Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 27. dubna 2021 21:24

Myrtila já jsem měla jeden svůj starší oblíbený podzimní kabát a kamarádka mi do něj vsila dovnitr druhý zip, kompatibilní s vsadkou od softshellové bundy. Tak jen tip, kdyby třeba neseděl, že to můžeš vyřešit i takhle oklikou. 

Offline Tabea
Avatar
4726 příspěvků moje polička 27. dubna 2021 22:06

Karja to by bylo tak jediný, kdy bych to třeba skousla, když by hlídačka dělala jídlo. Ale vzhledem k tomu, že jsem z toho důvodu děti k televizi nikdy sama neposadila, tak by se mi to nezdálo ani tak. Moje děti vaření zajímá děsně moc a sedí na lince a dozorují tak od roku mladší. A taky mám za sebou vaření s jedním na zádech v nosičce a miminem v náruči.  

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 27. dubna 2021 22:11

#Tabea No víš co, já to beru tak, že svoje děti nechám tak nějak svýmu osudu, prostě máš větší rizika, ale kdybych hlídala cizí za uplatu, chtěla bych na ně vidět pořád!!! Ale samozřejmě mluvím o těch menších dětech, co má Rasanori;-).

Jo mimochodem! Dneska jsem maloumalou překlopila s kočárkem! Chápete to?! Na rovině, když jsem stála a jen tak drndala, aby spala. Přehouplo se to na bok moji debilni manipulaci. Byla docela naštvaná, naštěstí ty kočárky se dělají tak, že první na silnici je ta konstrukce (snad teda!). No takže prostě cizí děti bych si asi přivázala řetězem k sobě a chodily by se mnou i na záchod!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2021 22:13

Karja já to chápu, taky jsem mladšího párkrát malém vyklopila:)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 27. dubna 2021 22:25

Karja no právěže, svoje máš pořád! tak to se nějaká televize či mobil dají pochopit.. ale pokud půjdeš do práce, která je hlídání dětí, a místo toho jim pustíš bednu, tak to kapku flákáš:-)) hlavně pak ti padla a deš dom, hurara

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2021 22:46

viktorka_od splavu přesně. Navíc předpokládám, že ona neuklízí, nepere, má na starosti jen ty děti. 

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 27. dubna 2021 22:46

viktorka_od splavu 

Tabea Tak já bych to akceptovala, pokud by jim pustila třeba jeden díl a mezitím jim chystala třeba oběd nebo něco k svědku. To bych pochopila, že je chtěla mít v klidu, aby něco nevyvedly, když nemůže mít stoprocentní dohled;-)

Tak já už tady snad budu kopírovat svoje vlastní příspěvky! 

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 27. dubna 2021 22:50

Potrefenáhusa U nás je teda spíš plešatá hlavička (Culíček vzadu pod pleší nepočítám ) Ale stejně je to skvělý. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 27. dubna 2021 23:02

Karja ale jo já chápu jak to myslíš, akorát teda asi jsou ty děti nějaký jiný nebo to vysílání pro ně je nějak vylepšený aby se nemohly odtrhnout, protože ty moje lumpačily uplně v klidu i při puštěné televizi, než že by to jako nějak zabralo namísto hlídání, to ani náhodou:-)) že se tím zabavily a nemusela jsem jim dělat program to třeba i jo, ale spolehnout se že si půjdu po své práci a dítko tam bude vzorně sedět to teda těžko

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 27. dubna 2021 23:08

viktorka_od splavu Většinou u toho právě sedej děti, co to moc neznají;-). Tu naši už to bohužel přestává bavit:-D

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 27. dubna 2021 23:13

viktorka_od splavu to bude tou nedostupností televize. Asi když je jednou za čas, nemůžou se odtrhnout. U nás jede televize často a normálně si u toho hrají. Ríša si pustí video s vlakovými přejezdy a stavějí si u toho koleje, přejezdy, zvedají závory v souladu se zvukem televize. Nebo videa z USA se sirénami a hraje si na tornádo. A samozřejmě mě k tomu furt potřebují, takže o nějakém zabavení, abych mohla třeba pracovat, může být řeč tak pět deset minut, pak už začnou stejně vymýšlet vlastní lotroviny.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 27. dubna 2021 23:23

