Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 07:32

Dnesni hlaseni. V noci kraval nekolikrat. Ja jako uspavac nefunguju, musela jsem vyklidit pozice. O pul 4 me vzbudila rana a jekot. Prte odeslo z postele:D rano mi ji v 6 donesl muz se slovy ze ji nechce ason pul dne videt;) mekota

Online dynda
Avatar
7259 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 10:16

Mohučanka 

Při kojení vzniká v těle prolaktin, který způsobuje únavu, asi aby kojící matka odpočívala. Taky jsem to na sobě cítila.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 10:37

dnes navsteva u pediatricky. posledna davka ockovania - ani nepipol! len znudene kukal, co mu to robia.

horsie znasam to, ze mu nasla selest, tak nas poslala na kardiologiu, kam sa dostaneme kvoli dovolenke az koncom oktobra dovtedy ma asi porazi

Offline Sweet Potato
Avatar
34822 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 10:50

eless Dobrý to bude, neboj, u novorozenců to není až tak výjimečné, budou vás sledovat a časem se vytratí.

Offline Pinot Noir
Avatar
24458 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 11:05

eless To bude dobrý, pediatři jsou opatrní, ale obvykle to nic není. Byli jsme taky, po roční prohlídce, nic nenašli, přesto nás pro jistotu objednali ještě znovu na kontrolu před druhým rokem. Jdeme zrovna příští týden. Kamarádka to měla se synem zrovna tak. Neboj se.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 11:08

Sweet Potato Pinot Noir dakujem. ja len dufam, ze doktorka je opatrna a nic nechce zanedbat aj keby tam nic nebolo. mozem sa ukludnovat kolko chcem, ale cast vo mne aj tak vysiluje

Online dynda
Avatar
7259 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 11:11

eless 

Určitě to tak je. Kdyby to bylo zlé, už byste byli v nemocnici. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 11:24

eless šelest je fakt u kojenců běžný, kontrola bude pro jistotu, neboj

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 12:27

eless to bude ok, to je dosť bežné, väčšinou sa to postupne uzavrie samo, len to chce sledovať.

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 13:20

eless synovec to mel taky a taky uz je v pohode(aktualne 2 roky). Ale racionalnost moc nepomaha co?:D

Offline Pinot Noir
Avatar
24458 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 13:30

eless Tak jasně, že se člověk bojí. Taky jsme na to první vyšetření čekali několik měsíců  Ale teď už věřím, že je to jen pro jistotu a nebojím se. Teda vlastně jo, a pořádně, ale hlavně těch scén, co tam zas bude vyvádět. Doktory náš mladej nezvládá, už při svlíkání začne vřískat, drží se mě jak klíště, takže není možné ho svléknout, u pediatra vlastně ani jednou nebyli schopni ho pořádně změřit a zvážit, prostě se nenechá. A na kardiologii má ležet s těma přísavkama! To určitě. Už to vidím, jak zas budu zpocená až na zadku a rudá až za ušima z pocitu, jak jsem neschopná matka 

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 14:00

Mrne ma dnes za sebou prvni hodinu plavani. No. Jako 15 minut pred hodinou a 15 po hodine pro 10 zenskych s mimina v satne o velikosti papiroveho kapesniku a 2 sprchach je sakra malo. Asi budu hledat nekde jinde. 

Offline tenzie
Avatar
294 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 14:09

rasaNori my jdem poprve zítra. A libilo se ji to?

Online ziginka
Avatar
676 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 14:13

eless Ja mela selest jako mala taky a samo to zmizelo, takze to u vas taky bude dobry, neboj!

rasaNori To jste byly nekde v Ostrave? At vim, kde to nezkouset, diky.

Online Karja
Avatar
35832 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 14:14

rasaNori zacinas od roka? Ja chci od 6.mesicu, respektive to asi vyjde od 7, ale nevim, jestli to neni moc brzo. V okoli je jen jeden bazen, takze se tam musim vejit do kapacity, jinak jsme nahrany.

Offline Sweet Potato
Avatar
34822 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 14:22

Karja Šest měsíců je ideální. Držím palce, ať to vyjde. Na plavání mám jen skvělé vzpomínky - jedny z mála chvil, kdy DSD zavile nevyla.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 14:54

Máte skúsenosť so spacími hračkami s bielym šumom? Funguje to? A ak áno, neskúšali ste to aj vy, teda či to funguje aj u dospelých? 

Offline Sweet Potato
Avatar
34822 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 15:02

paktofonika Co to je? Jestli je aspoň minimální šance, že to funguje, chci to. (Tenkrát před 15 lety mi porod přinesl lehké zaječí spaní, ta druhá slibovaná část - bleskové prolaktinové usínání ovšem dodáno nebylo, a nelepší se to)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 15:11

Sweet Potato No pre deti sa predávajú plyšové hračky ktoré sa daju k postieľke alebo do postieľky a vydávajú biely šum. Malo by to pomôcť so zaspávaním a spánok by mal byť lepší. No chcela som sa informovať či to niekto neskúšal. Teoreticky by to malo fungovať aj na dospelých, teraz som našla člínok kde sa píše že to pomáha sústrediť sa.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 15:14

Sweet Potato na youtube je toho plno, mě by to teda spíš štvalo. taky mám lehký spaní a budím se a spíš se to horší:-(