Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Malenge
Avatar
4255 příspěvků moje polička 30. června 2022 02:44

Pinot Noir držte se vsichni  moc vám preji, aby nakonec, až půjde Vikiho skutečně vyšetřit, byla diagnóza co nejpriznivejsi a aspoň trochu štěstí na profesionální odborníky, co jsou také slušnými lidmi, ať je toho stresu co nejméně!

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 30. června 2022 03:59

Pinot Noir to je mi moc líto, čeká tě těžká cesta. Ale s autismem bych nesrovnávala, oboje může mít lepší nebo horší průběh, tak abys to nezakřikla. :-) Důležité je opravdu dobré a celkové vyšetření, tak držím pěsti. Dobrá zpráva pro tebe je, že vývojová difázie se nezhoršuje, naopak často dochází k výraznému zlepšení a často se s ní lidé dokáží prakticky úplně zařadit do života, tak že to okolí ani nepozná. Pro hodně postižené děti pak v Praze existuje speciální pedagogické centrum se zaměřením na alternativní komunikaci, to máš velkou výhodu. 

Jako budeš to mít těžké, protože s ním budeš mít hodně práce a pokud se dobře pamatuju, ty vývojové fáze jsou delší než u ostatních dětí, probíhají různě skokově, no prostě samé komplice, ale v podstatě si myslím, že jste mohli dopadnout mnohem hůř, tohle zvládnete.  Hlavně že se máte od čeho odpíchnout, držím pěsti! 

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 30. června 2022 08:16

Pinot Noir drzim palce. bude to narocne ale ak sa diagnoza potvrdi tak mas vyhliadky do buducna ze bude fungovat v beznom zivote bez problemov. prajem vam aby ste narazili na spravnych ludi co vam pomozu

Offline Gatita
Avatar
7149 příspěvků moje polička 30. června 2022 13:26

Evaevanakonec neoperovali, nastesti. Mozna mel nakonec jen nejakou obycejnou infekci. Ta toxo. mu sice vysla pozitivni, ale mozna v tom byla nevinne. At to bylo cokoli, tak se zda, ze to vysumelo. Aspon doufam, hezke to nebylo.  

Offline Malenge
Avatar
4255 příspěvků moje polička 30. června 2022 13:29

Gatita jsem moc rada, ze je malému lip a hlavně, ze nemusel absolvovat operaci, která není nutná, to je určitě moc dobre. Ať už je v poradku

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. června 2022 13:49

Gatita hlavně, že je malému už líp. Musel to být teda hrozný stres!

Offline Gatita
Avatar
7149 příspěvků moje polička 30. června 2022 13:57

Malenge Evaeva dekujeme, je to velka uleva. Jeste nas tedy budou chtit behem leta zkontrolovat, ale tvarili se, ze to bude dobre. 

Offline letfenixa
Avatar
7971 příspěvků moje polička 30. června 2022 14:28

Gatita ja som si myslela,  že tá operácia musí byť

Offline letfenixa
Avatar
7971 příspěvků moje polička 30. června 2022 14:33

Gatita ja som si myslela,  že tá operácia musí byť

Offline Gatita
Avatar
7149 příspěvků moje polička 30. června 2022 14:42

letfenixa to my taky. Uz jsme meli termin, prijali nas do nemocnice, narizena hladovka...no a doktori, kteri ho jeste meli finalne prohlednout, konstatovali, ze to je nesmysl. Tak jsme se tam na naklady vzp vyspali, nasnidali a sli domu

Edit -je to mazec, co doktor, to nazor. Ono to teda asi bylo dost nejednoznacne, uzlina je jako teplota, muze znamenat cokoli, tak chapu, ze nebyli jednotni. Ted syna tedy videla jeste jedna pani doktorka, ktera potvrdila posledni zavery. A podle ni byla zbytecna i ta kvanta antibiotik. No co nadelam uz. 

Offline letfenixa
Avatar
7971 příspěvků moje polička 30. června 2022 14:56

A u nás je lazaret, hnusne sople, syn teplota, ja bolesť hrdla, antibiotiká.  To nám tie prázdniny krásne začínajú. 

