Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 07:40

Tabeaja je koupila i vloni, jen ciste bezovy a protoze byly nejaky vetsi, nosil je fakt celej rok, jsou to genialni boty! Ted jsem uz nemela moc na vyber z barev, coz je skoda, ale tak preziju i tyhle:)

Malenge prekvapive jsou ok i po roce noseni. Pak sem je musela hodit do pracky a vyndala sem je jako novy!!! Az budu doma, schvalne to vyfotim, ty boty vydrzej vsechno:) nosil je i v zime, jak nebylo nejak extra chladno.

Offline Malenge
Avatar
4253 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 08:10

711990 tak to je super! Musim teda přiznat, ze tyhle kožené "fesacke" boty bych se do pračky jen tak sama od sebe dat bála, ale když se to dá, je to parádní ulehčení života!

Offline Karja
Avatar
35815 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 08:13

Evaeva Hele a proč kupujete ty seacampy? Docela se mi líbí ty moxie, ale jestli teda nejsou nějak jinak řešené.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. srpna 2022 08:19

Karja ty Seacamp by měli mit nejměkčí podrážku a mají dost místa vepředu na prsty. Ale ty moxie jsou taky oblíbené.

Offline Malenge
Avatar
4253 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 08:25

Karja já je kupuju, protože jsou lehké, ohebné, klukům se líbí a jsou dost nezničitelné, dá se s nimi běhat půl dne v potoce a nic se jim nestane, což ale asi všechny keeny, já mám jinou radu a chodila jsem v nich v džungli, ve vodopádech, mám je přes 10 let a nic jim není, prodavač mi to slíbil (tenkrát na mě byly hodně drahé) a měl pravdu

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 08:28

Karja já jsem dceři koupila fešácký sandály, jakože k šatičkám na léto, ale když teď vidim, jak vypadají ty nefešácký, jsem ráda, že vyhlásila, že ty pěkné bude nosit jako přezůvky do školky. Navíc mám o starost méně, nemusím řešit bačkory. 

Ty bojový sandály má letošní od affenzahn, bohužel jí keeny nejsou. Takže pořád kontroluju slevy na skibi

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 08:32

Malenge nedelala bych to casto, ale nacural do nich

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 08:48

Karja 

Jsou to nezničitelné boty s ohebnou podrážkou. Já je měla léta v dospělé variantě, takové pěkné korálové. Pak jsem si koupila ve stejné barvě Tevy, ale ty tak super nejsou, asi si příští rok koupím zase ty Keeny.

Offline Malenge
Avatar
4253 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 08:54

711990  haha, tak to chápu, to bych je dala do pračky taky!

Offline Myrtila
Avatar
2964 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 08:55

Potrefenáhusa Ja to zkusila, kdyztak je pak prodam, nebo je udam v ramci rodiny, toho se nebojim, ze by mi tu zbyly

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 09:07

Mohučanka slevu na Affenzahny bych taky potřebovala! 

Malenge no Reima má ty velikosti hodně velkorysé, ale výhoda to uplně neni. Spoustu věcí dělají až od 80, menší spíš pro ty ležící mimina. A já bych ocenila softshell nebo péřovou bundu už ve vel 68. Ale jako na malou ty drahý hadry klidně kupuju. Softshell bundu bude mít druhý rok a od listopadu nosí stejnou velikost oblečení a ještě nějakou dobu bude... 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 09:13

MPLee skibi teď má 25% na tenisky i na sandály, nevím, zda i na jiné.

Offline Vari
Avatar
1624 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 09:20

Prosim zkusenejsi matky o radu, co mam koupit detem za boty na podzim? Celorocky jsou jim uz male, ted maji jen dost uzavrene sandalky a holinky. Zase celorocky nebo staci nejaky tenisky a pak zimni boty? Sedi jim jen ricosty a to je docela raketa. :-(

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33690 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 09:33

Vari já bych koupila ty ricosty a vlneny ponožky. Kdo ví, jaká ta zima bude a až do jara vám velikostne stejně asi nevydrzej? Ale taky teď řeším první zimu, má nízký kozeny campery v aktuálním čísle a na pozdní podzim mám koupeny o číslo větší kotnikovy frodda a ty vlneny fusekle 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. srpna 2022 09:35

Vari já kupuju zase celoročky, někdy kotníkové, ty pak nosí i část zimy. A je to raketa, teprve letos starší bude mít na podzim ty z jara, mladšímu jarní nejsouAle my tenisky (plátěnky) vůbec nevedeme.

Offline Mrakoplas
Avatar
8794 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 09:50

711990 s jednym co mu vydrzia biele tenisky rok sa ti machruje . U nas by po tyzdni leteli derave do koša. Ja uz som tu veľakrát pisala aky je starsi nicitel topanok, jedny celorocky bez gumenej spicky som musela vyradit po dvoch tyzdnoch. Znicil aj zdanlivo neznicitelne keen knotch peak, ktore mu su sice dobre ale akurat tak na zahradu uz.

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 10:00

Vari já kupuju kožené kotníkové celoročky (nebo teda zatím vyhlížím akci), k tomu mám bazarové zimní a snad ještě aspoň do října jí vydrží aktuální plátěné tenisky. No a gumáky budu taky lovit větší.  Ona do výšky neroste, ale noha docela jo, bohužel  

Offline Karja
Avatar
35815 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 10:12

Evaeva Já nakonec vzala ty seacampy i ty moxie a doma si to prohlídnu. Já jsem jedny keen sandále vracela, ale řekla bych, že dcera měla tu nožku ještě moc miminovskou.Tak jsem zvědavá, jak jsem trefila čísla:-D

Offline Vari
Avatar
1624 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 10:15

Potrefenáhusa Evaeva MPLee Diky, jdu vyhlizet akci na celorocky. Mam tu velkou tasku podedenejch ddstep, ale ty se mi za a nelibi a za b by se do nich mohe deti na sirku vesly dvakrat. Noha jim roste celkem rychle, jarni celorocky meli 20, sandalky 21 a uz jim zacinaj bejt maly.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. srpna 2022 10:18

Vari mým klukům právě taky dost roste, až teď u staršího ve skoro pěti se to, zdá se, zpomaluje.