Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2024 10:53

viktorka_od splavu asi ani neznám..., jen jsem se zamyslela, že mě fakt ani nenapadlo nikdy tuhle funkci zjišťovat, ale já jedu v lowcost telefonech, tak asi proto :)

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 25. dubna 2024 11:30

Ja bych na tu vodeodolnost uplne nesazela, muj ip10 se vzteka, kdyz mu naprsi do konektoru a odmita pak nabijet

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. dubna 2024 11:46

moora jo, to je bezny, ale neznamena to nevodeodolnost, je se musi pred nabijenim pockat:-) normalne jsem s nim natacela rybicky v egypte

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 25. dubna 2024 12:03

viktorka_od splavu na starem Samsungu jsem musela konektor pokaždé, když se vybil do nuly, sušit fénem, aby se vůbec byl ochoten nabíjet. Zmoknul mi jednou. 

Někdy stačí blbý pád, kdy se to těsnění poruší a nemusíš ani nic vidět. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. dubna 2024 12:13

continuity jo to je pravda, nesmi byt nakraply, pak je po vodotesu:-) mne teda pada furt takze pouzivam obal, tim padem kdyz jsme se cvakli a pomlatili o sutry na vltave nic se mu nestalo, ex si ho krapnul a nateklo mu do kamery

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 25. dubna 2024 13:02

No takze fakt nemam vodotesny telefon, s mojimi gramblavymi rukami mi pada denne

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 25. dubna 2024 13:12

Mrakoplas mne spadnul minulej tejden ze schodů, bez obalu, ten zůstal v autě (nejde s nim nabít neorigo kabelem, co mám v autě a pak jsem vyndavala spici dite...)...tak nevim, jestli 5K za nový sklo (naposled kupovany v listopadu 22), přestala jsem kupovat i ty ochranný skla, protoze i bez padu vydrželo opakovaně 2 mesice 

Offline Myrtila
Avatar
2984 příspěvků moje polička 25. dubna 2024 13:24

V někdejší práci nám padaly telefony pořád někam, měli jsme laboratorní oblečení s takovýma blbýma kapsama, že ze zadní to šlo rovnou do záchodu a z náprsní kapsy na košili rovnou do kyblíku s dezinfekcí ale většina jich přežila, myslím, že jenom jedna kolegyně si kvůli tomu musela koupit nový. Tak asi fakt všeobecně už nějak voděodolné jsou. 
Ale třeba já jsem z té labiny byla zvyklá celý si ho otírat lihem, jinak bych si ho s sebou ani nemohla brát dovnitř, měla jsem za tu dobu asi 2 samsungy a 1 iPhone, přežily všechny, ale pak když to jednou jedinkrát zkusil manžel na svůj outdoorový mobil (fakt nevím už značku, fasovali je v práci), tak mu ten displej okamžitě odešel. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2024 13:38

Mně telefon padá pořád, mám zkušenost, že ta ochranná skla vydrží mnohem míň než display. Nové jsem dostala k Vánocům, vydrželo do února, to další už je taky hrozné. Ale teď jsem dostala k narozeninám nový telefon, tak uvidíme, jak vydrží na něm. Voděodolný asi nebude, je to levná šunka (a malá - obojí jsem chtěla )

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 25. dubna 2024 13:53

Ja furt nevim cemu rikate levna sunka, ten Samsung A33 stoji 5 tisic, to mi prijde levny hodne? A vodeodolnej je. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2024 14:20

711990 já mám teď Sony. Samsung jsem měla před tím, ale měl malou výdrž baterky. Ale jestli je voděodolný, nevím, nevylučuju to.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2024 14:27

Kdo nám poslal zánět spojivek?

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 25. dubna 2024 14:55

Evaeva my!

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2024 15:15

Potrefenáhusa Mne pred mesicem vypadl iPhone z kapsy taky presne bez obalu. A mam na nem extra pavouka na tom zadnim skle. A presne, vymena tak vic nez 3tis, mozna vic. Tak spis vyckavam. Minuly nemel skoro ani predni sklo, taky mi vypadaval v praci z pracovniho obleceni apod. Ale tenhle me mrzi, je skoro novy. Tata ho mel asi dva nebo tri roky, ja ho mam od lonskych vanoc (dedim kdyz si poridi novy model) a proste je to pro me skoro novy mobil. Stary iPad mam asi deset let a taky jsem ho podedila zase po manzelovi. 

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 25. dubna 2024 15:17

711990

Obě děti mají telefony tak za 3-4 tisíce, zatím nebyly žádné stížnosti a voděodolné nejsou.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 25. dubna 2024 15:20

Evaeva nebo možná my?  (Podle naší dr ho teda nemaj, ale viděla jen jednu a teď to má i druhá, takže.....)

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2024 15:20

Myrtila Ja mam asi paty iphone, pokazde nejaky SE a tak a vsechny mi padaly, skla na padrt, jeden  mi vypadl i do kbeliku se saponatem a prezily vsechny. Normalne z toho ppsledniho uz koukaly nejake soucastky pod tim displejem. Vzdycky si rikam, ze vymenim ten stary za dalsi zdedeny az kdyz odejde ten puvodni do kremikoveho nebe, a vlastne k tomu zatim nedoslo

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2024 15:21

711990 tak dík

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 25. dubna 2024 15:22

Jos jo, ten můj je taky skoro novej, jenom 6 let! 
ted má prasklej horní roh, tak to chvíli vydrzim, minule to bylo praskly přes dolní tlačítko a bolelo to...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2024 15:23

Potrefenáhusa synovi to začalo teď během dopoledne, ani se to moc nerozjelo, ale nepochybovala jsem ani já. Doktorka jen koukla a bylo jasno. Přijde o hasičský den, focení se třídou a možná i čarodějnice, chudák. (Že se budou slavit čarodějnice i ve školce, jsem zjistila dneska, takže ještě budu shánět klobouk)