Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 14:12

Vyvinula sa.niektorej z vas pobporode alergia alebo histaminova intolerancia? Zjedla som cerstvy ananas a, mala som dost silnu realciu, vratane zhorseneho dychania,maly nastastie nic. Nikdy predtym sa mi to nestalo.

Offline continuity
Avatar
33667 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 14:14

DrowRanger moze sa to stat, imunitny system dostava pocas tehotenstva dost zabrat a zaroven musi tolerovat to dieta, co je vlastne votrelec.

Offline tv
Avatar
3538 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 14:15

Pinot Noir Tak ten je paradni!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 14:28

Pinot Noir krasnej.

Online Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 14:29

betsey Děsný, hele to měla kamarádky holčička, je atopik od malinka. No děsný, když jsem viděla tu kámošku, jak si natírá nějakej ten suchej polystyren ramou a dává si kolečko okurky bylo mi jí líto. No držela hodně přísnou dietu, nějak že ze začátku fakt malinko a postupně přidávala a tak zjišťovala, co je ten spouštěč. (Jo tohle nemá být návod, já tomu fakt nerozumim, jen soucítím, že to je děsný).

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 14:49

Pinot Noir 

Krásnej, já si ještě pamatuju loňské autíčko. Můj syn by velice ocenil, že je tam hodně kol.

Offline letfenixa
Avatar
7965 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 17:27

Pinot Noir Je velmi pekny a tie pamatne sviecky!

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 17:58

betsey soucítím, zažila jsem si a přeju, ať toho není moc, brzy přijdete na to, co to je, a ať z toho brzy vyroste

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 17:59

Pinot Noir ten je krásný, vypadá výborně

Offline Malenge
Avatar
4254 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 19:05

Pinot Noir dynda Díky za povzbuzení, on naštěstí pije docela slušně, tak to jediné mě uklidňuje. A dnes večer si dovolím lehoučký optimismus, snědl pár kousků brambor, ani jsem u toho nemusela dělat hodinu opičí tanečky a pak sám od sebe zahlásil, že bříško nebolí, tak uvidíme zítra.

Jo a dort je moc krásný, jak proběhla oslava? Neprudila tchýně?

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 19:35

continuity ja som práve myslela a aj čítala, že počas tehotenstva sa imunita zlepšuje. Kamarátka s atopickým ekzémom počas tehotenstva nemala s ním žiaden problém, rovnako tak aj virózy a ochorenia sa mne vyhýbali oblúkom a keď sme už niečo chytili aj s mužom, tak ja som sa z toho dostala ovela rychlejsie ako on.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 20:23

Našla som v ústach malému vrchol zuba, teda aspoň myslím, malá, vystúpená tvrdá biela bodka, nevyzerá to ako žaba. Teda aspoň dúfam, že to nie je žaba...

Offline SunEclipse
Avatar
3106 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 20:26

DrowRanger lžičku a klepnout...žaba necinká

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 20:38

DrowRanger on právě imunitní systém v průběhu těhotenství se částečně  "vypne", aby tělo nevypudilo ten plod. Proto se většina autoimunitnich onemocnění jako je třeba ten atopicky ekzem na tu dobu  zklidni.

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 20:40

Koukám, že průjmy a blitíčka to kosí všude. Držte se a pokuste se vydržet a vaše ratolesti at´udrží co nejvíc. Hlavně pít.

PinotNoir Mladému muži gratulujeme. Dort vypadá skvěle. Doufám, že chutnal.

My dnes také slavili Diabola, trošku s předstihem, ale zato to bylo velké neb slavila i neteř a děda.

Offline Sweet Potato
Avatar
34823 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 20:41

tzaziki To je dokonalé!

Ne že by dort Pinot Noir  nebyl krásný, ale tdnhle mne rozesmál.

Vše nej oběma oslavencům!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 20:45
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 20:48
Reakce na tzaziki:

​teda to je bezvadný!

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 20:50

SunEclipse lyžičkou sa tam nedostanem, hýbe vtedy jazykom ako besný a spustí také slintanie, že ho môžem prezliecť . Ale skúšala som prstom, je to tvrdé a hneď sa zahryzol (vlastne posledný týždeň hryzie všetko, ale dnes si strkal do ústočiek už cielene hryzátko :) ), pri žabe by to asi neurobil, ta by ho bolela zrejme.

Offline Pinot Noir
Avatar
24459 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 21:14

tzaziki Taky gratulujeme! Super dort  Ten musel mít úspěch.

Syn nadšený, dostal mj. traktor s vlečkou a popeláře, takže spokojenost. Náš dort se hned snědl, jsem ráda, očividně chutnal. Ríša z něj dál pusy jen malinu, ale jelikož byla od šlehačky, okamžitě ji vyplivl  Jinak pojedl jen suchý rohlík. 

A doteď tu paří, dnes vypadá, že spát nepůjde