Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 12:28

Detsky boty po stopadesatyosmy... Jak velkej nadmerek je uz moc velkej? Dneska jim prisly celorocky a maly pri prilozeni na tu vlozku kousicek k ty vyznaceny ok hranici chybi, ale beha v nich v pohode. O cislo mensi by ji byly asi tesne akorat, ale kvuli mesici noseni se mi nechtej kupovat boty za dva litry. Ale nicit ji nohu velkejma botama taky nechci. 

Offline 711990
Avatar
17177 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 12:35

Vari ja kupuju vzdycky obri nadmerky a zatim to bylo ok. Jednou hodne zakopaval, ale to se pak srovnalotakze pikud chodej normalne, neres

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 12:38

Vari neřešila bych to. Klidně je možné, že nez na ně bude počasí, tak ji budou akorát. 

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 12:44

Vari taky kupuju uz vetsi nadmerek. Prvni boty jsem brala s mensim, ale cim lip chodi, tak ji to nevadi :-) 

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 12:54

Keeny po 180... Ony ty seakempy mají trochu posunutý číslování co? Oproti jiným botám? Protože já objednala holkám každý o velikost až dvě větší a je jim to teď:-D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. srpna 2022 13:01

Karja jojo, keeny jsou trochu menší

Vari když nezakopavá a nešmajdá, tak větší nadměrek nevadí 

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 13:06

Evaeva Jejeje, no škoda že jsem se nezeptala předtím! No tak nechám ty jedny a jedny dokoupim na léto;-). 

Offline Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 14:02

711990 continuity MPLee Evaeva Dekuju za odpovedi, nejak jim ted vyrostla noha, misto planovany 22 jsem koupila 23 a nebyla jsem si jista, jestli jsem se neunahlila. Vypadaji fakt vtipne, ty jejich hubeny kureci nozky a na nich ty velky boty. :-D

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 14:06

Vari já takhle kupovala dceri sandaly od Affenzahn. Z 20 rovnou 22, ale nijak to nevadilo a vydržely od května a možná dají i zimní dovolenou (jestli se na nějakou dostaneme do tepla ) Tenisky jsem měla i 21 a musela je v průběhu léta měnit... A teď jsem jí objednala holinky o 2 čísla větší. V těch toho moc nenhodí a kupovat je na 3 obutí se mi nechce. 

Offline Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 14:09

MPLee Celorocky 20 jim vydrzely necely dva mesice, ale to mi bylo jedno, rovnou jsem jim koupila sandaly 21. Akorat ted jim jsou jen holinky 22/23 :-D a nic dalsiho se mi ted uz kupovat nechce.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33809 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 14:42

MPLee tak na ty o dvě čísla větší holinky jsem zvědavá, napis, jak to dopadlo

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 15:18

Potrefenáhusa tak on tam byl rozdil mezi velikostma jen 5mm, takze bud mohla mit nadmerek 0,6, coz se mi zdalo malo, no... podle me to zvladne

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 15:22

A teda rovnou si postezuju, ze zacinam byt hrozna lemra. Co jsme se vratili z dovolene, tak jsme meli porad nejake povinnosti, doktory, ted 4 denni navstevu... No a ja bych potrebovala udelat tolik veci, chtela jsem se jeste hezky venovat dceri... A misto toho hybernuju na gauci a vsechno odsouvam na jindy  Nevim, kdy jindy to chci jako stihnout, kdyz uz ted jsem v poslednim tazeni. 

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 15:31

slniecko a maminka: René

alebo Alex

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 15:36
Reakce na Evaeva:

Nemáte, prosím, nějaký tip na knížku pro třináctiletou ségru? Beletrii nebo encyklopedii, spíš dobrodružnou literaturu, ale ne moc:), pak má ráda folklor, historii. Akorát prosím neraďte tu šíleně dlouhou historickou sérii pro děti, už má asi 20 dílů a já fakt nevím který:)

​Neviem, čo myslíš dlhou historickou sériou (hrôzostrašná história?),

dcéra mala v tom veku veľmi rada knihy od Ricka Riordana, je to súčasné, dobrodružné a v náväznosti na antické legendy (dokonca sme jej robili potom narodeninovú oslavu v Carnuntum),

a Juraj Červenák má výborné detektívky s historickým pozadím, niečo má aj pre mladších a veľa jeho kníh je už preložených do češtiny.

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 29. srpna 2022 15:55

Potrefenáhusa My jsme větší holinky vyřešili přidanou vložkou a silnou ponožkou. Junior je z nich nadšený, protože jsou to jediné boty co si umí obout sám. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34877 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 15:56

slniecko Tipuju Kouzelný atlas od Válkové.

A Percyho Jacksona a Riordana celkově dcera ve 13 taky hltala. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. srpna 2022 16:14

Sweet Potato Jojo, to je ono. slniecko a díky za tipy

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 17:09

Evaeva a ja som si myslela, že dlhou historickou sériou myslíš Troch pátračov. Keďže som to čítala už ja pre 25 rokmi, tak som to vyhodnotila ako historickú sériu

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 29. srpna 2022 18:35

MPLee Holiny o 2 cisla ocekavam taky. A podle uspechu kalhot do deste z Tchiba je bude nosit nekdy koncem pristiho roku . Proste jsem smahem vzala vsude vel. 98-104, protoze tu mensi nosi TED. A ze to kdyztak ohnu...No chyba, nebo mam proste na vysku male dite (na sirku rozhodne ne). slniecko Ehm, cervenak v tech detektivkach postavy docela slusne muci (doslova). Jako me by ve 13 lamani kosti a drceni jinych casti asi ah tak nesokovalo, ale nevim, jak to maji jinde