Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 19:47

Malenge ja ted nechci strasit, ale ta diastaza se spis porody zhorsuje nez zlepsuje.

Offline rasaNori
Avatar
7719 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 19:50

continuity jsem si uplne vzpomela ted, jak jsem na pokoji v porodnici mela nejaky navody na kojeni a cviceni, mezi tim samozrejme i povidani o diastaze, no samo ze jsem si ji hned diagnostikovala :D nic nemam

Offline letfenixa
Avatar
7968 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 20:30

Som si spomenula na vsetky tie neutiselne nocne place . U nas pomohlo az ked zacal syncek zrozumitelne komunikovat. Ja som uz mala potom pocit, ze je asi namesacny, ked absolutne nic nanho pri tom prisernom placi neplati. A cez den vesele usmiate dieta.

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 20:33

letfenixa tie vacsie deti, co uz rozpravaju mozu mat nocne place tiez  akurat to uz vacsinou nebyva takto pravidelne. U nich to byva tak, ze ich treba poriadne zobudit a oni prestanu. 

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 20:33

rasaNori 

Ale ona se může sama ztratit, hlavně když je po jednom dítěti malá, takže není vyloučené, žes ji měla. Mně se teda zatáhla, ale taky mám strach, co bude po druhém. 

Offline Malenge
Avatar
4255 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 20:50

continuity Však já vím, to byl jen takový povzdech, když vidím, jakým tempem to břicho roste, ach jo. Kdyby měl někdo nějaké tipy, jak tomu v těhotenství aspoň trošku pomoci, sem s nimi.

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 21:11

Malenge to vubec neovlivnis. Spis si pak pohlidej abys spravne cvicila.

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 21:23

Malenge 

Nekoukat se na sebe do zrcadla! Já to tak dělám, podle břicha si připadám tak o 2 měsíce dál.

Offline Malenge
Avatar
4255 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 21:35

continuity Tak to jsem na jednu stranu ráda, byla jsem z toho celkem v šoku, vždycky jsem byla zvyklá cvičit, mít svaly a najednou taková díra od shora dolů, okolo pupíku víc jak na tři prsty, jako čekala jsem, že břicho bude vytahané, ale tohle...

dynda No, muž předevčírem poté, co jsem vylezla ze sprchy, na mně spočinul okem a prohlásil: týjo, takové břicho jsi s prvorozeným (v originále dosaď jméno) měla až tak za měsíc, ne?!? Takže asi tak. A jak jsi daleko? Já totiž věděla, že jsem těhotná, asi tak hned, dřív než gynekolog, nějaké testy, právě proto, že mi regulérně tak za 14 dní vyskočilo "cosi" nad lemem kalhotek. Teď jsem v půlce a nestačím zírat.

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 21:42

Malenge prave mam pocit, ze to spis potrefi zeny se silnymi brisnimi svaly, alespon ja je mela fakt vymykame. Mne se prvni vrazila do reber a mam od te doby jedno vyskakovaci, takze rozestup byl jen maly, ale ta druha do bricha. Bolelo to teda priserne, jak se to natahovalo.

Offline Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 22:04

711990 Luna Diky, Jilian znam a cvicivala jsem. To se mi moc nezda ted tim zacit, navic trpim chronickou bursitidou nebo necim podobnym, stale se to nedari moc identifikovat, takze zadny velky skopiciny.dynda Jo, zkusim prozkoumat tu Mojzisovou, ja musim cvicit prave neco prirozenyho, neco co mi pomuze I s drzenim tela a tak. Ted jsem zacala trochu tu jogu, ale na cejchu na bricho se to asi jentak neprojevi. Byla jsem na joze a lektorka se slusne trasla, to me jaksi nepresvedcilo:-D.DrowRanger Kdeze trener, ja se moc nedostanu sama z domu;-/.

Offline Malenge
Avatar
4255 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 22:04

continuity No vida, tak to jsi druhá, už mi to říkala jedna žena, že si myslí, že holky, co svaly na břiše moc nemají, tak tam není, co by se ničilo, prostě to povolí o něco víc a pak se to zase trochu stáhne, tak nějak vše samo od sebe, kdežto u břicha zvyklého cvičit to povoluje těžko přetěžko, načež v určitém bodu už to prostě povolovat dál nejde, tak se to "utrhne". A to se samozřejmě už samo od sebe nespraví. Netěším se, netěším, snad to nějak zvládnu... holt budu muset, plandající břicho fakt nedám.

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 22:09

brrr  syn má Osprey Ace 50 to je super propracovaný batoh.. všemožně nastavitelný, už jsem si ho půjčila i já, rozhodně není omezený jen na juniory, má ho asi od  8 let..

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 22:25

Malenge ve vysledku na to uplne nejvic pomohlo prkno, jen ho samo necvic hned po porodu. Ale stejne to uz neni ono. A pod kudlu nejdu, na to nemam cas.

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 06:51

Tak mi noc problila i dcera. Uz chybi je muz,ale tomu kyblik a vlasy drzet nebudu. Achjo.

Zensky ja vam to cviceni normalne zavidim. Od porodu jsem v cim dal vetsim rozkladu. Zdravotni problem strida problem. Kdyz uz vymyslim co budu delat, tak jakoby se telo podvedomne branilo a hodi mi tam nejakou obtiz. Pritom si myslim,ze by mi nejaky pohyb prospel. Jak psychicky, tak fyzicky. Jsem ztraceny pripad.

Offline rasaNori
Avatar
7719 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 08:46

nejsem schopna se ztrepat ditete...cele rano si tady hraje sama a kdyz potrebuju neco delat visi mi za nohu! A psy ji jako animacni program pustit dovnitr nemuzu, protoze je nahani a oni to moc nedavaj :D

Offline Gatita
Avatar
7147 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 08:47

tzaziki mam tenhle stav v zive pameti. Byla jsem cela rozlozena, zkrivila se mi zada, odesly svaly (az na bicak,ale JEN na prave ruce od noseni potomka...). Do toho unava, ekzemy, virozy a nula casu na cviceni. Dokud chtel byt syn v kocarku, tam jsme denne podnikali svizne prochazky. Ono se to zda jako malo, ale v souhrnu to nebyl spatny pohyb. Pak jsem zacala chodit behat, vzdy jen na 10-15 min (vic casu ani sil jsem nemela),sle kondici mi to vytahlo prekvapive dobre.

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 08:50

Karja Mojžíšovou zkus, sice trochu nuda, ale s televizí nebo rádiem to utíká dobře. Když začaly být vidět výsledky, vyloženě mě to bavilo. Na držení těla je to právě dobrý, původně vyvinula cvičení pro sportovce kvůli páteři. Otěhotnění pak bylo vedlejším účinkem.

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 08:56

Malenge 

Jsem na začátku pátého, při prvním to touhle dobou nebylo jen tak vidět, to se mi lidi divili i v šestém, asi to vypadalo, že jsem se dobře najedla. Po porodu jsem měla dobře hmatatelný rozestup nad pupíkem, tak 1 - 2 prsty. Vůbec nebyl čas to řešit a pak už tam nebyl. Pořád doufám, že tentokrát tolik nenaberu, nestíhám tolik jíst jako s prvním, ale vývoj tomu od pohledu zatím nenasvědčuje .

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 09:57

Karja Zkus pilates, mně vyhovuje víc než jóga.