Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 13:41

Evaeva K obědu tam dle mého nic nemají, ani žádné menší jídlo. Vnitřní expozice je tak počítám třeba na pul hodiny až hodinu? Já nedokážu odhadnout jak to ty starší děti zabaví no, ale tu můžeš vynechat zcela a zaplatit si jen ten amfiteátr. Ale venku můžete být fakt dlouho dlouho, když bude hezky. To musí bavit každé dítě. 

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 13:43

Evaeva Tak na netu píšou, že je to od minulého týdne dočasně uzavřeno, do odvolání. technické duvody. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. srpna 2022 14:18

Karja aha, díky, to je škoda. Právě že kluci to zbožňují a staršího začaly zajímat i ty vnitřní expozice, když jsou teda trochu interaktivní. A v té zruči u kuličkodráhy se někde najíst dá? Nemyslím jako hned vedle, ale třeba 400m okolo. Otázka teda je, jestli tam vůbec do oběda zvládneme dojet, s našim vypravováním na dovolenou

Offline MPLee
Avatar
2344 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 15:34

Uplně blbý dotaz, ale nedá mi to  Kdo máte děti blíž u sebe, kam jste dávali přes den novorozence? Dcera byla v hnízdě na konferenčním stolku (na gauči po ní šlapal pes). Teď mi došlo, že to s miminem nepůjde, protože ona po tom stole často a ráda běhá. Což i po jídelním stole. Nějaká malá kolébka? Nechávat v kočárku, který parkuje v obýváku tak jako tak? Moc místa nemáme a počítám tak na ty první 2,3 měsíce

Online continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 15:37

MPLee měla jsem půjčený ten vozíček, co mají v porodnici. Stalo to pár kaček a po dvou- třech měsících se to vrátí a člověku doma nezavazelo další heblo. 

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 15:38

MPLee v košíku na prádlo

Offline Vari
Avatar
1633 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 15:48

MPLee Ja jsem detem poridila kinderkraft unimo 5v1, ze zacatku to meli jako kolebku, pak jsem to jako lehatko pouzivala na prvni prikrmy, dokud jeste nesedeli.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 16:08

Nějaký tip, jak vylákat děti ven? Zvlášť když to sama nenávidím? Ale x hodin denně na počítači být fakt nemůžou.

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 16:15

moora V tom jsem byla já! V bleděmodrém.

Offline Tabea
Avatar
4685 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 16:15

MPLee v next2me postýlce. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. srpna 2022 16:35

MPLee na zem, když byl vzhůru, pod hrazdičku, máme takovou tu na čtyři strany, tak byl spíš opticky chráněný. Jinak do pojízdného košíku.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. srpna 2022 16:36

Luna procházka na zmrzlinu

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 17:34

Luna tak treba tu potrebu byt venku taky nemaji.  U nas funguje jit ven jeste s nekym, ale to by pro tebe bylo nejspis dvohnasobne peklo.

Offline Len
Avatar
2220 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 17:40

MPLee Ten pojízdný košík mi přijde super, já jsem ho chvíli používala i na jedno dítě.

Offline Myrtila
Avatar
2984 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 18:02

Kan Coz o to, deti byva v te fontane plno, ale nevim, jak je to tam s vodou, jestli neni upravena jako v ostatnich fontanach, chemii. 
Sairon To hriste v Bratcicich vypada moc pekne, ale na nase dite by to jeste nebylo, ten by tam urcite zahucel  V Luzankach jsem to neznala, tam se urcite mrknem  Treba tu jeste nekdo hodi nejaky tip. 

Offline dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 18:26

MPLee 

Nějaký pojízdný verk je asi fajn, ať už košík nebo kolébka. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 18:53

MPLee já měla od kamarádky pujcenej starej kosik na kolečkách, ale s tím rozriznutym břichem mi byl dost hlubokej, takový ty látkový pristavny postylky do 6 měsíců mi přijdou asi praktičtější, myslím, ze v nich jde asi matrace dat do různých poloh? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 18:57

Ach jo, na ty fotce ten prazdnej uklizenej obejvak bez vsech těch kramu

Offline MPLee
Avatar
2344 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 19:22

Evaeva Potrefenáhusa dzizisketa Len mě to právě v našem bytě přišlo na jedno dítě zbytečný. Prostě ležela na stolku/na zemi pod hrazdičkou a bylo. Klidně jsem od ní odešla i do jiného patra na začátku. Teď ale budu muset řešit hlavně ochranu před dcerou  To se bojím, že v tom košíku bude pořád dost na ráně a postýlku už do obýváku nedám  Ale ten od @potrefenáhusa vypadá socela vysoký a stabilní. Mrknu po tom. A neb zkusím nějak vymyslet uchycení závěsné kolíbky... 

continuity ta postýlka je asi fajn, ale to už případně asi mimino nechám v kočáru. Přišla mi docela velká v porodnici...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 19:29

MPLee ten hlubokej kocar mi na to spaní nepřijde úplně blbej, když už ti tam stejně bude stát, ty teda asi budeš stejně muset dozirat, jestli na nej starší nesplha? Ale ono ji to asi přestane brzo zajímat?