Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. srpna 2022 13:59

Mrakoplas syn teda po asfaltu reálně chodí akorát s tou školkou. Jinak já jdu po chodníku a on tu běží vedle po trávě, pak přeskočí na kanál, vyleze na strom, vleze do křoví...To jen tak pro pobavení, tuhle jsem ho pozorovala 

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 14:00

Mrakoplas ja verim tomu, ze kdyz dite nosi bf boty od zacatku a chodi hodne naboso, tak prave rovnou zacne chodit spravne, zatimco dospeli maji tendenci naslapovat pres patu, coz je neco, co maly dite prirozene nedela, ale my jsme na to zvykli z mekkych vypolstrovanych bot....

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. srpna 2022 14:01

MPLee to je klasikačetla jsem takový vtip, že poprvé víš přesný týden těhotenství, podruhé měsíc a potřetí sotva, že jseš těhotná.

Offline MPLee
Avatar
2344 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 14:08

No a s bf botama hrozně záleží koho se člověk na názor ptá. Mě se teda hrozně vizuálně nelíbily, takže jsem je nikdy nechtěla. Hrozně ráda ale chodím v letě bosa. Tak jsem si před lety koupila bf sandály - jen tu pár mm silnou gumu a tkaničku- na tábory, kde jsem jinak 4 denně v bruslích. A oblíbila jsem si je. Dcera bf nosí, chodí v noch diametrálně jinak, než v klasických. V těch chodí jako robot a divně zvedá a vytáčí nohy. V těch bf běhá jako bosá. Ale je to batole, většinu času po asfaltu nechodí, chvilku jede na odrážedle, pak jde, hřiště, park, obrubníky, les... No a jak jsem těhotná, tak mě dost bolely záda dole v kříži. Jak začly tábory, vytáhla jsem svoje sandály a 3 týdny nenosila nic jiného - a ty záda mě bolet přestaly. Chodila jsem hlavně po asfaltu a dlažbě, ale jak to nutí našlapovat jinak, tak to prostě asi pomohlo. Takže jsem si pak při nákupu nových tenisek pro dceru koupila tenisky od Leguano a teď je nezuju. Odchodila jsem v nich i Alpy, na střídačku s nízkými pohorkami od Salewa a teda ty bf byly příjemnější. Do budoucna asi i u dcery přejdu na ne čistě bf - pantofle k vodě, holiny a sněhule na hory, nějaké jedny "slušné" boty do města... Ale asi záleží jak bude chtít. Naše fyzio teda pro bf je, ale že musí člověk dobře chodit a nemít už nějakou patologii. Takže třeba muži je zakázala, že by si zničené a operované koleno ještě dorazil. Fyzioterapeut dcery taky bf pro ní doporučil. Ale zase bych to asi nehrotila za každou cenu a popravdě budu dost ráda, pokud jednou bude nosit i jiné boty než ty nejdražší

Online Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 14:09

Mne přijde, ze ty nejmenší děti toho ujdou po asfaltu a tvrdým povrchu strašně málo. Já kolikrat vidím děti v nějakých botách tvrdých jako prkno, a to zdravy nemůže bejt ani omylem, teď nedavno asi dvouletý dite v superstarech, chodilo v tom jak v lyzakach. 
já nejakej skalní příznivce bf nejsem, sama mám jak viva a campery, tak marteny a birkeny, ale dava mi velkej smysl neobouvat dite do bot, který by mu tiskly prsty a nedovolily ohnout nohu, zvlášť v těch malých číslech jsou ty klas boty fakt neohebny 

no a ze našemu diteti jsou úzký z valný části i bf boty, to už jsem tu psala mockrát, a to mi nepřijde, ze by měla nějakou mimořádnou nohu 

Offline MPLee
Avatar
2344 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 14:10

Evaeva to se mi stalo teď na očkování. Nemohla jsem si vzpomenout na týden a průkazku jsem zapoměla doma. Tak mi došlo, že mám v telefonu takovou tu apoku Miminko nebo jak... No a samozřejmě tam mám ještě dceru  Doktorka se smířila s tím, že jsem teď byla na 3. screeningu a naočkovala mě

