Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2024 02:33
Reakce na 711990:

MPLee odrazedlo uz nemame, ale zlaty 14" se ted potrebuju zbavit:D 

​A mohla bych ji vidět?

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 07:34

Jimik samozrejme 

Offline Mrakoplas
Avatar
8812 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 07:36

Anema tiez ma starsi uzku hlavu, ma abus ale sedel mu len jeden typ. A to zrovna taky dost vykrojeny, takze s nou nie som uplne spokojna. Ale aspon mu drzi a nehybe sa

Online Gatita
Avatar
7159 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 10:05

Mrakoplas u nas je to take bezne. Ja to moc nedavam. Nabizim jim spoustu cinnosti cele odpoledne, nezajem. Ale roztoci to vzdycky vecer, jsou pretazeni a neni s nimi rec. Kazdy vecer to same, jak kdyby se drzeli nejakeho scenare. Stejne vtipky, stejny rev, stejna zraneni. Jsem z toho hrozne unavena, mame s muzem po celem dni taky dost. Porad to analyzuju, snazim se neco zmenit, lec marne. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2024 10:07

Gatita a nejsou potom ráno unavení, když chodí spát pozdě?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2024 10:11

Tak jo, příští rok žádná škola a školka Syn obstará zábavu miminu jen tím, jak tady poletuje a něco vykládá, mimino je pozorný posluchač. Teď spí, tak jsem vytřela kuchyni, piju kafe a syn vytírá zbytek bytu Kdybych nemusela vařit obědy, udělám z nich domškoláky

Ale jinak je to teda k vzteku. Konečně se udělalo hezky a my trčíme doma.

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 10:15

Evaeva Nedělej si iluze, jak se začne mimino víc hýbat, začne před ním starší zdrhat ;o)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2024 10:18

DruI jojo, on už teď docela prostoru obsáhne a nejvíc jde po papíruVíš co, ale ten den mnohem líp utíká. Před tím se kluci pohodlí celkem brzy, ale teď mně děsí to množství malých dílků povalujících se po bytě.

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 10:24

Evaeva No s těma malýma dílkama tě chápu, dceři jsem kvůli malému na rok zabavila lego. Ale je fakt, že když jsou doma oba, tak se moc pěkně zabaví (když se člověk smíří s vedlejšími škodami ;o)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2024 10:27

DruI no jasně, když tu jsou starší spolu, tak o nich nevíme (mít sluchátka a ignorovat bordel). To platí i venku. Ale jim bych musela sebrat skoro všechno, navíc různé kousky trousí kudy chodí. Velká nevýhoda většího věkového odestupu.

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 10:33

Evaeva Tak snad není mimiňáček ocucávací typ. Dcera nebyla, ta si do pusy žádné malé předměty nestrkala, narozdíl od syna, kterej tím občas i teď promyšleně provokuje ;o)

Online dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 10:36

Evaeva 

No Rosťa dnes místo školky odkráčel na ORL, ráno si stěžoval na bolest ucha. Snad to bude jen na kapky do nosu, na víkend jdou k prarodičům.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 10:46

Evaeva já ti moc zavidim, že ho nerasej

Online Gatita
Avatar
7159 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 10:51

Evaeva jsou. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2024 11:32

DruI no zatím se jeví, že bude jako mladší. Ten ochutnával všechno

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2024 11:34

Potrefenáhusa mladší k tomu má trochu sklony. Myslím že to ještě přijde. No má dva starší bráchy, bude odolnej

Tuhle k němu přišla ve školce holčička, zeptala se, jestli ho může pohladit a pak ho tak něžně hladila. Tak to z domova vůbec nezná

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2024 11:36

Gatita my je právě musíme dávat spát po půl osmé, protože mladšího bychom ráno jinak nevzbudili.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 12:16
Reakce na Evaeva:

Potrefenáhusa mladší k tomu má trochu sklony. Myslím že to ještě přijde. No má dva starší bráchy, bude odolnej

Tuhle k němu přišla ve školce holčička, zeptala se, jestli ho může pohladit a pak ho tak něžně hladila. Tak to z domova vůbec nezná

KTuhle k němu přišla ve školce holčička, zeptala se, jestli ho může pohladit a pak ho tak něžně hladila. Tak to z domova vůbec nezná

​tak to naše taky ne

ale už tam nějaký záblesky jsou, jakoze se třeba občas úplně dobrovolně bez rikani rozdělí a tuhle jsem ji někam samotnou tahla za řevu: Já nemám svoji sestru!!!!! Já chci svoji sestru!!! (Ale to myslím bylo první, co ji napadlo, ze proste chtěla řvát a hledala záminku)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2024 13:29

Potrefenáhusa oni se mají rádi a ptají se po sobě, dělí se a tak. Akorát to klučičí mazlení vypadá spíš jako boj, různě se kopou, šťouchají, sedají si na sebe (ta hra se jmenuje na sedačku ). A mladší to zkouší i na mimino, které se tomu řehtá. Ale on samozřejmě nechápe, že musí použít mnohem menší sílu.

Offline Mrakoplas
Avatar
8812 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 14:06

Evaeva nasi tiez su rano unavení ale vecer sa absolutne neoplati ich dat skor spat, nezaspia. Kedze v skolke je povinny spanok, tak tam z nudy zalomia a vecer nie su unaveni. Najviac sa mi osvedcilo ich nedavat zbytocne skoro spat. Do postele idu o cca stvrt na 10, mladsi vytuhne o pol 10 a starsi az okolo 10. Co sa dufam zlepsi s nastupom do skoly :)