Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 18:31

barbucha 

No to nevím, ale taky nevím, jak vypadají ti muži, co tam pracujou 

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 19:33

dynda 

Úplný trosky! 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 19:44

Karja ja mam momentalne na bruchu vaetku tu zmrzlinu co som pozrala pred porodom, vsetko ostatne uz zislo dole ale brucho nic, akurat som ostala prekvapena ako tie svaly na bruchu zmizli, vzdy som mala pevne svaly pod mensou vrstvou tuku, proste ked som to brucho zatla, bolo ich citit, teraz zatnem a je tam nic a ked lezim anadvihnem sa na posteli, tak je tam diera .

Offline letfenixa
Avatar
7919 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 20:59

Pinot Noir  ale no tak, ved som to chcela vyskusat, co by mu pomohlo. Ale on neplakal celu noc, ale tu hodinu az dve ano. A levandula ma upokojujuce ucinky, to je predsa zname.

Offline Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 21:03

DrowRanger Hele, ja necvicila od zacatku tehotenstvi, fakt sport nula, ono za ten rok mi zmizely pomalu I svaly ve vobliceji, ale v obleceni to neni moc videt, tam je videt jen bricho:-D

Offline Pinot Noir
Avatar
24391 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 21:05

letfenixa Nemyslela jsem to vůbec jako kritiku, omlouvám se, jestli to tak vyznělo. Jen jsem si fakt představila sebe, nesnáším vůně, nepoužívám parfémy, nesnáším prádlo vonící jakýmkoliv přípravkem, i sebekrásnější vůně mi dělá zle, musím-li ji vdechovat déle než tak dvě tři nadechnutí. Dlouhodobě jsem ochotná vdechovat jen vůní jídla nebo vína  Měl to být vtípek, omlouvám se.

Offline Pinot Noir
Avatar
24391 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 21:12

Karja Já cvičila ještě 14 dní před porodem a i tehdy jsem mnohé cviky prováděla s vyšší váhou než ostatní přítomné ženy. A stejně byla ze mě za pár měsíců totální troska  Docela jsem to už napravila, ale břicho už asi nikdy nebude takové jak dřív. Na pohled jo, ale není to ta pevná deska, během dne postupně povoluje a večer už se vyvaluje. Asi by to teda šlo napravit, ale hodina kamagonu a hodina nebo dvě v posilovně za týden asi nestačí. Je to ale maximum, které si můžu dovolit.

Offline letfenixa
Avatar
7919 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 21:22

Pinot Noir v poriadku, ja zas mam rada niektore vone, napr. jazmin, aj teraz som.kupila jazminovy sampon. Aj syncek rad privonia ku kvietkom a povie "krasne ňová". Zas vino u mna nula bodov.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 21:34

Karja ja som cvicila skoro do konca siedmeho mesiaca, ale brucho som necvicila asi od piateho, to mi uz bolo neprijemne, os siedmeho uz len prechadzky kazdy den, do toho deviateho som este tie styri km denne dala, potom to tak nejak rapidne islo dolu . A teraz nemam svaly ziadne, maximalne tak na rukach a lytkach, konecne citim ako mi pevneju stehna z toho ako nosim maleho. Jedine stastie co mam je, ze ja neviem ake to je mat viditelny six pack, takze teraz mi to nie je az tak luto, ale to ovisajuce brucho ma pekne stve, aj to, ze mam brucho vypucene uz pod rebrami, co som nikdy nemala. No som zvedava co to bude o dalsie tri mesiace :).

Offline Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 21:48

DrowRanger No me stve, ze si nemuzu vzit obepnuty svetr treba, takze jsem mezi rozhodovanim vyhodit ci zamakat;-D. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24391 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 21:59

Karja Dej tomu ještě čas a svetr ještě schovej. Když byl synovi půlrok, začala jsem ztrácet naději, že ještě někdy vylezu na veřejnost v plavkách, že si ještě obleču staré šaty... No a za pár týdnů jsem najednou zjistila, že vypadám jako dřív (až na prsa teda). A stalo se to bez nějaké extra snahy, skutečně cvičit jsem začala až o několik měsíců později. Tak vydrž, tělo potřebuje čas. 

