Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 19. října 2018 17:46

Karja no vidíš, košilky ses snažila vybělit, a ta svině chemická v nich prožrala díry

Offline 711990
Avatar
17101 příspěvků moje polička 19. října 2018 17:57

Karja bych rekla, ze kosilky mala poblila tak, ze nesly vyprat, chudacek to same zavinovacka

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 19. října 2018 18:04

žluťásek ja to taky nechapu. naucila jsem se jako dospely clovek prijimat darky/nabidnute obcerstveni a podobne bez trapneho upejpani- podekuju a nabizene primu. ale zde se pocita s odmitanim-nucenim-odmitanim-tak aspon kousicek..atp. a vhodny vzit JENOM ten kousicek..

Offline ziginka
Avatar
676 příspěvků moje polička 19. října 2018 18:10

Karja  Ja Te fakt lituju! Taky jsem takovy dostala, syna to neprezilo, ale nastesti to nikdo nazpet nechce...zatim.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 19. října 2018 18:13

Karja

Nemohlo se to ztratit při stěhování? Normálně upřímně zoufale hledáš, ale nevíš kde to je. Snad to nikdo nevyhodil. I když já bych tohle brala jako příležitost pro vyčištění ovzduší jednou provždy. Bylo to k ničemu, tak jsem to vyhodila, neměli jsme na to místo a nevěděla jsem, že to máme JEN PŮJČENÝ. A jak bych byla v ráži, asi bych se zeptala, jestli chce zpátky i ty mrkvičky.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. října 2018 18:20

Karja ja mám takto doma 30 ročné veci po mne od mami, ale predvídavo som ich schovala do krabice pod posteľ, tiež ich bude chcieť späť (to mi povedala aj k tým mini bodyčkám, nohavičkám a tak čo kupovala teraz pre syna).

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. října 2018 18:21

Karja počuj a keby sa muž obetoval a povedal, že to vyhodil on?

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 19. října 2018 18:23

Karja 

Co jsem ale ocenila, že se dochovaly po mně i po muži nějaké knížky a hračky. Oblečení kvalitka před 30 lety naštěstí ne.

Offline Isca
Avatar
4447 příspěvků moje polička 19. října 2018 18:46
Reakce na dynda:

Karja

...A jak bych byla v ráži, asi bych se zeptala, jestli chce zpátky i ty mrkvičky.

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 19. října 2018 19:00

A vubec, ja ji reknu, ze je to vsechno tak bezvadny, ze si to proste nechavam na druhy! 

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 19. října 2018 19:03

DrowRanger Ne, jako me to stve, kdybych vedela, ze to chce zpet, tak si to ani neberu, to me fakt nenapadlo. Jo pritel rikal, ze to vyridi a ze kvuli malichernostej spolu budeme bojovat furt, tak je potreba se trochu zacvicit.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 19. října 2018 19:05

S tim stezovanim na rodinne vztahy jste mi pripomnely pripodni navstevu u nasich, kdy mama vykrikovala, jak o tchyni nechce vubec mluvit (tak o ni ni mluvila asi 3/4 hodiny) a zakoncila to: "A doufam, ze ze tu pani uz uz neb muset nikdy potkat." Inu, pokrcila jsem rameny, nahlasila jsem ji, ze pak se ji taky muze stat, ze treba promeska prvni narozeniny vnoucete a pry: " No to je snad na tobe, jak si to zaridis, ne?" No je, no. Proto (az teda nejaky vnouce bude) zaridim jednu oslavu, pozvu vsechny a ti, co nechteji potkat druhou babicku klidne budou moct zustat doma. Pomalu mi taky zacina dochazet trpelivost.

Offline Pavlena
Avatar
6556 příspěvků moje polička 19. října 2018 19:57

Ja vam teda povim, ze dcera (pravda neni to uz miminko) zrovna vyfasla moje stary pyzamka...! Krom toho, ze je to echt tlusta mekka bavlna, ktere 30 let nijak neuskodilo, tak mi to prijde velmi kjuut, jak jsou my oblibeny spaci kousky zase mezi nami.. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 19. října 2018 20:11
Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 19. října 2018 21:15

Karja 

Prosimte a co s tema hadrama jako hodlala dal delat?!

Offline Gatita
Avatar
7124 příspěvků moje polička 19. října 2018 21:52

Karja to bude v pohode, za rok si nebude pamatovat, co konkretne ti pujcila.ja takhle taky napujcovala kamaradkam hory kramu a ted se nestacim divit,kolik se  mi toho vraci.popravde by mi nevadilo,kdyby to devcata nekde zasantrocila...

Offline Gatita
Avatar
7124 příspěvků moje polička 19. října 2018 22:32

A ja se musim podelit o novinku, ze syna asi vezmou do skolky!! Chodi ted do jesli,ale je tam uz nejstarsi a v lednu navic  odejde ten jediny chlapecek, s nimz si tam hraje. Syn ho miluje,tak to bude katastrofa. Jinak jsou tam az na vzacne vyjimky sama mala batolata. Na jare jsem se na zapis do MŠ vykaslala, protoze syn si spatne a dlouho v jeslich zvykal (psala jsem tu o tom,byla to krize), tak jsem byla rada, ze je konecne spokojeny a nechtela jsem ho davat jinam.  Jenze uz tam fakt vycniva, pac v zari byl exodus triletych, a nejak to uz neni ono, kdyz chybi ten kamarad, je syn otraveny.Dnes z niceho nic volala pani reditelka z MS, kam jsem jen informativne volala, zda by nebyl mozny prestup v prubehu roku (vylouceno), ze misto by nakonec meli. Tak jsem cela napnuta. Syn by asi potreboval deti vekove k sobe, ale je to takovy citlivy mracoun, co nema rad zmeny, tak snad to zvladne. .. Vypada i nadejne,ze by nam umoznili prestup az v lednu, tak to nebude tak nahonem. Doufam,ze to projde bezbolestne...

Offline Pinot Noir
Avatar
24412 příspěvků moje polička 19. října 2018 22:58

Gatita Držím palce. Přechodu do státní školky se bojím už teď, Ríša je v té školičce tak spokojený! Nejradši bych ho tam nechala, dokud to půjde. Akorát peněženka úpí! Třeba už váš mračoun dozrál a proběhne to hladce, moc vám to oběma přeju.

Offline Tak Betty
Avatar
4974 příspěvků moje polička 19. října 2018 23:40

Karja  potřebu kamaradek chápu.  Já jsem taky hodně kontaktní. My jsme se odstěhovali na venkov a kamarádky mi taky hodně chybí. 

Ale já ráda chodím a přála bych si patřit do nějaké skupiny na túry. Bydlím v turistické oblasti a když vidím nějakou partu s batuzkama mam chuť na ně zavolat VEMTE MĚ S SEBOU!  Už jsem přemýšlela, že dám na nastenku poptávku, ale brzdí mě, že si třeba reknou co si ta bláznivá Betty vymýšlí.

Přitom kdyby to udělal někdo jiný tak mi to nepřijde hloupý nebo trapný.

Online Garfie
Avatar
23871 příspěvků moje polička 20. října 2018 00:41

barbucha Tak snad ma jeste dalsi vnoucatka v poradniku, ne? 

Karja Prekerni situace, nech si to pro druhy, snad na to do te doby zapomene...