého neustále oberať a ťahať mu vlasy z úst. A kaderníčka sa ma opýtala, či nemám alopéciu . Že mám normálne vypadané diery na hlave...ach, vitamíny beriem, spím dosť, pohyb na čerstvom vzduchu mám, tak dúfam, že sa to upraví a neskončím plešatá. Najhoršie je, že som si zvykla na to, že v tehotenstve tie vlasy boli na moje pomery fakt husté, lesklé, stačilo ich umyť raz do týždňa a držali objem, strašne som si na to zvykla a teram mi je za tým ľúto. Ak sa to nezlepší do konca mesiaca, asi zbehnem k doktorke, nech mi urobí rozbro krvi, čoho mám málo.

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 20:38

DrowRanger To me mrzi, moje mamka chodila po mne na nejake injekce vitaminu a to nekojila nijak dlouho, snad ctyri mesice, ale vlasy ji hodne padaly, je to taky leta pane, ze jo, takze ted se to treba resi jinak, ale urcite to nejak pujde;-). Za chvili budes mit kolem hlavy svatozar, jak porostou ty nove male vlasky;-).

Mimochodem, ja jsem ted taky ostrihana a jeden kolega se me zeptal, jestli jsem se ostrihala, kvuli tomu, ze mam mimino. Tak jsem mu rekla, protoze je to moderni a slusi mi to. A on zacal nejakej rozbor, jak se zensky po detech hned strihaj nebo co, to je zas taky jednou UL:-D. Nejpraktictejsi je pritom culik a ne sestrih!

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 20:43

Karja suhlasim. drdol / gumicka / stipec je to najpraktickejsie co moze byt. okrme toho mne osobne kratke vlasy ani nepristanu

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 20:45

eless Jasne, to jen ja mam ted ,,foukaci,, mikado:-D:-D.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 20:48

Karja ja som mala mikado doteraz, na jemne a nie huste vlasy je to super zostrih, ale ako mi teraz vypadali, tak ten strih nedrzi. a teda vlasy sa mi zacali aj hodne mastit. No tak si trochu oddychnu od meliru a fukania, hadam sa ozdravia. (s variantou, ze mi zacnu po tehotenstve padat vlasy ratala od zaciatku, okrem toho som ich nikdy nemala moc, tak ma to az tak nestve, len teda, na dobre sa rýchlo zvyká ).

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 20:51

DrowRanger Zmena je dobra! Ja myslim, ze se ti to po zime uz ozdravi. Ja se tesim, az mi to z toho foukaciho mikada odroste, protoze samozrejme nefoukam!:-D

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 20:51

Karja no ale praveze ja hodne v okoli vidim,  ze sa zeny par mesiacov po porode ostrihaju. To len ja som presla z mikada na dlhe   Pripisujem to tomu masivnemu vypadavaniu,  predsalen ta poloplesata hlava vyzera lepsie s kratkymi vlasmi a ked im dorastu,  zase si nechavaju dlhsie.  A ja si potom zase dam svoje kratke mikado    teraz take riedke vyzera blbo a este to kazdy den fukat,  to tak! 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 20:54

Mrakoplas Nevim no, ja si myslim, ze je to nejakej predsudek jeste z minuly ery a jakmile nekdo zkrati, tak hned eee, jasne no, tak po detech se ostrihala. Pritom mozna chtely jen novy uces? Nebo rekly jako ja u kadernice, je mi to jedno, nejak mi to ostrihejte?

Offline olivieraa
Avatar
505 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 20:56

Mohučanka asi je to strašne opozdená reakcia, ale ja som si ten sterimar strekla sama a okamžite som to prestala na dieta používat-je to strašný strašný tlak, skus to a už nikdy mu to nedáš. Striekala som si to na tvár-morská voda, to je ok :¨)

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 20:58

Karja tak u nas na malomeste sa zije asi este v tej minulej ere  lebo vacsina zien co tu poznam sa po porode ostrihala  (nie vzdy na kratko,  ale napr z dlhych na dlhsie mikado a tak) 

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:00

Karja Ja jsem to haro shodila taky proto, ze uz nemam vlasu na dve hlavy, ale sotva na jednu.

V patek jdu zas na strih. Ale toz ja su oslnive krasna, ja muzu.