Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Zuzuli
Avatar
2156 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 11:05

žluťásek co prave camper peu? Ja je mam strasne rada kvuli tvaru a ohebne podrazce, ale nechavam v nich vlozku. Ta je celkem silna, ma drop... S ni barefoot kriteria nesplnuji. Ale nosila jsem kotnikove celou zimu a narozdil od viva me v nich nezablo od zeme. Nedavno jsem si poridila jeste kecky

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 11:16

Zuzuli jo ty mám, taky nosím s vložkou, jinak jsou mi moc volný.

Já ani nehledám boty, syn teď nosí froddo bf a sedí mu skvěle. 

Spíš mě zajímalo, proč zpátky z bf ke klasice. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. srpna 2022 11:39

žluťásek v naší rodině je ségra (ta starší) jediná, kdo se zbavil ortopedických vložek, bolesti zad, kolen a tak tím, že přešla na bf. Nosí je téměř pořád, i na asfaltu, tak doufám, že ani u kluků nedělám chybu.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33726 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 12:07

Zuzuli mne ty peu přijdou skvělý i pro dite, jsou široký, ohebny, přitom žádný slupicky, na tom zalandu jdou sehnat za super cenu, taky je mám a miluju 

ted jsem koupila kotnikovy snerovaci frodda, tak na to jsem zvědavá, rozvazat už je umí a úspěch zatím neslavej

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 12:12

žluťásek Jo, no kamarádky děti začínaly na bf a teď mají nějaké ploché chodidlo nebo co(možná něco jiného) každopádně teď bf ani nemůžou. Ono to asi pro každou nožku není. 

Evaeva Teď máme ty frodda a měli jsme i jedny Nike dobre. Ono se to musí ozkouset. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24492 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 12:19

Ríša odchodil asi čtvery BF Protetiky, moc se mi vizuálně líbily, ale připadalo mi, že v nich začíná tak divně šmajdat. Pak jsme přešli na Keen a s těmi jsme spokojení. Ale Ríša rád chodí třeba i v noname umělohmotných teniskách ze Sportisima. 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 12:20

Pinot Noir Viď, holky si furt přeji ty Crocs:-D. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24492 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 12:21

Karja tak falešné crocsy, gumáky a gumové sněhule jsou u nás nejoblíbenější boty

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 12:52

Pinot Noir Jj, naše holky je vůbec nemají, protože v tom jsou takové neohrabane, co měly třeba chvíli nějaké zděděné, tak jsem to hned uklidila. Člověk by jim to dal k bazénu a úplně vidím, jak by si to vyřvaly nebo se aspoň pokoušely si to vyřvat na úplně veškere letní nošení;-). Ale příští rok se s nima už půjde líp domluvit, tak to půjde. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. srpna 2022 13:00

Pinot Noir mně ty protetiky taky nevyhovovaly, v jiných bf tak nešmajdá. Oni mají oba ty vpadlé kotníky, tak musím hlídat, aby boty kolem kotníku seděly opravdu dobře.

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 13:27

Za necelych desat minut co som uspaval mladsieho si starsi zobral srobovak a poskrkal mi cely panel/displej na trube. Mna z neho uz odvezu. 

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 13:28

Pinot Noir já letos vzala poprvé protetika sandály pro krtečka a jsem z nich dost otrávená. Švy na tak blbých místech, že je nemůže nosit bez ponožek, aby ho neodřely, kolem kotníku buď tlačí, nebo plandají, posouvá se stélka a když se pořádně soustředím, tak mi přijde že v nich i šmatlá A to jsem měla radost, že mám konečně dítě, kterému sedí i jiné, než ty nejdražší boty v nabídce.

Offline Pinot Noir
Avatar
24492 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 13:38

Sairon já byla nadšená z plátěnek, ty jsme měli jako první. I Ríša je nechtěl zout, jak je měl oblíbené. Ušly celoročky, ale sandály a zimní byly blbý, sandály neměl rád Ríša, zimní ano, ale u těch jsem si právě všimla, že tak divně chodí...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 13:40

Evaeva ja na tema břf boty hodila rec posledne s fyzioterapetkou prave kvuli problemum s koleny, mluvily jsme teda ciste o dospelych, k detem se nevyjadruju- a byla k tomu chozeni po asfaltu hodne negativni teda, hlavne k tem modnim "bf" balerinkam co nosi hlavne maminky od deti a litaji v tom cely den po chodniku. horsi jsou pry uz jen klasicke uzke balerinky:-)

Online Zuzuli
Avatar
2156 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 13:47

Potrefenáhusa ja byla v camper peu teniskach v utery na fyzioterapii a fyzioterapeutka mi boty pochvalila, ze velmi dobra volba. Prijdou mi fakt skvele, netlaci prsty, ale nejsou to slupicky

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. srpna 2022 13:55

viktorka_od splavu no ty vyloženě tenké šlupky na asfalt fakt nejsou. Ono by si v bf botech měla chodit jinak než v klasických. Ale třeba na dlouhý výlet po asfaltu si je ségra taky nebere. Já si letos koupila bf "kecky do lesa" a je to teda super. Zatímco v trekovkách musím mít svojí vložku na míru, jinak mně bolí chodidlo, tak v těhlech ne. Ale myslím si, že dostatečně měkké a ohebné boty by stačily. Ale i názory fyzio se na tohle liší. Právě u těch dětí mi přijde, že obvykle popíšou boty, která se nevyrábí. Dostatečně široká, měkká a ohebná, ale s opatkem a tlustší podrážkou kvůli tlumení.

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 13:56

viktorka_od splavu ja som k tomu chodeniu po asfalte tiez dost skepticka. Nedavno som pocuvala podcast s jednou pani co sa venuje roky cviceniam s detmi, zdrave nohy atd, nosi bf ale povedala, ze svojim detom ich nedava prave aj z toho dovodu, ze clovek musi spravne chodit a mal by predtym absolvovat vysetrenie noh/postoja ci su prenho vhodne, vela ludom mozu skor uskodit ako pomoct (ak nemaju spravny doslap atd). To sa teda tykalo chodenia po meste, asfalte ap. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 13:58

Evaeva segra so svagrom si kupili tiez bf do lesa a chvalia si to hodne. Segra presla na bf kvoli sirokej nohe a uz zlakala aj svagra :)

Offline Pinot Noir
Avatar
24492 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 13:58
Reakce na Mrakoplas:

Za necelych desat minut co som uspaval mladsieho si starsi zobral srobovak a poskrkal mi cely panel/displej na trube. Mna z neho uz odvezu. 

Offline MPLee
Avatar
2344 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 13:59

Tabea Len mě to nakonec taky dost pomohlo, nahřívám a snažím se moc nedělat ty prudké pohyby, ale na to jsem si měla pořídit klidnější první dítě  Je to už o hodně lepší než včera. 
Evaeva no taky nechápu, kam ten čas letí, minule jsem touhle dobou už měla připravené všechno oblečení a výbavu, naklizeno a tak. Teď ani nevím, kde krabice s věcma pro mimino jsou. Ale v noci mě po té fyzioterapii dost bolelo břicho, tak jsem aspoň na Pilulce objednala takové ty nutnosti do porodnice.