Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline JankaM
Avatar
2398 příspěvků moje polička 28. srpna 2022 17:41

žluťásek děkuju 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. srpna 2022 18:12

JankaM naboso má i e-shop, myslím. Takže by si ty boty mohla maminka dopředu objednat na prodejnu.

Offline Zuzuli
Avatar
2170 příspěvků moje polička 28. srpna 2022 18:20

JankaM urcite doporucuju projit jejich eshop a vybrane naobjednat predem do prodejny. Nemaji vsude skladem vsechny velikosti a druhy. Je to tam cca za dva dny a je mozne vybirat pri zkouseni az v obchode a platit jen za vybrane boty, ne za vsechny objednane. Nebo jit rovnou do jejich centraly na Podebradskou, kde maji pry nejvetsi vyber. 

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 28. srpna 2022 18:39

JankaM objednat na prodejnu, vyzkoušet a vzít jen sedící jde snad i na Bosonožka a možná těch obchodů bude víc. Ale rozhodně bych předem mrkna na web, jestli a co mají skladem v jejím čísle...

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. srpna 2022 19:37

Co si vyberete, když můžete mít sadu na písek se super lopatkou, které s tatínkem pořád ztrácíte a maminka je pořád musí někde shánět, a nebo třpytivý sliz v rohu jednorožce? 

Offline Myrtila
Avatar
3035 příspěvků moje polička 28. srpna 2022 20:44

Potrefenáhusa betsey Tak z sedivych Dupeto jde naopak vyprat uplne vsechno, a ta spina na nich navic neni skoro videt

Online dzizisketa
Avatar
7489 příspěvků moje polička 28. srpna 2022 20:52

Skončila dovolená na chalupě, byla super. Navíc dnes bylo ve vsi rozloučení s prázdninami, takže Rostíček zažil svou první "pěnu".

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. srpna 2022 21:22

Myrtila šedivé softechelky jsou nejlepší teď testuju, jestli je lepší tmavá nebo světlá

Offline Sweet Potato
Avatar
34872 příspěvků moje polička 28. srpna 2022 21:28

dzizisketa Závidím to hejno mláďat takhle si blízkých. Ať jim to vydrží!

Offline Myrtila
Avatar
3035 příspěvků moje polička 28. srpna 2022 22:20

Evaeva Vidis, zrovna dneska jsem nasla doma tmave sedy softshell, rikala jsem si, ze bych z nej mohla usit nahradni kalhoty na podzim, nemas uz predbezne vysledky?

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. srpna 2022 23:06

Myrtila testuju to celou sezónu a přijde mi to tak nastejno.

Offline Myrtila
Avatar
3035 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 03:11

Evaeva Treba to rozsekne podzim

Offline Garfie
Avatar
24021 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 06:19
Reakce na SunEclipse:

Evaeva ja jako malá měla ráda příběhy Vlaštovek a Amazonek od Ransoma, ale nevím, jestli to už pro dnešní generaci není moc oldschool

​Nene, to je nejoblíbenější obou mých dětí!

Evaeva Takže jestli nečetla, tak doporučuju! Jinak dobrá je ta série od Šlika, nebo co Anna ze Zeleného domu? Ale to už určitě četla, co? No a když uvažuješ o něčem dospělejším, myslím, že je ségra hodně podobná mojí dceři, tak hlásím, že ta miluje Tolkiena a Stopařova průvodce a taky čte Sherlocka Holmese a Agathu Christie.

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 08:52

Prosim, co za darek dvouletemu chlapeckovi? Sama mam jednoho doma a nejakou predstavu tedy mam, presto jsem uplne v pytli! Deti jsou v te domacnosti dve, tomu starsimu vezeme lego dots nastenku, takze hromada komponentu=kinderbordel. Takze darek pro toho mladsiho bych rada vybrala nejaky milostivejsi pro rodice, nic zvukoveho ani vytvarneho, idealne neco ceskeho

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. srpna 2022 08:57

Gatita mladší syn má šroubovací autíčko, dají se mu sundat kola, korba,... Myslím, že tak ve dvou a půl už to uměl rozložit sám. Není na něm značka, zkusím pohledat.

Offline Vari
Avatar
1635 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 09:20

Gatita Myho dvouletyho kluka by nejvic potesilo jakykoli auto. Ale nejvic ho bavi ty, u kterejch muze treba otvirat dvere, odsroubovat kola a tak.

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 10:09

Evaeva Vari dekuju, uz jsem neco objednala, bude to auto;) Nejake ceske, drevene, vychovne... no nevim no, deti by asi uzily neco mene vkusneho a vice hlucneho, ale vuci tem rodicum je mi to blby, ti by myslim byli nejradeji, kdybychom nevozili nic. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33797 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 10:11

Gatita naše dite nejvíc miluje duplo popelare a policejní auto ze série s vrtulníkem, ten naopak nezaujal vůbec 

duplo by mě neurazilo, ani kdybysme ho už měli :-) ale ona si s tím dost hraje 

Offline rasaNori
Avatar
7743 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 12:07

Jedna divočinka pro malou priserku:D

 

Offline 711990
Avatar
17172 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 12:15

rasaNori tam je vsechno!bozi a prejeme vsechno nejlepsi