Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 19. října 2018 14:52

Pinot Noir Já jsem včera byla na výletě, tři matky a pět dětí ve věku 1,5 až 5 let. Třičtvrtě hodiny ve vlaku furt někdo něco jedl. Začali už na Hlavním nádraží

Já mám štěstí, že syn se dost dlouho nechá zabavit knížkou nebo vláčkama, jinak bych asi taky cpala křupky. Dneska jsme projeli téměř celou trasu metra s prohlížením předsádky mašinky Tomáše, je tam celé nádraží z ostrova Sodor!

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 19. října 2018 14:53

Pinot Noir Nene, jméno bylo ve skutečnosti jednoznačné a nezaměnitelné.

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 19. října 2018 15:18

Sweet Potato 

Hm, tak takový batole bych na čas taky brala. Přesnídávky už nejí asi rok v jakémkoliv balení, zabavit ho jídlem funguje, jenom když má hlad 

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 19. října 2018 15:39

žluťásek Sweet Potato vecne "svacinkovani" take nemam rada. Syn nevalne ji, a kdyz sni dopoledne krupky,rohlik a kapsicku,tak muzu svuj s nejlepsimi umysly uvareny obed rovnou splachnout do zachoda. Proto nejsem nadsena, kdyz jdeme nekam na vylet s kamaradkami,ktere á 5 minut vytahuji nejake laskominy a ze vsech stran se hrnou kapsicky a krekry.syn chce taky, zebra, nadsene se nacpe cizimi brumiky, ja se svym nakrajenym jablickem nemuzu konkurovat a vypadam jako matka,co neumi zabalit poradnou svacinu...

Ale uznavam,ze jako prvni pomoc v urcitych situacich je plna pusa dobre reseni:)

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 19. října 2018 15:44

Gatita Jo,to mi pripomina dnes neter, moc nemluvi a rikam ji, chces banan - eee, chces mandarinku - eee, jogurt - eee, vino - eee,  tak si rikam, hmm mozna dnes rika eee na vsechno, tak se ptam chces susenku -jooo.

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 19. října 2018 15:49

Gatita Já si při těch svačinkách vždycky vzpomenu na kamarádku, která v hospodě při čekání na jídlo skrmila do syna (dva a čtvrt tehdy) přesnídávku a hromadu piškotů a pak se divila, že nechce rybu a brambory.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 19. října 2018 15:59

Karja Tím vínem myslíš hrozny, doufám 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 19. října 2018 16:56

Gatita 

Já mám teda vyzkoušeno, že cizí svačina je vždycky lepší  Naštěstí mám nějaký asi příčetný kamarádky a nepřetržité pojídání se neprovozuje. Naopak celkem všichni kladou důraz na ty hlavní jídla a aby se mezi nimi stihlo něco jako zábava. 

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 19. října 2018 17:09

Tak jsem si podepsala rozsudek smrti, tchyne mi dala nejake obleceni - po svych detech, takze 30 let stary modely, no co si budeme povidat, pulka veci zazloutlech, pulka desnejch, 90 procent veci jsem vyhodila a nejake ty lepsi veci jsem si nechala spis z nostalgie a slusnosti, stejne jsem to nepouzila. No jo, ale ona to chce zpatky, to me vubec nenapadlo!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. října 2018 17:14

Karja 

ty me fakt bavis.:-)

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 19. října 2018 17:16

Zarinya Jako to je v prdeli, ona si to susi 30 let ve skrini a ja to pak vyhodim! 

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 19. října 2018 17:18

Karja Tak řekni, žes sis říkala, že si vezmeš to nejlepší, a zbytek jsi dala, v mateřském rozněžnění,  na charitu,  pro nešťastnice bez příjmu,  partnera, matky, sestry, a,  last but not least, laskavé tchyně ! (no možná podat trochu jinak  ).  I proti tomu se dá sice protestovat, ale s menším morálním oprávněním. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. října 2018 17:19

Karja no prave....sis

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 19. října 2018 17:28

Karja No potěš!

Offline SunEclipse
Avatar
3109 příspěvků moje polička 19. října 2018 17:34

Karja tak se to roztrhalo v pračce, to víte,  už to bylo zteřelý...

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 19. října 2018 17:34

Jsem asi vyhodila I tu krajeckovou zavinovacku! To je v hajzlu, ale ono to bylo vsechno fakt desny a predany v igelitce stylem ,,tady ti vezu,, no dva tydny jsem nad tim dumala, pak jsem se ptala pritele, zda to muzu vyhodit a prej joo. Ja vsechny darovany veci tak nejak prebrala, by toho byly tuny jinak! Jsem mrtvej homolka vam povidam!

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 19. října 2018 17:35

SunEclipse Nejlepsi, nejlepsi!

Offline zimnivecer
Avatar
138 příspěvků moje polička 19. října 2018 17:40
Offline SunEclipse
Avatar
3109 příspěvků moje polička 19. října 2018 17:40

Karja hele pokud je takhle lítostivá, to může být i stařecká deprese - i když teď si uvědomuju, že ona bude tak  v mým věku..tak nic, beru zpět.

Jo a co psa, nemáte? Ten by taky mohl něco rozkousat.  Případně tuhle tu někdo psal, jak manžel zaměnil tašky na vyhození, tak třeba se ten tvuj obětuje 

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 19. října 2018 17:43

SunEclipse Jo, ona je mlada, kousek po padesatce. 

Hlavne zminovala takove ty novorozenecke kosilky platene, to bylo uplne desne, to jsem vyhodila hned, uplne zluty! I nezluty mi to prijde trochu prezity.