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. srpna 2022 14:15

Potrefenáhusa já teď viděla tak tříletou holčičku v takových těch žehličkách, podrážka aspoň 3cm vysoká

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. srpna 2022 14:15
Offline Mrakoplas
Avatar
8812 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 14:23

Potrefenáhusa no nasi prave tu v meste chodia po asfalte strasne vela, aj ked skoncime nakoniec na ihriskach, tak ujdeme dost. Tie neohybne topanky pre male deti tiez nechapem, chodia v tom jak v lyziarkach. Ale dnes mi pride ze uz je dost kompromisnych a ohybnych topanok, len ked ma dieta speci nohu (tvoja siroku moj uzku) tak sa ten vyber hrozne zuzuje. Na mladsieho nemam problem kupit takmer cokolvek, on ma nohu dost priemernu. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 14:23

Evaeva jo, když se na to člověk zaměří, tak spousta děti chodí fakt strašlivě obutá

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. srpna 2022 14:25

Potrefenáhusa tohle bylo vyloženě do očí bijící. Holčička byla totiž oblečená podle poslední módy a bylo to na vrcholu hory v Alpách.

Online Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 14:27

Potrefenáhusa tys někde psala myslím že má nohu 6,4cm, to mi nepřijde nějak moc, když to srovnám třeba s příšerkou, tak ta to měla myslím podobně a nosila vždy úzké boty.

Online Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 14:30

Karja ty máš teď občíhlý ty bydlenkovský skupinky, nemáš tip na nějakou na dětské pokoje? Jsem se přidala co nějaké a jsou to všechno bílé domečkové postele s mint kobercem a plátěným teepee

Offline Mrakoplas
Avatar
8812 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 14:30

Inak ja nie som odporca bf ale som odporca bf vsade a pre vsetkych s cim sa na ig dost stretavam a priznam sa, ze uz mi to lezie na nervy :)

Online Pinot Noir
Avatar
24496 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 14:32

Sairon domečkovou postel teď kamarádka vyhazovala po pár měsících za hlasitého nadávání, že horší krám už snad neexistuje

Online Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 14:41

Pinot Noir pár kamarádů ji má a nestěžují si já ji taky zvažovala, nakonec u nás vyhrály ty zvýšené. Potřebovala bych ale nějakou uspiraci na ukládání hraček v herně. To co máme teď na hračky v obýváku je už zjevně nevyhovující, ale bojím se, že když dokoupím něco, co mi teď přijde dobré, tak za chvíli bude zase přetékat a tak pořád dokola. Tak bych tomu ráda dala nějaký systém už od začátku.

Offline Tabea
Avatar
4685 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 15:06

Mrakoplas cítím s tebou. Z toho co píšeš, je starší bezedná studnice "super" nápadů. Taky doma jednu studnici mám a je to permanentní nápor na nervy a kontrola a snaha předvídat. Doufám, že hoši ty nápady jednou budou správně směřovat a přetaví je do něčeho smysluplného. 

Offline MPLee
Avatar
2344 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 15:06

Evaeva Potrefenáhusa no já koukala v Itálii po batoletech a bf nemělo ani jedno. Většina superstary a conversky a kotníkové pohorky z decathlonu. I děti co ještě nechodily a jen jezdily v kočárku. Vetšinou chodili jako malí roboti

Offline Tabea
Avatar
4685 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 15:10

MPLee hurá! Jen tak dal! Já ležela a nahrivala, když prvorozený spal. Jinak taky nebyla šance. Neustávej.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. srpna 2022 15:22

MPLee na hory má syn taky vysoké pohorky z Decathlonu, na bf tenisky už to není, leze po kamenech a tak a terénní bf boty mu na těch 14 dní kupovat nechci, jestli je vůbec pro malé děti dělají. Ale tohle bylo fakt divný, měla na sobě takové ty zvonáče s rozparkem vpředu, už nevím jakou bundičku a ty žehličkové tenisky.