Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Malenge
Avatar
4280 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 22:55

Ono u těch Keen je ještě blbě, ze někde mají čísla po 0,5cm a pak najednou není další samostatné číslo a je rovnou dvojcislo, takže větší o 1cm, tak to jsou zmatky, než jsem se to naučila. Prave třeba měl syn 29 a na další rok se mi 30, která je jen o půl cm větší, zdála malá, tak jsem radši vzala rovnou 31, měl je o trosku větší a letos je má úplně přesně. Jinak mám pocit, ze ty seacampy jsou úplně univerzální bota na většinu noh, jak se s tím snerovanim dá utáhnout i povolit, vezme vyšší i nízký nart, je vpředu celkem široká, ale syn má úzkou nohu a nosí se mu dobre, i okolo kotníku jdou dobre povolit/utáhnout. Pro mě nejlepší letní bota na světě!

Offline Malenge
Avatar
4280 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 22:59

Jos se nestyd, moji kluci chodí převážně v Lidlu. Za trička, tepláky a pyzama fakt nehodlám utrácet. A to ještě dost často i podedenem  teď jsem teda nakoupila balík věci do školy, v mangu (outletu samozřejmě). Plus mají par kvalitních kousku, jakoze outlast tričko, softshel bundu a kalhoty apod. Ale jinak na nich šetřím.

Online Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 23:04

Jos ja kupuju na Z.Lounge boty, sobe ecca a vagabondy a detem osvedcene znacky. Tenisky jim tam kupuju bezne treba na x sezon dopredu, superfity nebo campery tam mivaji kolikrat za tretinovou cenu. Obleceni tam detem uz moc nekupuju, mi to prijde drahe i za ty jejich ceny proste, ono jak je to znackove, tak je to i po te sleve kolikrat drazsi nez veci z toho decathlonu - a nam poslouzi dobre i ten. A zabere to taky dost casu, porad lustrovat ty kampane, v podstate jsem tam stravila pul materske;)

Jinak jsem taky stara skola a nakupuju v kamennych obchodech. Nedostanu sice to nejlepsi na trhu, ale aspon nemusim moc vybirat a posilat ty kramy sem a tam, ted jsem si to uzila se svyma botama a stacilo. 

Offline Malenge
Avatar
4280 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 23:09

MPLee až potkas někde nějakou reima akci, tak se please poděl...

Offline Malenge
Avatar
4280 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 23:13

Gatita jo, boty tam jsou fakt občas za super ceny, sobě kupuju Gabor za polovinu a to už je hrozne znát. A připomněla jsi mi, ze nějaké tenisky taky budeme potrebovat. Furt něco!

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 23:27

Malenge Reima se tam občas taky objeví, teď by mohlo být něco v sobotu... Ale jinak teda Reimu kupuju na Vinted. Ono v dceřině velikosti to je jak nové... Letos snad konečně doroste do kombinézy vel 74  Uv overal nosí pořád loňskou 68  

Online Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 23:30

Malengeja jsem nadsena z tech camperu, mladsimu jsem ted jedny poridila misto tenisek a jsou fakt desne roztomile. Hezka kuze a tak. Ale netusim, nakolik jsou orto...spravne, jen vypadaji neskutecne pohodlne a syn si v nich pysne vykracuje

Offline Karja
Avatar
35979 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 00:11

Tak jako keeny holkám nesedej, ale ty ceny jsou hodně Gut, takže akorát mam teď klin do hlavy, že jim koupím nějaké ,,fesacke sandále,,. Ale ještě je neměly, ještě nosí stále ty miminni pěkně s ochranou prstu a dvema přezkami přes nárt. Co myslíte na běžné letní běhání, že bych pětileté velké malé vzala už ty klasické sandále, bez že ochrany prstů? 

Online Myrtila
Avatar
3035 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 02:18

Dekuju za upozorneni, tak jsem taky objednala sandaly na pristi rok, beee, kdyz uz kvuli tomu vedru treti noc nespim  

Akce na reimu by se mi taky hodila, nevite, jak se ty zimni kombinezy na zalando lounge cca cenove pohybuji? Zacinam na ne koukat na vinted, tam je to docela velky cenovy rozptyl. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 05:03

Myrtila Tyjo, já vůbec netusim , jakou nohu bude mít za rok, na tohle si zatím netroufám, mám tu teď z výprodeje v naboso před měsícem kozeny kotnikace a trnu, aby ji na podzim byly. 
jinak oblečení s klidne ročním predstihem kupuju ve slevach běžně a průběžně, teď naposled v unuo ve vyprodeji zimní softshellky za 250,- to bylo hodně neodolatelny, ale na ty boty si takhle dopředu netroufám vůbec

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 05:09

Gatita campery (ty peu) jsou dobrý boty, ohebny vsema smerama, měkký s dostatecnym prostorem pro prsty (a jedny z mala dostatečně široký pro nase dite), ostatně já je mám taky a jsou skvělý 

a na zalandu je mivaj v těch slevach i pod tisícovku, za mne ideál 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 05:15

MPLee my máme reimu nejakej zdedenej pletenej overal a je to minimalne o velikost větší, ty velikosti maj hodně velkorysý 

taky jsme zdedily krasnej tmavě ruzovej kloboucek na 3-4 roky, ale ten bohužel...nejde ani nasadit 

on i lindex má ty kombinezy velký, já doufám, ze ji kdyžtak furt bude loňská, měla tam dost rezervu a taky není moc vysoká 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 05:20

 Zuzuli - tady s vrchní vylejvačkou hrnicku na podlahu bysme s papirovejma uterkama brzo přišli na buben

Offline Malenge
Avatar
4280 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 07:09

Gatita na campery slyším chválu docela často, zatím jsem je ale ještě nikdy nekupovala. Tak třeba příště, až se tam objeví zase nejaka lákavá nabídka, tak se připojím. Nějaký další druh a značku bot bychom potřebovali.

Offline Malenge
Avatar
4280 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 07:10

MPLee no jo, reima má ty velikosti obři, to mate s malou výhodu

Offline 711990
Avatar
17172 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 07:12

Malenge Campery nosi Tonda, i tu jejich ne-BF radu a jsem spokojena. Jen to asi nebude vyhovovat mistnim setrivym standardum, za 500 se obvykle nedaj koupitale ted jsem sehnala na nemeckym Amazonu za peknou cenu. Ma tyhle a ted v lete tyhle sandaly.

Offline Tabea
Avatar
4716 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 07:22

711990 ty tenisky má syn taky, jen přesky jsou červený, modrý a žlutý.
Hned je teda poškrabal, ale ta kůže je úžasná. 

Offline Malenge
Avatar
4280 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 07:22

711990 ty kraso, světla bota  no tak to teda nevím, na moje nervy! Ale jako chápu, ze určitě dělají barvy ruzne...

Online Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 07:23

Malengeja koupila obema klukum peu. Jsou fakt krasne a pohodlne, jsou siroke, ale daji se tkanickou stahnout i na stihly kotnik. Ja je vzala na zkousku v aktualni velikosti, aby se kdyztak daly hned vratit, kdyby nesedely. Nechci se chlubit, ale natrefila jsem na ne na Z.Lounge dost pod tisicovku, tak je ani nijak nesetrime. Jsem z nich tak hin, ze je koupim i sobe, az je nekde uvidim.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. srpna 2022 07:23

Karja šestiletá neteř nosí pořád s ochranou prstů, fešácké páskové má nějaké bůhví odkud, protože je nosí fakt výjimečně.