Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 12:35

letfenixa přeju, ať jsou výsledky vyšetření co nejpříznivější

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2024 12:58

dzizisketa je to zlato

Offline letfenixa
Avatar
7988 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 16:57

Pinot Noir Mrakoplas ďakujem dievčatá. 

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2024 21:50
Reakce na 711990:

Mrakoplas co mas za telefon? Nemela jsem ne-vodeodolny uz tak 10 let...

​já tady o tom tvém příspěvku přemýšlím už dva dny, protože já za zhruba 25 let, kdy vlastním mobil, jsem ani jednou neřešila voděodolnost. To je nějaký "nový " parametr, který se řeší při vybírání telefonu? A k čemu je to dobrý? Když mi spadne do rybníka, tak se nic neděje, vylovim a jedu dál bez problémů? Ptám se fakt vážně, ptala jsem se i doma a muž teda taky nevěděl, zda je to nějaká, nám zatím utajená superfunkce, nebo zda to mají jen telefony, v jejichž cenové kategorii nenakupujeme? 

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 22:04

Mermaid no je to tak, nektery lidi s nim i bezne pod vodou fotej, treba s iphonem. Jinak jo, kdyz hodne zmoknes, kdyz ti spadne do vody, do vany...proste ho vytahnes a funguje dal. Povazuju to za standard, oznacuje se to jako IP68 nebo IPX68. U iPhonu je to od modelu 7 vys, u tech top modelu udajne az 4m, u iphone 11 jsou to 2m po dobu 30min. U Samsungu krome S modelu jsou to i modely A33, A53, A73, takze rozhodne ne jen ty nejdrazsi. Ja mam dlouhodobe jen Samsung S radu a z prace iPhone, tak neposoudim co za mobily maj jiny lidi:D 

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 22:36

Evaevaprosimtě ty velký nafukovací trampolíny u vás v Butky parku, bejva tam hodně narvano? A bývá to nafouknuté jen v nějakém čase nebo po celý den? K.to miluje, hecla bych se na výlet sedmero autobusy :-))

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2024 22:40

žluťásek my tam letos, co je nainstalovali, byli jednou. Obecně tam bývá hodně lidí o pěkném víkendu, odpoledne ve všední den je to o trochu lepší. Takže zítra a v pátek to asi ještě půjde, o víkendu bude narváno Nikdy jsme tam teda nebyli o víkendu dopoledne, to by mohlo být lepší. Kdybyste tam jeli, dej vědět!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2024 22:42

žluťásek z Motola tam jede přímý bus, to byste neměli tak hrozné, ne? Ale tenhle víkend bych to asi spíš vynechala, všichni budou natěšení teď po téhle zimě.

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 22:45

Evaeva já zvažuju pátek po škole, podle počasí. Nebo příští týden, mají čtvrtek pátek ředitelské volno a musím si ho vzít s sebou do práce asi, tak ať z toho odpoledne pak ještě něco má.

Bus z Motola super, díky za tip!

Dá se tam nějak rozumně najíst, nebo radši deset krabiček s jídlem s sebou?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2024 22:57

žluťásek vzadu trochu mimo to hřiště je stánek Grillogy, ale nevím, jestli už mají i ve všední den, tam mají výborné burgery, svoje párky v rohlíku a grilované kuřecí prsa. Ale naposledy jsme tam byli v neděli večer a neměli už nic z tohoMají tam i dobré kafe a nanuky. V centru toho hřiště je stánek s limonádou a sušenkami a pod, spíš takový tahák na peníze. Byli tam ještě hranolky, ale ty evidentně nepřežili do téhle sezóny. Ale patří to k obchoďáku a tam je klasický sortiment - Albert, Tchibo, mekáč,...

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 23:04

Evaeva děkuju, to zní fajn. Že nepřežily hranolky je moc dobře, jinak bychom je museli koupit

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2024 00:01

žluťásek navíc byly drahé a ne moc dobré, žádná škoda to není

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. dubna 2024 06:55

Mermaid znam spoustu lidi, kterym telefon spadl do vody, ty ne? vetsinou to neprezijou no uz tak 8 let mam vodeodolny, jako nebyl to nakupni parametr, proste uz to tak mel. normalne ho myju v umyvadle kdyz si myju ruce, od covidu. kdyz jsem mela chvili nahradni, mela jsem co delat se na to soustredit, ze nesmim!!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 25. dubna 2024 07:37

Jsem teda taky 100 let za vopicema, já to furt susim jak blba. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 25. dubna 2024 07:38

No a vobe děti cerveny zalepeny oči

Offline Zuzuli
Avatar
2158 příspěvků moje polička 25. dubna 2024 08:30

žluťásek ve vsedni den to celkem slo. Byli jsme tam myslim minuly ctvrtek okolo ctvrte, pate a narvano tam nebylo. Na trampoline par deti, klouzacku chvilema jen pro sebe. Ale to byla i celkem zima a vitr. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2024 08:46

Zuzuli ty hezké víkendy jsou nejhorší. V létě tam funguje i mlhovistě, takže další lákadlo. Kluci tam vždycky hrozně chtějí, ale pak bývají rozpačití z toho množství dětí.

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 25. dubna 2024 09:21

Evaeva ja tohle vubec nedavam a starsi syn taky ne. Pro nas jsou vlastne uplne ztracene i ruzne akce, ktere se u nas v okoli poradaji - bojovka na Halloween, carodejnicky rej, ruzne dny deti, workshopy...my uz to uplne odpiskali, protoze jakmile je nekde vic deti, uplne se stahne a nic ho nezajima. Ja to trochu chapu, byva to casto stres i pro me, loktareni, sup sup, jsi na rade, ozdob si pernicek, hele delej, stoji tu tri dalsi...Nejvic se nam libi, kdyz jsme nekde sami, v History parku jsme se na kazdem stanovisti vrtali hodinu. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2024 10:08

Gatita akce jim nevadí, pokud není dlouhá fronta, ale hodně dětí jim vadí i na malém hřišti. A tohle je velké, tak jsou takoví nejistí. Starší se rozkouká, ale mladší pak vyžaduje, ať všude chodíme s ním, nejlíp i na ty prolézačky. A to mi za to úplně nestojí.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2024 10:09

Uspávám dítě na balkoně a na ulici jede sbíječka a sekačky. (Co jako sekají? Je tu troud) Jaká je asi šance na úspěch?