Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. července 2022 14:34

JankaM haha, to je jenom výsek. Ale je fakt, že dneska ještě nevytáhli lego. Tohle je dětský pokoj, jediný pokoj, kde jsou večer posbírané všechny krámy

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 01. července 2022 14:35

Evaeva Vy máte tak krásně uklizeno! A prosímtě, co je zač ta stavebnice se zelenými tyčkami? To by u nás mohlo mít úspěch :o)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. července 2022 14:39

DruI to je taká blbost, dostali to od našich k vánocům, jmenuje se to Built your own den, je k tomu ještě taková plachta. původně jsme to uklidili, protože si s tím byli hrozně nebezpeční, ale před pár měsíci jsme to znovu vytáhli a už si tím nevypichují oči:) Starší si s tím hodně hraje, ale je to hrozný šunt:( polovina kuliček se rozlomila vejpůl a tyčky se lámou.

A musím vám vyfotit ještě třeba obývák, abyste věděli, jak u nás vypadá to uklizeno:D

Offline Pinot Noir
Avatar
24468 příspěvků moje polička 01. července 2022 14:52

Gatita no upřímně, nebýt toho jídla, nebo kdyby pil dál to batolecí mléko, neřeším doteď nic.

Offline Pinot Noir
Avatar
24468 příspěvků moje polička 01. července 2022 14:57
Reakce na Candance:

Pinot Noir drzim palce.

Muzu se zeptat, ma to souvislost i s tim jidlem?

​Může mít. Neumím to správně vysvětlit, ale psycholožka říkala, že je to často spojené, jak to propojení mezi mozkem a ústy (a ušima) nefunguje normálně, může být cokoliv v oblasti úst a obličeje vnímáno jinak, nepříjemně, může to vzbuzovat strach. S tím by mohla pomoci ta ergoterapie a i někteří logopedi.

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 01. července 2022 15:08

Evaeva Tak lámající se stavebnice by mě štvala :o( škoda.

A focení domácího nepořádku bych tu radši nezaváděla, tuhle soutěž bych totiž mohla vyhrát

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. července 2022 15:34

DruI a nebo taky ne:D Taky tu mám pěkné kout(k)y

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. července 2022 20:55

Musím se pochlubit synovými obrázky. Jak jsem psala, že kreslí převážně abstraktní kresby, tak poslední dobou se začínají objevovat i konkrétní výjevy To první má název Já a velbloud (zážitek z výletu se školkou), obličeje byly pro paní učitelky.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 01. července 2022 21:00

Pinot Noir já si myslím, že když víš s čím bojuješ a vidíš možnosti a způsoby, jak mu pomoct, přitom je to zavčas a fakt věřím že to půjde hodně ovlivnit - tak je to vlastně úleva a pozitivní věc, byť bych vám samozřejmě přála, aby se nic z toho nedělo a řešit jste to nemuseli vůbec... držím palce a s tvým přístupem nepochybuju, že to bude dobrý

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 01. července 2022 21:04

Evaeva to je krásný!! Velbloud je úplně senzační

Syn maloval pro paní učitelky kamínky, myslím že se mu taky hrozně moc povedly.

A oblíbené téma, mapa na cestu za pokladem. Ostrov stromů, ostrov želv a ostrov krokodýlů. 

Online Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 01. července 2022 21:07

Evaeva Dcera kreslila na jaře tak perfektní hlavonožce, chtěla jsem si je schovat. Neudělala jsem to a už je nekreslí ;-(. Ale bylo to mega cute;-)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. července 2022 21:09

žluťásek mapy jsou super, tenhle "mužský" přístup mně baví.

Jinak velbloud...to je celý O. Nejdřív to nedělá vůbec, asi aby to nepokazil a když začne, už to umí. Mladší je v tomhle úplně jiný. Líbí se mi, jak vystihl ty proporce, velbloud je velký a má štíhlé nohy. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24468 příspěvků moje polička 01. července 2022 21:11

žluťásek je, tyhle mapy Ríša taky maluje. Jezero krokodýlů, hrad s duchy, strašidelný les, desetimetrový had... A pak s tím skáčeme v záhonech z kamene na kámen a přeskakujeme krokodýly a chodíme po špičkách kolem trampolíny, abychom nevzbudili duchy.

Evaeva boží velbloud!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. července 2022 21:14

Karja hlavonožce mám přesně jednoho:) jakože za svůj život nakreslil přesně jednoho. On fakt většinou jede takovou arteterapii, například dneska hrozná matka odmítla jít do herny (řádí tu neštovice), tak se naštvaně zavřel v pokoji nakreslil si jí:D Pak už byl v pohodě. Je to teda boží schopnost.

Online Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 01. července 2022 21:15

Evaeva No ale máš ho! Já si je neschovala a byly fakt nádherný, celá naše rodina;-(

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. července 2022 21:16

Pinot Noir to je parádní honba za poklady

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. července 2022 21:19

Karja asi mám. Ale zrovna žádná bomba. Ale mám parádní žirafuTo je vždycky jeden takový obrázek na třicet ze vzteku/radosti 

Online Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 01. července 2022 21:20

Dneska mi holky udělaly takovou radost. Vzala jsem je na zmrzlinu, kde jsem potkala známou, tak mi vokazala svoje děti, ptala se na ty moje, jak jsou od sebe, a říká mi, že to musel bejt mazec a jestli jsou hystericky jako poradny žensky. Tak říkám jasně, hrozně moc A ony tam začaly taaak zlobit, porvaly se o plastovej stolek(?!),no výmaz hadr, jako ony se porvou o stůl, kdo ho bude mít prisunetej blíž,menší vypadla ze zahradky atd... Tak jsem aspoň řekla ,,Jani, tady to v praxi vidíš a to venku je to lepší než doma,,. 

Správně děti,jen ať všichni videj, že si nevymýšlím. Myslím, že mi koupi někde drink. Byla se čtyřma dětma a říkala, že kdyby si vzala tu zlobivejsi a mě dala ty čtyři, tak si ještě pomůžu:-D

Offline Pinot Noir
Avatar
24468 příspěvků moje polička 01. července 2022 21:20

viktorka_od splavu děkuju. Jenomže já jsem právě děsnej flink, vůbec nejsem na soustavnou dřinu, pravidelný trénink a důslednost stavěná. Flákala jsem Vojtovku a nebyla jsem schopná trénovat ani logopedii se starším, tj. spolupracujícím téměř předškolákem, vždycky jsem na to 13 dní kašlala a pak to s ním jednou projela den před lekcí, aby tam nekoukal, že to dělá poprvé, ale důslednost prostě nula. Když čtu blogy nebo diskuze matek takových dětí, připadá mi, že některé se v tom přímo našly. Je to ode mě strašné to říct, ale mám k tomu předem odpor, pokud výsledky budou na něčem váznout, tak výhradně na mém flákačtsví. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. července 2022 21:24

Pinot Noir možná tě budou motivovat pokroky Nebo to budeš brát jinak, přece jenom je to trochu jiné než když se křivě plazí:) Hlavně potřebuješ pořádnou diagnózu, ať se máte od čeho odpíchnout.