Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. srpna 2022 14:50

continuity na průjem nedám dopustit na smectu a od té doby, co jí něčím ovoněli, není žádné hrdinství ji vypít

Offline continuity
Avatar
33832 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 14:59

Evaeva tak toto je pořád ještě prevence. Tj. když někdo kolem ten příjem má, třeba ve škole, tak tím začnú deti automaticky ladovat a buď to nedostanou vůbec nebo jdou 2x na záchod. 

Když už je to rozjeté, tak smecta a prý dobře funguje i ten Tasectan. Ale to jsme ještě naštěstí neměli příležitost. 

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 15:11

Evaeva jen teda od Smecty se pry upousti, uz neni ani povolena pro maly deti. Pediatricka mi ted posledne rikala, at to nedavam ani sobe. Idealne pry pro deti i dospele enterol+tasectan. Jinak jasny, continuity a viktorka_od splavu misto enterolu davam hylak a tesim se, az bude schopny polknout tabletu! Ten dospely tasectan jsou taky tablety? Detskej je pytlicek....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 15:13

711990 ono to neni "misto", hylak neni probiotikum. chce to oboje.

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 15:18

viktorka_od splavu enterol bohuzel moje dite nepozre, ale hylak pomohl:)

Offline continuity
Avatar
33832 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 15:21

711990 proč smecta ne?

ja jsem to teď řešila v návaznosti na tu ségru s tetou, co je pediatr a říkala, že kdo je na smecte a je spokojený, tak to nechává být. Je pravda, že nejmladšímu dítěti, které jsme řešily je skoro šest. 

Ségra je teda furt zaseklá u černýho uhlí.

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 15:34

continuity to nevim, jen mi to rikala kdyz jsme si volaly ohledne prujmu ditete a ja jsem se ptala, co davat. Ja myslim ze driv se Smecta doporucovala snad i kojencum a ted je az od 3? let, takze asi kvuli necemu se to prehodnocovalo.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. srpna 2022 15:37

711990 aha, no vidíš. já myslím, že je od dvou nebo tří let. continuity já dávámjako prevenci ten Hylak, ale uznávám, že to znamená tahat tu lahvičku, takže je asi dobrý nápad pořídit i něco jiného.

Offline continuity
Avatar
33832 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 15:39

711990 aha, tak jsem vygooglila, že stopové množství olova, do dvou let ne. 

Offline continuity
Avatar
33832 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 15:45

No tak se mi z jednoho dítěte definitivně stává žena. Co tak tyto holky používají při menstruaci? Já nemám absolutně přehled, když jsem měla to štěstí naposledy, neexistovaly snad ani kalíšky.

Možná by prý zkusila kalhotky. Jaké na relativně hubené dítě a malé dítě? Už se v dospělém dokáže obléct do velikosti xxs/xs.

Cenu nebudu řešit, hlavně pokud to bude fungovat. 

 

Offline baltik
Avatar
4456 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 15:47

continuity urcite bych sla do kalhotek i kvuli te nepravidelnosti na zacatku

Znacku znam snuggs a sayu, ale holky poradi urcite i dalsi

Offline continuity
Avatar
33832 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 15:49

baltik no to asi nepůjde, že bude nosit jen ty menstruační. Nebo nevím, jak by to řešilo tu nepravidelnost?

Hlavně že si na letošek vymyslela závodní plavání. 

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 15:59

continuity stopro ty "detsky" snuggs! Zvlast pokud to zpocatku bude jen nejaky spineni. Ja mam ted pouzitelnych 5 kousku a je to tak akorat na prostridani. Perou se uplne v klidu s normalnim oblecenim a nic se nestane, ani kdyz je omylem das do susicky. Maj je i v DM, tak muzete rozbalit a zkusmo odhadnout velikost.

Offline GChK
Avatar
287 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 16:00

continuity Děti nemám, ale s alternativníma menstruačníma pomůckama velké zkušenosti. 

Kalhotky mi přijdou úplně dokonalý - vzít do začátku víc druhů savosti. Mám noční od Sayu, ty už evokují trochu plínu, ale ty na lehčí dny jsou velmi komfortní a kamarádka je v tělové nosí i pod sesterskou uniformu. 

S nepravidelností je to fajn v tom, že ze začátku člověk neví, jestli má cyklus 3 dny nebo těch dní 10. A kalhotky narozdíl od vložek jsou na denodenní nošení mnohem pohodlnější. Já mám doma jen dvoje a spíš jako doplněk ke kalíšku (a nebo naopak na ty nejhorší dny, kdy mi je cokoliv zavedeného nepříjemné), ale na celou menstruaci bych doporučila tak čtvery. Třeba ty noční schnou docela dlouho. 

Mám teda zkušenost jen se Sayu.

Kalíšek mi přijde osobně mnohem komfortnější než tampóny, ale pro někoho, kdo s menstruací začíná a svoje tělo třeba ještě tak skvěle nezná, mi tampóny přijdou uživatelsky jednodušší.

Offline GChK
Avatar
287 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 16:03

Jinak jsem ráda, že můj příspěvek v dětském vláknu je na téma menstruace, když sama jsem těhotná a trochu panikařím, protože vůbec netuším, co budu potřebovat - doufám, že spíš míň než víc. Zatím jsem byla mentálně schopná řešit, jestli se vejdeme do stanu, ale všechno ostatní jde mimo mě. 

Jsem v půlce a zatím si stojím za názorem, že nejlepší by bylo si ty děti vybrat někde v samoobsluze!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. srpna 2022 16:11

continuity teď jsem viděla levné na kalhotky v Lidlu a v Etam, ty v Etam byly i třeba kytičkované. Kdyby si to chtěla vyzkoušet, než budeš víc investovat. Akorát nevím ty malé velikosti, to v Lidlu asi nepochodíš. Může je mít v tašce do školy, stejně jako by měla vložku.

Kalíšek používám, ale u mladé slečny si to moc představit nedovedu, když si vzpomenu na anabázi s prvním tamponem

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. srpna 2022 16:14

continuity ty snugs myslím dělají i plavky 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33820 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 16:16
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. srpna 2022 16:38

GChK určitě budeš potřebovat míň než si myslíš! Respektive se to nakonec vyvrbí snáz než ti teď připadá.

A gratuluju!

Offline continuity
Avatar
33832 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 16:50

GChK gratuluji!