Offline continuity
Avatar
33416 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 22:07

Karja taky bych jeste pockala, jak pise Pinot Noir dej tomu cas. roka se, ze tehotenstvi 9 mesicu prichazi a 9 mesicu odchazi, ale muze to trvat i dele.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 10:48

Karja ja som do ôsmeho mesiaca chodila na stenu, do deviateho trikrát do týždňa na plaváreň a jogu som cvičila ešte deň pred pôrodom a týždeň po pôrode už zas. Ale tak ja som mala šťastie na bezproblémové tehotenstvo aj pôrod, a sladké mi nikdy nechutilo, svaly na bruchu som mala viditeľné počas celého tehotenstva a teraz mám bočné brušné svaly pekne vyrysované, ale v strede to rozhodne nie je, čo to bývalo, obtiahnuté šaty si teda rozhodne nedám. Chvíľu som myslela, že mám aj ja diastázu a pár krát som sa snažila ju nejako identifikovať, ale keď sa mi to nepodarilo, tak asi ju teda nemám :-)

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 10:53

a inak, pomoc!!! tiež potrebujem niečo silnejšie ako kávu a slabšie ako kokaín a ešte aby sa to nevylučovalo s kojením :-))

Malá má atopický ekzém, minulú noc som spala tri hodiny, túto zhruba dve. Dieťa zaspalo o štvrť na tri, ja od vyčerpania až o štvrtej a o piatej som bola hore zas. Skúsila som ovsené kúpele, rôzne krémy, boli sme u kožnej, fenistil proti svrbeniu... Ono sa to ťahá už dlhšie, ale tieto dve noci bola katastrofa. Ale moja vina, môžem si za to sama, pretože ako začala mať problémy, prestala som jesť paradajky ako možný alergén, ale nezdalo sa mi, že by sa to lepšilo, tak posledné dva dni som mala paradajky na večeru a včera ešte aj na obed paradajkovú omáčku  Tak tu je výsledok, asi to fakt vyzerá na tie paradajky. Najblbšie je, že som vegetarián, a keď som začala študovať, čo všetko sú alergény a mala by som vylúčiť, zistila som, že asi umriem od hladu. Ani neviem, kde mám začať s úpravou jedálneho lístka. Asi skúsim na raňajky chlieb s rastlinným maslom a banán a na obed a na večeru suchú ryžu

Offline Malenge
Avatar
4233 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 12:03

Tak moje anorektické, 2 a 3/4 roku staré dítě, které se pomalým ale jistým krokem blížilo dotáhnout to na 12 kg, má už 4.den průjem, nic nejí (včera třetinu suché housky, 5 piškotů a 2 kolečka banánu, ta měla asi 3mm každé), si dnes ráno vytáhlo v koupelně váhu na hraní, vlezlo na ni a já se bohužel podívala. 10,8kg jsem na nervy!

Offline Pinot Noir
Avatar
24391 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 12:34

Malenge Soucítím, jsem taky zoufalá. Dnes kromě půlkrajíčku suchého chleba nesnědl nic, včera stejná snídaně, tj. suchý chléb, oběd i večeře několik kousků suchých brambor. Navíc třetí den taky střevní potíže, ne úplně průjem, ale kadí 4x denně, absolutně nechápu, co, když vůbec nejí. Dnes slavíme s mužovou rodinou synkovy druhé narozeniny, vsadím se, že se dortu ani ničeho jiného ani nedotkne. A jestli mi tchýně udělá už asi desátou přednášku o tom, jak ona má taky ráda suchý chleba a brambory, asi ji vynesu v zubech! Zvážit ho nemám vůbec odvahu.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 13:16

Malenge 

To bude i dehydratací, průjem rychle odvodní, ale pak to zas nabere, určitě jo!

Offline rysamona
Avatar
832 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 13:32

Pinot Noir naprosto chapu, moje dcera je na nejvyssim percentilu co se tyce vysky, nejmensim co se tyce hmotnosti. Vzdycky kdyz trochu pribrala tak dostala prujem a snaha prisla vnivec. zlepsila se trochu po tretim roce. A pomohlo naskladat par drobnosti kousek syra, kouek sunky atd na talirek a nechat byt a nenutit. Vetsinou sla okolo a zobla. taky pomohlo kdyz se mnou zacala varit, ja ochutnavala ona chtela taky. A vyplatilo se mi nenutit nasilim, stejne to pak vetsinou vyzvracela. Dodnes, pet let, neni extra jedlik.

Offline Pinot Noir
Avatar
24391 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 14:09

Myslím, že se mi povedl 

Offline continuity
Avatar
33416 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 14:11

Pinot Noir teeda. Krasnej