Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33763 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 19:46

Evaeva ona tu plinu vzala sakumprask z jedny vody na cisto, proste to zacala cítit. 
ja mám to spaní hrozne lehký, vzbudí mě všechno 

(Například budík na 6 rano o patro niz na stole v kuchyni i v neděli )

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2024 19:51

Potrefenáhusa ta noc se ovlivnit nedá nijak, to prostě musí dozrát. Mladší by jí taky už rád odložil, i jsme to týden zkoušeli. Ale nešlo to, skoro pokaždé se počůral a narozdíl od staršího, který v tom spí klidně do rána, on v noci hrozně vyváděl, že je mokrý, ale převlékat se nechce, chce spát a pak to noční dlouhé uspávání,... 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33763 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 19:53

Evaeva však já na tom žádnou zásluhu nemám! 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2024 19:58

Potrefenáhusa, jasně, já to tak ani nemyslela.

Offline Gatita
Avatar
7168 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 07:57

Je to cestovatelsky dotaz, ale detsky, tak se zkusim zeptat zde. Mozna bude vedet Evaeva nebo Lamicka . Je Kaprun ok v lete pro deti? Oba dva kluci uz neco ujdou, ale idealni jsou nejake atrakce po ceste, typu kus se jede lanovkou, kus se jde, podel casti cesty vede nejake hriste/kulickodraha. Jednou jsme na neco takoveho natrefili ve Schladmingu, bylo to super. Dekuji moc za jakekoli tipy.

Online continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 08:02

Gatita jo, ale musíš na Schmittenhotte. Tam se dá vyvézt lanovkou s směrem dolů jsou hřiště. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2024 08:07

Gatita my jsme Kaprun plánovali letos, zdálo se mi, že to tam pro děti je. Ale nenašla jsem vhodné ubytování s tou kartou. Myslím, že MPLee tam loni byla?

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2024 08:08

Gatita koukni se přímo na stránky kaprunu, tam budou trasy pro děti. Je to součást regionu spolu s Zell am see, mám dojem 

Offline MPLee
Avatar
2347 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 08:25

Gatita Evaevamy jsme loni skončili ve Švýcarsku a bylo to boží! Ale cenově to vyšlo samozřejmě

jinak. Spali jsme v karavanu a vařili si sami, jinak by to byla hrozná pálka. 
 V Rakousku jsme byli v See u Ischglu a tam to můžu doporučit. Jezdil zadarmo autobus mezi asi 5 městy. V každém byla lanovka - na tu kartu byly zdarma vždy v jeden den všechny otevřené lanovky v jednom městě nahoru i dolu. A všude bylo něco pro děti. Dalo se dojet i k přehradě Silvretta a obejít jí... 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2024 08:31

MPLee tak to byl někdo jiný každopádně ischgl si píšu na příště 

Offline Gatita
Avatar
7168 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 08:37

MPLee Evaeva  dekuju za odpovedi. continuity na Smittenhohe jsem uz koukala na mape, to by byl okruh pro nas zvladnutelny, ale hriste jsem si nevsimla, tak tim lip. Nasla jsem neco na bookingu, jeste jsem to nezaplatila, a teprv proveruju lokalitu:) 

Evaeva ja taky prioritne hledam ubytovani s tou kartou.

Online Lamicka
Avatar
13362 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:07

Gatita Kaprun je s detmi fajn. Nepamatuju si, jestli jsme primo tam narazili na kulickovou drahu, ale je tam v okoli plno mist, ktere jde obejit bez velke namahy a je to pro deti zajimave. Jen ja si nikdy nepamatuju nazvy, tak ti to napisu odpo. 

A je tam moc pekny koupak v Thumersbachu, bazen i jezero. Nadhera a malo lidi. 

V te oblasti je hodne arabskych turistu, rodiny, pary, takze to na nekterych mistech (co maji v pruvodci) vypada jak v Dubaji to muze nekoho zaskocit. Ja jim zavidela ty parfemy a luxusni pikniky (na mistech tomu urcenych).

Online continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:09

Lamicka jj, jsou tam snad v třech vesnicích takové koupací biotopy. Moc příjemné, lidí velmi přiměřeně, žádná hlava na hlavě. Dokonce tam šel vzít Paddle board

Online Lamicka
Avatar
13362 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:09

Gatita jinak me primo ten Kaprun prisel fajn, ze se dostanes dobre kamkoli autem. Jednou jsme vyuzili i bus, ktery je taky v te karte.

Online Lamicka
Avatar
13362 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:12

continuity jj,presne, taky jsme meli paddle s sebou. Hlavne mam rada, jak je tam vsude na koupalistich cisto.

Offline Gatita
Avatar
7168 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:12

continuity dekuji! Lamicka to mi nekdo rikal, ze tam je hodne arabskych turistu, asi to je pro ne zajimavy. 

Online continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:24

Gatita my jsme tam nepotkali téměř žádné, ale bylo to kolem covidu. 

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:26

Potrefenáhusa Nas medved chodi spat az kolem desate, strasne. Vstava lehce po seste do skolky, a tam samozrejme spi. Takze vecer je odpocaty. Uz to tu nekdo psal, zacarovany kruh. Akorat spi celou noc a kolikrat ani rano na malou nechce. A pak to jen taktak dobehne . Ale je skvelej, cura na pana normalne ve stoje, zvedne prkenko a splachne. 

Offline Malenge
Avatar
4271 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 09:41

Noc s laryngitidou jsem zralá na omdlení. Nesnáším to, nesnáším.