Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:45

Gatita Ahoj, my se tam chystáme letos v létě ( díky Evaeva za přehled karet ) a tady těch pro děti atraktivních míst jsem našla hodně. Kdybys chtěla můžu ti do zpráv zkusit nasdílet co jsem si na mapách označila zajímavé body.

Offline letfenixa
Avatar
8034 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:46
Offline letfenixa
Avatar
8034 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:48

Lukáško mal suchú nočnú plienku od roka, akurát to do nej vždy ráno pustil az do odplienkovania. 

To je zaujímavé, ako chodievate do tých Álp, ono je to z Čiech blízko ?

Offline continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:57

letfenixa

Do Kaprunu je to z Prahy 5-6 hodin, je to blizsie ako do Tatier. 

Offline letfenixa
Avatar
8034 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 10:00

continuity tak potom jasné. 

My, keď sme teraz boli v tatrách, tak sme si to užili. A to obe túry boli zaciatocnicke, vzhľadom k počasiu, ale bolo to v pohode. Vôbec mi tí ľudia nevadili. L. ocenil najmä sneh.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2024 10:00

letfenixa ty bližší střediska jsou relativně blízko, cenově už je to skoro srovnatelné s tuzemskem a pro děti je to tam fajn

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2024 10:01

Sairon mně přijde, že ten týden je nakonec málo skoro všude

Offline Lamicka
Avatar
13362 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 10:01

Gatita nam rikala pani domaci, ze po krizi v roce 2008 potreboval ten region pritahnout novou klientelu a zamerili se na arabsky svet. 

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 10:12

Evaeva ano ano z toho co jsem si našla bychom se zabavili na 2týdny určitě

Offline Karja
Avatar
35935 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 10:31

Ja o tom Rakousku taky uvažuju, ale je tam v létě o hlavních prázdninách hodně lidí? My jsme hrozně odvykli, oba dva, kombinace venkov, mateřská, a HO si vybírá svou daň, já jsem nějaká nejistá, když je někde hodně lidí. 

Offline Karja
Avatar
35935 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 10:33

Perete Keeny sandále v pračce nějak pravidelně a dají to? Ja jsem totiž málemale objednala ve stříbrnobile, byla na ně výrazná sleva a nevím proč ač píšou že je to stejný model seacamp, tak prostě sedí líp než ty loňské, jsou měkčí a nižší, tak je vezmu i pro starší, ale jak to bude vypadat si nedělám iluze, ráda bych je proto prohodila prackou občas. 

Offline continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 10:35

Karjajá je občas vyperu. Stříbrné máme a nešpiní se nějak zvlášť víc než jiné barvy. 

Offline žluťásek
Avatar
7645 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 10:46

Karja máčíme je ve vodě přes léto hodně, že by jim pračka ublížila víc než ráchání v potoce nemyslím. Jen si dávám pozor aby byly dobře zapnuté pásky suchého zipu. Případně kdybys nechtěla aby se o ten suchý zip víc zničily vzájemně, dala bych je každou zvlášť do pracího pytlíku.

Offline Gatita
Avatar
7170 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 11:02

Karja my nejsme zas tak zcestovali, v lete jsme se primotali do rakouskych hor s detmi dvakrat. A lidi tam byli, ale nebylo to tak, ze by ses nekde mackala v davech, to vubec, ani na koupalisti to nebylo zadne drama. Taky to nemam rada. 

Offline Karja
Avatar
35935 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 11:27

Gatita Jasný, ono to bude asi lepší než v českých dovolenkových destinacích. Docela mě štve, že si nemůžu vzít dovolenou na jaře, můžu si vybírat od července do půli listopadu, na podzim to zase koliduje se školou.

continuity Díky, no ony možná na to tvoje holky dávají už větší pozor, tyhle dají bahno ještě na plno a hodně jsou ted s tatínkem v záhoncích, takže si myslím, že na těch bílých to bude více vidět, ale prohodim je pračkou, mám i krátké programy

žluťásek No to je dobrej tip s tím suchým zipem

Offline continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 11:39

Karja moje starší si nedává pozor na nic. zvláště tohle je u nás fakt sportovní obuv nejam do lesa, proběhnout zabahněným potokem a tak. 

Offline Myrtila
Avatar
3022 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 11:50

Karja Jj, do pracího sáčku a do pračky s nima akorát ze stélky (té gumy uvnitř boty) jsem musela bahno drhnout ručně, jinak se vypraly pěkně a přežily, teď nevím kolikrát. 

Offline Lamicka
Avatar
13362 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 12:00

Karja do Rakouska jezdime kazde leto a davy jsme nikdy nezazili. Max na Dachstainu bylo vic lidi, tam se to ale snizi tim, ze musis mit predem rezervovanou lanovku. Treba v Halstadtu a okoli muze byt narvano, ale to jsou takove ty top cile pro cely svet. Vloni jsme byli v Hinterstoderu a tam nebyl vubec nikdo. Ale zase vyziti bylo mensi, deti to tam moc nebavilo. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2024 12:01

Karja já je meju v umyvadle, v pračce se mi jednou zapraly. Ale vyloženě je vykoupu.

V Schladmingu mi přišlo lidí celkem dost, třeba na koupališti, nebo v bazénu, když pršelo. Ale na lanovce jsme nečekali nebo tak něco, v horách se to rozptýlí. Ale vyloženě liduprázdno nečekej. U těch nejvíc profláknlých dětských atrakcí lidí bylo víc.

Offline Gatita
Avatar
7170 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 12:28

Sairon tak kdyby to slo nasdilet, aniz bys to musela nejak pracne prepisovat, budu rada! Jinak se s tim netrap, googlovat zvladnu sama. Ja to tu tak zkousim, protoze tu casto dostanu moc fajn tipy a muzu rychleji na neco zacilit.