Online Pinot Noir
Avatar
24470 příspěvků moje polička 30. června 2022 15:08

Gatita tak to je teda vážně mazec! Přeju, ať už je s tímto navždy pokoj. Ale stejně je blbé takhle jako vůbec vlastně nevědět, co to bylo.

Offline Gatita
Avatar
7149 příspěvků moje polička 30. června 2022 15:20

Pinot Noir ja si rikam, ze kdyby to byl nejaky onkologicky pru.er, tak by to bylo videt z krve. A jestli byl na vine stafylokok nebo parazit z kocky, to uz je asi jedno. Ale mas pravdu, clovek je nervozni porad. A vam preju hodne stesti, pises tu o V.moc hezky, prisel mi z tvych postu jako zdrave dite, jen trochu svoje. Moc drzim palce at prijdete brzy na to, jak mu pomoci. Verim, ze to do budoucna dopadne dobre. 

Online mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 30. června 2022 15:24

Gatita takze za 5 minut 12...  nastesti nedoslo ke zbytecne operaci. Onko problem by od infekce urcite poznali a tak by to tak nezareagovalo na atb lecbu. Drzim palce, at uz mate vybrano a malemu je uz dobre 

Online Pinot Noir
Avatar
24470 příspěvků moje polička 30. června 2022 15:44

Gatita mně připadá jako zdravé dítě, chytrý, o všechno se zajímá, velmi šikovný, umí třeba střílet z luku, což mi připadá na čerstvé tříletého jako docela koordinačně složitá akce. Ale nemluví. A ne, jak se tu někdo psal, jestli slyší, jestli kvůli tomu nemluví špatně, nemluví prostě vůbec. Vůbec. Jediné slovo je NE. A připadalo mi doteď, že rozumí, ale psycholožka mi vysvětlila, že to má jen naučené, věty, které se používají v určitých situacích a co obvykle následuje... Ale obsahu sdělení nerozumí. V jiné situaci tutéž větu nepochopí. A ano, je normálně inteligentní, ale už se blíží k věku, kdy podstata informací plyne do mozku přes řečové centrum, a jelikož ho má mimo provoz, začne zaostávat. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. června 2022 15:48

Pinot Noir já věřím, že to nebude vůbec sranda, asi teprve teď začne víc zaostávat v některých věcech. Ale zároveň je to dítě, které od dvou let, aspoň podle tvých postů, zvládá školku například. Takže jsem přesvědčená, že se správnou podporou ještě dokáže velké věci

Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 30. června 2022 18:10

Pinot Noir drzim palce.

Muzu se zeptat, ma to souvislost i s tim jidlem?

Offline rasaNori
Avatar
7719 příspěvků moje polička 30. června 2022 18:36

Sdel bohu své plány, a on ti rekne: Zapomeň! Zítra máme jet na oslavu narozenin bratrance od holek, takže jsem teď zjistila že má malé dítě plnou pusu aftu, takže chápu proč celý den nejí a pořád knoura. S mužem není řeč, jak to se svagrovou domluvit, prý ji budeme volat až ráno...já asi vypnu mobil, a budu dělat mrtvého brouka, nebo už nevím. Každopádně budu ráno volat doktorce, takže určitě na půl 9 oslavu nestíháme...a odpoledne jsme měli jet na skály, no to bude hodně záviset na resumé od doktorky. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. června 2022 18:49

rasaNori á chudák! To měl nedávno mladší, přesně, jak píšeš. Nejdřív otravný jak činže, večer malinko teplota a spousta aftů. Zítra to na oslavu asi nebude, ale dobrá zpráva je, že za tři dny byl naprosto v pořádku.

Offline 711990
Avatar
17132 příspěvků moje polička 30. června 2022 18:50

rasaNori nabizim diagnozu herpangina/7.nemoc. strihli sme si to ted s Tondou, on 2 dny horecka a pak nic, o 3 dny pozdejc ja naprosto nechutne povleceny mandle, plna pusa bolaku, horecka....