Pinot Noir já sama od sebe televizi nepouštím, ale obvykle to tak dopadá že jede furt, páč to pustí někdo no ale děti, když byly fakt malý, zaujaly akorát reklamy, ty jsou prostě přímo dělaný aby byly chytlavý na tu první signální. jinak to prostě ignorovaly. až tak od těch dvou tří let byly schopný chápat nějaký příběh nebo děj. myslím že ta videa, třeba ty příšerný maškary co vřískají ve slovenštině, už jsem zas zapomněla jak se to jmenuje ale někdo si tu jistě vzpomene, jsou už dělaný s tím záměrem přitáhnout nejmenší drobotinu, ale to už mi připadá fakt škodlivý a svým dětem bych to nedovolila (a pustit jim to placená hlídačka tak jí to strhnu z platu:-))

edit vzpomněla jsem si sama fiha tralala

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 27. dubna 2021 23:25

To byl dneska den. Obe deti velmi narocne, vstavalo se brzy, brecelo se snad nepretrzite cely den, po obede se nespalo, misto toho se unavene knouralo, hodne se uklizelo a rozlevala se voda z drzaku na wc stetku a zase se hodne uklizelo. Odpoledne se mi povedlo jedno faux pas a ted jsem jeste neco prerizla! Chystam se na moje druhe zivotni šití, od rana se na to tesim, vsechny pomucky vyrovnany na stole, strih obkresleny, tak ted vezmu radlo...a vyriznu to vzhuru nohama.No

ze jsem nesla radsi spat. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 27. dubna 2021 23:29

Gatita jsi neuvěřitelně statečná! tohle všechno vydržet a pak se pustit do šití podaří se příště, tentokrát máš nárok na úlevy

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 27. dubna 2021 23:41

Gatita ou jé, soucítím.

Ten držák na štětku mi připomněl, že Viki si strašně rád češe vlasy štětkou na láhve. Takže pečlivě zavíráme dveře na WC, protože je mi úplně jasné, co udělá se štětkou, až se tam náhodou dostane

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2021 23:45

Pinot Noir viktorka_od splavu starší u televize vydrží od 16m, pouštěla jsem mu písničky, žádné fíhatralala teda, ale Svěráka:), později jsme přešli na krátké pohádky a u těch i zatím skončili. Mladšího to moc nebere, uklizený u tv rozhodně není. "Svoje" věci si s nimi nepouštíme, nechtěla bych, aby si u toho hráli a my bychom z toho taky nic neměli.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2021 23:47

Pinot Noir náš by jí rovnou olízal, pořád ho to ještě nepřešlo.

Offline Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 27. dubna 2021 23:50

žluťásek Jj, tim nasitym zipem se to da vyresit, kdyz jsem objednavala ty veci, vzala jsem zipy dva, aby to kdyztak takto slo. Ale kdyz ho trefim, mela by ta vsadka pasovat do me i manzelovy bundy a mych 2 mikin, coz by byla parada

Offline Zuzuli
Avatar
2170 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 07:19

Vazne je nutne na rocni prohlidku prinest moc ditete, a nebo to je zase nejaky vymysl nasi doktorky? Jen ze male se ten pytlicek hned odlepil, takze nic nemame a pokud to neni vazne nutne, nehodlam to zkouset jeste dalsi dny, abych jim to tam donesla. Jako budit si dite po kojeni ve ctyri, abych ho prebalila a nalepila pytlicek, se mi vic dni praktikovat fakt nechce. V prehledech, co se kontroluje na rocni prohlidce nic takoveho nenachazim. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 07:21

Kto mi vymenil dieťa? . Moje spávalo do pol deviatej, toto vstáva už týždeň o pol siedmej! Takto nebudeme kamaráti.