Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline continuity
Avatar
33430 příspěvků moje polička 04. května 2021 19:20

Garfie no platíme 250 měsíčně. Akorat tu mám odhlášku, protože tam teď stejně nechodí. 

Nutné to jiste není, ale že výchova dítěte stojí opravdu hodně peněz, je prokázány fakt. A to nemusíš ani utrácet za drahé tašky, na to stačí kroužky, jít s dítětem na bazén, na výlet, očkování a rovnatka. Ten cca 1,5 milion  není žádný extrémní luxus, žeby měl potomek každý rok nejnovější iPhone. 

Offline Garfie
Avatar
23826 příspěvků moje polička 04. května 2021 19:26

continuity Tak ono asi nikoho nenapadne počítat, kolik stojí on sám :-), proto je to možné tak překvapivé. Jinak teda ta družina mě dost zaskočila, my platíme ročně tak cca 500 myslím...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2021 19:28

711990 já to mám doteď. Připadám si dobře, dokud se nekouknu do zrcadla.

Offline continuity
Avatar
33430 příspěvků moje polička 04. května 2021 19:31

Garfie no tak běžný člověk na asi představu, kolik jsou jeho nandatorni životní výdaje? ale taky je dobré, aby se o tom víc mluvilo, protože to může mít vliv na výživné a všechny ty diskuze, proč se mají rodiče vubec podporovat. 

Offline Garfie
Avatar
23826 příspěvků moje polička 04. května 2021 19:39

continuity Asi má představu, ale málokdo o tom takhle uvažuje, myslím, že když vystřelíš ten dejme tomu mega a půl za dítě, většinu lidí to prostě zaskočí. 

Offline Mohučanka
Avatar
6385 příspěvků moje polička 04. května 2021 19:41

Dcera kouká na vír po koupání:

Proč se ta voda točí?

Manžel: hmm, protože voda chce zachovat svůj moment hybnosti

Offline 711990
Avatar
17088 příspěvků moje polička 04. května 2021 19:44

Evaeva ja se zas v tom zrcadle vidim nejak lip, nez pak nekde na fotce

Offline Malenge
Avatar
4233 příspěvků moje polička 04. května 2021 19:47

MPLee to je boží fotka

A chci ti říct, že skoro 4 měsíce po porodu jsou fakt nic, snaž se tím moc nestresovat, mně hodně pomohlo, co mi nějaká dobrá duše řekla, že tělu je potřeba dopřát minimálně stejně dlouhý čas, jak trvalo těhotenství, že se potřebuje vzpamatovat. Ono si to postupně sedne a časem uvidíš, co a jak a na čem se dá zapracovat. A mám i vtipnou historku pro představu, asi tak 3/4 měsíce po druhém porodu jsme jely s kamarádkami vlakem na výlet, lítal kolem mne starší, malého jsem chovala v náruči a nějaká paní okřikla své dítě, ať na mne dává pozor a nestrčí do mě, přece vidíš, že paní čeká miminko 

Offline 711990
Avatar
17088 příspěvků moje polička 04. května 2021 19:50
Offline Pavlena
Avatar
6555 příspěvků moje polička 04. května 2021 19:55

Malenge haha. Ja si 14 dni po porodu vybehla do butiku (ditko spinkalo s dozorem tatinka) a prodavacka, co me trochu znala povida: vy jste husta, uz jedete dalsi kolo..?!? Ja se nezmohla ji rict, ze to je furt to prvni...

Offline Rhaenys
Avatar
330 příspěvků moje polička 04. května 2021 19:58

Potrefenáhusa Taky jsem si právě myslela, že mi to bude jedno, vždyť jak bych mohla po tom všem myslet na něco tak "povrchního", když jsem toho vydržela tolik, aby se to povedlo.. No, a teď jsem ze sebe zklamaná, že se prostě cítím fyzicky hnusná. Břicho mi taky nevadí, ale ztloustnul mi zadek, nohy , no a taky mám jen 161 cm. Jenže si pořád vyčítám, proč mě to trápí, taková blbost, jak můžu být po tom všem tak povrchní .. Ale nemůžu si pomoct. Syna ale miluju hrozně moc, už teď, až mě to udivuje, jak je to možný, když ho "neznám". Prostě jsem zklamaná z toho, že to vnímám tak negativně, zaskočilo mě to.

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 04. května 2021 19:59

MPLee já si tu stěžovala nedávno, přibrala jsem asi 18kg, z porodnice si odnesla domů +6kg, ty se mě držely snad 5 měsíců a nejednou zmizely, nevím ani jak, a to jsem jedla snad každý den čokoládu.

Offline Malenge
Avatar
4233 příspěvků moje polička 04. května 2021 20:00

Pavlena  mě to fascinuje od ženské. To samé řekl chlap svému dítěti po mém prvním těhotenství, a to jsem byla už zpět na 50kg, koukej, Honzíku, paní je jak maminka, taky bude mít miminko, to jsem si pomyslela něco o necitelném dementovi, ale u těch žen mi to přijde fakt divné. Chápu, že jsou některé třeba bezdětné, tak nemají tušení, ale i tak, než mlet blbosti, radši mlčím.

Offline dzizisketa
Avatar
7425 příspěvků moje polička 04. května 2021 20:06

Když měl Rosťa čtyři měsíce, byli jsme navštívit kamarádku na armádním dnu. Tam se na mě jeden voják pokusil navléct výstroj s poukazem, že to ze mě asi spadne, že to je na ně tlusťochy. Ani to na mě nedopnul

Offline 711990
Avatar
17088 příspěvků moje polička 04. května 2021 20:11

Pavlena nektery lidi fakt nepochopim

Offline MPLee
Avatar
2328 příspěvků moje polička 04. května 2021 20:20

Tak mě nezapoměl člen mojí rodiny ještě v půlce šestinedělí připomenout, že jsem pěkně tlustá a že bych s tím teda měla začít něco dělat, že takhle přece vypadat nechci a těhotná už dalvno nejsem. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2021 20:22

711990 tak o fotkách ani nemluvím

Offline Myrtila
Avatar
2924 příspěvků moje polička 04. května 2021 20:23
Reakce na MPLee:

A už nevím, kdo radil kouknout na nosítko Moisha, ale máme ho - šedé s tlapičkama bylo jasná volba 

​To jsem byla ja, tak at se v nem dobre nosi

Jinak k te vaze, ja pribrala podobne, jak uz tu zaznelo i u jinych, na neco malo pres 160 cm skoro 20 kilo, ale pripadala jsem si az skoro do konce krasna  Ono se to na mne tak nejak rozprostrelo, a zaroven mi porad zustal patrny pas, takze mi to nikdo nechtel verit, akorat gynekolozka nade mnou lomila rukama, ze je to moc. Pritom jsem ale nejedla nijak strasne. Ted uz je vetsina pryc, i kdyz jim vic jak v tehotenstvi, protoze uzivit toho naseho porizka da docela praci. 

Offline Tabea
Avatar
4644 příspěvků moje polička 04. května 2021 20:24

Pavlena já jsem asi čtyři dny po porodu čekala s kočárem na výtah, ze dveří vylezla sousedka (ca 75) a šokovaně se ptala, čí to je dítě. Když jsem rekla, že moje, tak opáčila, že jak jsem mohla být těhotná, když jsem neměla břicho. Ale teď že ho teda mám. Nezmohla jsem se na nic.

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 04. května 2021 20:24

MPLee tak to je strašný a ten člen má asi problém, ale zaboli to.