Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2022 21:15

Mrakoplas staršímu jsem vzala 31 a 32/33, nosí 30 a teď mi došlo, že mladšímu jsem vzala ty, co už má takže ještě znovu a lépe. 

Online Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 21:19

Malenge nasim tiez rastie noha strasne pomaly, najma starsiemu ale ze by nenarastla za rok vobec, to sa mi este nestalo! Ja mam v kosiku o dve cisla vacsiu, vychadza mi to na mladsieho podla minuleho roku, ale starsi je tak na hrane medzi cislom az dvomi a zas do zasoby sa mi viac velkosti nechce kupovat. Ja tam vidim tie sandale za 28e, to je tak tych 700kc? Ale zas tu budem rozjimat az mi ich vykupite!

Online Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 21:21

Evaeva nas tiez teraz nosi 30 (keeny, inde tak 28:)) ale je mu trochu vacsia a v kosiku mam tu 32/33

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2022 21:24

Mrakoplas no je to trochu loterie, ale za těch 500 je tak příští rok prodám. Staršímu už ta noha roste trochu pomaleji, tak snad mu jedny z toho budou.

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 21:25

Malenge Evaeva  jsem to taky riskla. kdyžtak se to dobře vrací. Já nakupuju do zásoby běžně, hlavně merino, Reimu a boty. Zatím jsem všechno, co jsem netrefila, se obratem prodalo bez nějaké ztráty. No hlavně, že jsem na tom Zalandu dneska ráno objednala merino šaty a uv set na příští rok. Tak na 2x no

Online Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 21:26

Evaeva tak mu tiez vezmem dve cisla, vdaka za radu. Ale to, ze v ceskych je to o 2 stovky lacnejsie ma teda stve! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2022 21:30

Mrakoplas koukni se přesně do té kategorie výhodné nabídky: dětské oblečení, já je totiž našla i jinde a tam stály 750 asi. To mi přišlo moc zatím:)

Online Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 21:35

Evaeva no tam som prave pozerala! Uz ich mam objednane

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2022 21:52

Tak jsem na ty keen koukala. Syn ma Keen Knotch z kamenneho obchodu, pry jsou to ty pro nejsirsi nozicku a nejvyssi nart. Mate nekdo zkusenost, jestli i nejake ty ostatni rady jsou na hodne sirokou nohu? Ale ty ceny...jsem je koupila asi za 1000-1100, coz je ted i na Zalandu nebo jsem slepa a neumim nakupovat. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2022 21:56

Jos je to na Z. Lounge. Jinak nejširší by měli být ty newport, ale nejsou tak měkké jako Seacamp. Starší syn má širokou nohu, ale nárt nízký a kotník hubený a ty Seacamp mu jsou dobře.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2022 22:02

Evaeva Aha. Jsem nevedela, ze neco takoveho je. Hledala jsem na obyc Zalandu. Chce to po me i nejakou registraci, to je ono? Jinak se prave bojim, syn minule natahl pres nart dvoje boty asi ze 12 a ty jsem rovnou koupila. Keen ma poprve, takze se v tech radach nevyznam. Ani ja je nikdy nemela. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2022 22:06

Jos platí tam stejné údaje jako do normálního zalanda. Ty sandále když dobře prodáš. Ale řekla bych, že se hodně přizpůsobí noze, není to jako kožená bota. Ty knotch by snad měli být nástupci Seacamp, ale vyzkoušené je (na dětech) nemám.

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 22:06

Jos je to ono, jsou tam kazdy den nejake nove, casove omezene nabidky a neco se fakt vyplati. Maji i ty Knotch za 370, nebo tak neco 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2022 22:14

Evaeva Ja nikdy nenakupovala ani na Zalandu . Jednou na Zootu myslim a nejak me to nenadchlo. Jsem konzerva na detske boty chodim do obchodu v Liberci a moje outdoorove sandale se uz deset let odmitaji konecne rozpadnout . Ale tak zkusim tu registraci, jenze ja ty velikosti vubec neodhadnu. Kdyz ma syn ted 25, co muze mit za rok

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2022 22:17

Jos řekla bych 27/28, ale může mít samozřejmě cokoliv mezi 25,5 a 30

Offline JankaM
Avatar
2394 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 22:27

Já vás všechny obdivuju, na toto teda nemám morál, řešit boty ani cokoliv jiného na příští rok, decathlon to jistí .

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2022 22:32

JankaM Se skoro stydim, ale krome kvalitnich bot chodi moje dite od jara v Pepcu a Lidlu . Decatlon je taky v mensi mire zastoupen.. Sesup z toho merina z Crawleru a Lindexu jak blazen. Ale kdyz ty veci to vubec nedavaly a ja pak taky ne. Ale aspon tu kombinezu mu musim koupit lepsi nez loni z Lidlu. Ale to nevysrcil nos z peroveho fusaku. 

Online Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 22:35

Jos ja vobec nerozumiem tym jednotlivym radam keenov (mohli by to niekde prehladne a jednoducho napisat!) Ale minuly rok som mladsiemu objednala seacamp aj newport a tie druhe boli tvrdsie a mali sirsiu cast v prstoch. Napriek tomu, ze ma nart pomerne vysoky mu lepsie sedeli seacampy. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2022 22:40

Mrakoplas myslím, že na little shoes ty řady mají popsané, aspoň trochu 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2022 22:42

Jos já kupuju kvalitní akorát ty boty:)