Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 05. května 2024 19:52

Evaeva a já to taky nepíšu tobě

gatita psala, že jsem chválila Matoušovy pašije, tak jsem to jen upřesnila

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2024 19:53

Vari losuje takže třeba vylosují jen jednoho?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2024 19:55

RoSa jasně, chápu. Gatita už má syna většího, ale obecně s dětmi lóži fakt doporučuju, má spoustu výhod. Ale mohla bys teda znát odpověď na můj doplňující dotaz. Jak je na to vidět, když jsou sedačky jen v jedné rovině? 

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 05. května 2024 19:57

Evaeva hele já jsem seděla v 5.řadě, takže výborně - nevím ale, jak ti vzadu

Online Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 05. května 2024 19:58

Evaeva Jo. A jina zakladka tu neni

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2024 20:02

Vari no ale někam je vzít musí. Takže delší dojíždění? Ještě nakonec budeš ráda, když holku vylosují a syn pak bude mít za rok přednost jako sourozenec (jestli se u vás na to teda hraje)To je teda na nic.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2024 20:02

RoSa jasně, díky za odpověď 

Online Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 05. května 2024 20:10

Evaeva Nekam je vzit musi, ale v okolnich vesnicich je situace podobna, o Praze ani nemluvim. No treba tu konecne postaví tu novou obrovskou skolu, co uz tolik let planujou.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2024 20:16

Vari no je to hrozný 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 05. května 2024 20:38

Len Hahahha, dobrý:D. Ne sambo zůstal doma, takže tam nikdo nedělal problémy:D

Potrefenáhusa Jj, jako já jsem naštěstí rano byla líná a přijely jsme až po obědě, protože jinak by to byl masakr, nevěděly jsme o té akci. Na zámku se to množství lidí ztratí a v oboře jsme byla až od tří a to šlo;-). Na tu prohlídku jsem se taky moc netvarila, ale ta paní v pokladně mi to v podstatě hned namarkovala, že děti půjdou tu prohlídku, sklepení, věže a bude je to bavit:D. Naštěstí chodí do schodů už samostatně, ale z té prohlídky nemám lautr nic, jednak jsem je furt dozorovala, nespadnout, nesahat, nemluvit a pak ten průvodce pri přesunech jak jsme šouraly poslední si s náma docela povídal, takže to bylo příliš věci najednou:D. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 05. května 2024 20:45

Pinot Noir Bude chodit Viki o prázdninách do školky? Pokud je to tak, že si myslíš, že si třeba zvykl, že to nedělá, tak by mu prázdniny mohly pomoci v tom,že zapomene na to, že má tenhle návyk nebo že je nějak predpojatej, že je to něco blbého...Myslím, že to bude po pauze fakt lepší;-) 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 05. května 2024 20:48

Karja to jste tam byly stejně jako my :-) taky jsme o ty akci nevěděli 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 05. května 2024 20:50

Potrefenáhusa Ale neviděla jsem vás:D. ale dost jsem se zalekla, při příjezdu, říkala jsem si, že už nikam v sobotu nejedu. 

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 05. května 2024 20:52

Gatita děkuju za tip, vypadá to moc hezky, snad si to zapamatuju, protože ten letošní termín je pro nás neprůchozí, škoda. Budu pak zvědavá na dojmy.

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 05. května 2024 21:12

RoSa dekuju moc. Spletla jsem si Matouse s Janem:) Zaujalo me, kdyz jsi o tom psala, byl to hezky tip, a verim, ze i ta Rybovka bude zazitek. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2024 07:58

Dneska jsem mela mit volno, uklidit doma po montazi dveri atd. Hned rano mel syn logopedii a pri cekani na nej mi pipla zprava ze skolky, ze ve tride radi zaludecni obtize. Tak jsme jen vylezli a syn poblil sebe i plysoveho medveda . Volala jsem do skolky, ze my taky a prej padli vsichni vcetne ucitelky. Strasny mory tohle jsou.  

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2024 08:17

Jos aj, to bude určitě jen nějaká jednodenní virózka. Ať je mu líp a ty to nechytneš!

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 06. května 2024 08:43

Jos ups, hlavně tak dlouhá inkubační doba. 

Držím palce,ať jste rychle v pohodě a není to nic vážného. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 06. května 2024 08:51

Jos moc tlapkam, ať je to rychly a nepreleze to i na vas, to bliti je fakt strasny, starší dite zvraci vicemene jednorazove, ale to malý

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 06. května 2024 08:57

Jos strasny, jestli ma synek perove periny, povlikla bych rovnou nejake, co se snadno perou...

My to mivame kazdy rok ze skolky a ja to pak vzdycky taky chytnu. Loni jsme sli jednou ze skolky rovnou na prochazku a najednou koukam, ze za synem takova cesticka zvratku...on se tim vubec nenechal rozhodit, se zajmem si vykracoval a sazel to pres rameno. A taky pak hned sms, ze ve skolce to maji, tak bylo jasno:)