Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Tabea
Avatar
4733 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 12:23



Offline Tabea
Avatar
4733 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 12:23



Offline Tabea
Avatar
4733 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 12:24

Nejsou špinavý, jen proste hned odreny. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 12:24
Reakce na Evaeva:

Mně zas překvapuje, že někomu ty ťapky na overalech nejsou. Kluci mají nohy celkem velké nebo průměrné a nikdy mi nepřišlo, že by jim to nebylo. Spíš jsem teda asi neřešila, že pata není v patě.

​ohybalo to prsty 

a když to bylo dlouhý, dite se v tom vzdycky nějak vykopalo a zasekla se mu noha buď v rozkroku nebo v druhy nohavici 

Offline Myrtila
Avatar
3058 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 12:30

Jos No, jsme na tom podobne  Muj strejda na tohle vzdycky rikal, aspon se neprevrati, az zafouka vitr  Aneb ja jsem jako mala taky mela velika chodidla, ted mam teda obycejne cislo 39. 

Offline 711990
Avatar
17186 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 12:31

Tabea dobre, mam zjevne super cistotny dite!!! Ale ja mu je obcas vezmu vlhcenym ubrouskem;)

Offline Tabea
Avatar
4733 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 12:33

MPLee bohužel nevím, affenzahn je mým dětem moc úzkej. Ale na první nastrel mi to hodilo bergfreunde, kleinerwald, možná Görz. Já jedu do ČR přes Plzen a Prahu příští pátek nebo sobotu, takže taky klidně můžu někde vyhodit z auta. ????

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. srpna 2022 12:47

Potrefenáhusa jo, to se jim nedělo. Já jim to dávala teda jen na spaní, jinak byli furt bez ponožek úplně 

Offline Tabea
Avatar
4733 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 12:52

711990 jo, můj syn, pokud má na vyber okolo louže nebo skrz, tak ještě pořád vybere skrz.
Ale tím, jak v těch botách různé leze a lítá, tak se odřou. Ale mně to žíly netrhá. Nakremovany jsou ok.
Platenky jsem mu letos koupila taky, ale vůbec nevím, do jakyho počasí by je měl nosit, takže je měl tak 3x. 

Offline 711990
Avatar
17186 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 13:52

Tabea jo, tak stejnou zkusenost jsem udelala s platenkama vloni:) tyhle boty sou uplne skvely

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 13:54

Tabea Přesne, já sama taky plátenky nosím jen ,,pro módu,, jinak jako funkčně jsou vlastně úplně k ničemu. Z nízkých celoroček (nebo tenisek nebo jak se to sakra správne nazývá, prostě něco jako Adidassuperstar:-D) rovnou do sandálů. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. srpna 2022 13:57

Karja jo, přesně. Ještě zrovna ty keeny jsou dost uzavřené, takže s ponožkou je to jak ty plátěnky.

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 14:07

Hele kolik můžu dát ctyrletymu dítěti mléka? Ona by ho vypila klidně i litr denně. Tak to ji krotim. Ale zrovna si střihla scénu, že ho chce. Pije ráno 250ml a má půlku rohlíku ke snídani, pak si dá nějaké ovoce/zeleninu/jogurt třeba. Obědy sní naběračku polévky třeba a menší dětskou porci jídla, většinou bez masa, pak si dá zase to mléko, pak odpoledne tak nějak jak to přijde, ovoce,zelenina,zmrzlina,pečivo. Večeře třeba vajíčko s chlebem/rýže se zeleninou/ špagety a zase to mléko. Co jsem hledala na netu, tak jsem jen našla že děti to nemají pít příliš, že je to na úkor pestré stravy, ale v podstatě ona ji dobře, jen nejí maso, ale tak beru že má vývar nebo si dá aspoň trošku. Tak nevím jak moc jí mám upírat nebo ji tady posadit do spajzu vedle tetrapaku at si to uzije! 

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 14:10

Tabea děkuju! A tyjo, Karja 711990 Evaeva naše naopak plátěné tenisky užila hodně, asi i víc než sandály. V kožených se tak od 18 stupňů potí a na sandály často ještě není... nesnesu teda ponožky v sandálech ani u ní  Nebo na ty sandály není terén a zapadávají ji tam kamínky... Vlastně za léto asi nejvíc měla na sobě tenisky a slipstopy, sandály až jako poslední. 

Offline Zuzuli
Avatar
2187 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 14:28

Potrefenáhusa ja loni koncem srpna kupovala prvni celorocky v 19. Zimni 20 jsem za tri tydny menila na 21,mela i druhe celorocky 21. Letni platenky jsem v cervnu uz brala 23, ted ma 24 a na zimu jsem vcera objednala 25 a modlim se, at ji ta noha uz tak rychle neroste a vydrzi ji do jara. Uplne perfektne ji sedi protetika, ma je jak na miru, takze slavim, ze ji sedi boty, co nestoji 1800.  Touhle spotrebou, pet velikosti za 12 mesicu

A kotnikove camper peu jsem nosila celou zimu a uplne je miluju. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. srpna 2022 14:32

MPLee mojím zapadají kamínky snad i do sněhulíOni pořád tahají ty keeny, i když mají i jiné sandály. Dobře se jim obouvají, umí to i mladší.

Online Gatita
Avatar
7181 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 15:32

Moc doporucuji History Park Ledcice. Nase skoro sedmilete dite se vubec nemohlo od tech aktivit odtrhnout, a to se zasadne do niceho nikde nezapojuje. Neni to zadny cirkus, je to velmi klidne, nenasilne, na vsechno je cas i prostor, ve vetsine aktivit jsme se vrtali sami. No a domu jsme jeli s tim, ze musime nutne koupit detektor kovu (syn) a kresadlo (deda)

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 15:56

Gatita Jen se tady dovolím pípnout, že samotný detektor nelegální není, ale jeho používání na území s archeologickými nálezy, což je v zásadě celá ČR krom povrchových dolů, nelegální je.

Edit: máchat s detektorem nad trávníkem je samozřejmě ok, není v pořádku kopat do země, když to pípne.

Online Gatita
Avatar
7181 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 16:48

brrrneboj, ja to kupovat nehodlam;) 

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 16:55

brrr u nas na poli u silnice chodi uz druhy den clovek s detektorem a lopatkou, to by me zajimalo, v co doufa.