Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2021 14:40

DruI kamenů už jsem taky pár vyprala:) Muž teď dostal od syna k svátku klacík, včetně instruktáže, co všechno s ním může dělat.

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 04. května 2021 14:45

Evaeva Tomu říkám velkorysý dar! Když si vezmu, jak mají ty klacíky mrňouskové rádi :o)

Online Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 04. května 2021 14:46

DruI náš nosi tašku s autíčkami už teraz. Škôlka je doslova čo by si batohom dohodil a musí ho nechať v skrinke. Ale aj tak bez auticiek neodíde

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 04. května 2021 14:49

Gatita Já si to taky myslím. Tím pochopitelně nikomu nevymlouvám nákup drahé tašky, to je fakt každého věc, za co peníze utratí. Jen bych nerada dostala do stresu matky, které na to třeba nemají...jednu takovou kamarádku mám. Ona navíc ani cena teda není záruka, že jo. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2021 14:50

DruI i mu ho sám zabalil. A muž si s ním hrál při nějaké online schůzce a zlomil ho:) To bylo breku.

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 04. května 2021 14:51

Mrakoplas Školku máme dál než školu, takže do školky smí jen autíčka, co se vejdou do kapsiček, jinak bychom taky mohli převážet celý vozový park ;o)

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 04. května 2021 14:52

Evaeva Tragédie všedního dne! Jsem ráda, že se nestávají jenom u nás :o)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2021 14:55

DruI my budeme mít školku do deseti minut, školu do 15, podle toho, kterou vybereme. Ale předpokládám, že ve třetí třídě už zvládne dojít na nějaký kroužek sám, to už se ta taška pronese déle.

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 04. května 2021 14:59

Evaeva My máme školku taky do deseti minut, ale už se stalo, že jsme to šly hodinu :o)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2021 15:01

DruI tomu rozumím. My budeme chodit minimálně kolem jednoho hřiště, předpokládám, že cesta zpátky se málokdy obejde bez zastávky.

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 04. května 2021 15:04

Gatita vidím to stejně.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 04. května 2021 15:26

Gatita Přesně tak..!

Offline Rhaenys
Avatar
333 příspěvků moje polička 04. května 2021 15:59

Jsem v 24. týdnu a už mám nahoře 7 kg, připadám si tlustá jako slon . Nějak jsem čekala, že to bude míň, a nebo že mě to nebude vůbec trápit, když je to vymodlené miminko. No, nějak se mi zatím nedaří se tím nezabývat.

Online continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 04. května 2021 16:01

Garfie no moje máma měla dost extremni prístup. Takže jsem celou střední od hodila s taškou přes rameno, kterou táta někde nafasoval. 

Nemyslím si, že draha taška je záruka kvality, ale jsem přesvědčená, že dítě si zaslouží tašku hezkou, ergonomickou, která se mu hned neosoupe. Například době, když jsem chystala do školy starší, tak nejlehčí Topgal vazil hodně přes kilo a já měla dítě, co vážilo asi 11kg i s botama. 

Navíc, když me chyta spořivá nálada u těch dražších věci, tak si vždy řeknu, kolik me to tak bude stát prepoctene na rok. Tak taška mé dcery stala 600 Kč ročně (ale jen za družinu jsem platila 2.5 tisíce). Takže se můžeme bavit o tom, jestli třeba ty dve-tři stovky ročně navíc ( což je láhev lepšího vína), stojí za to, aby se dítě trápilo s blbou taškou. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2021 16:24

Rhaenys já měla určitě taky tolik, spíš víc. Švagrová se sotva dostala na původní váhu, ale pět měsíců prozvracela, byla i na kapačkách, to nechceš:) Objektivně vypadáš určitě dobře.

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 04. května 2021 16:31

Rhaenys to není nijak moc, buď v klidu. A jak píše Evaeva , lepší než zvracet a hubnout.

Offline Rhaenys
Avatar
333 příspěvků moje polička 04. května 2021 16:33

Evaeva Asi ano, muž říká, že to není vůbec vidět. Já spíš nejsem zvyklá ohledně jídla, normálně jsem hodně asketický typ, co jí max. 3x denně, a teď mám pořád hlad a pocit, že nedělám nic jiného, než že jím

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 04. května 2021 16:38

Rhaenys taky jsem pořád jedla,jinak mi bylo špatně. V posledním trimestru jsem pak měla nějakou hnusnou virózu a nezvládala jsem jíst nic jiného než vývar, váha se zastavila a byla jsem ráda, že mám rezervu

Offline Tabea
Avatar
4676 příspěvků moje polička 04. května 2021 16:42
Reakce na 711990:

dzizisketa hele nektery nosit nemusej, ale pak se zjisti, ze tam maj 5 kovovejch auticek a dlazebni kostku

​já si taky občas říkám, proč mám tak těžkou kabelku. Dneska jsem v ní našla: dcery hippie sluneční brýle, robota Jet ze Superwings, klacek (30cm), dva kameny, náhrdelník srdce ze zažehlovacích korálků, čelenku/korunku do vlasů Elsa, dětskou čepici a náhradní spoďáry, co jsem zapomněla vyložit ve školce... Jo a sadu imbusů, včera jsem sousedčiným dětem zvedala na kole sedačky... Pět autíček a dlažební kostka, to se sejde hned...

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 04. května 2021 16:42

Rhaenys to je dobrý!! Já jsem nemohla jíst skoro nic, přibrala jsem 7,5 kg za celé těhotenství a na prohlídkách kolem toho bylo vždycky tak trochu haló - nic, co bys chtěla zažít.