Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 14:50

rasaNori no ono to "přespat noc" neznamená 20:00-8:00, to je jasný. od 22 do 04 např. je vynikající výsledek:D

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 14:51

od 22 do 04 např. je vynikající výsledek:D

​Takto spím bežne 

Online žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 14:56

viktorka_od splavu to je stejně dobrý, jak máme každej jiný priority. Kdyby mi dítě mělo spát do čtyř v postýlce, pak si ho přesunout k sobě a vstávat v šest, mohla bych si jít po měsíci hodit masli. 

Moje dítě do mě sice kope v noci, ale spíme většinou do osmi, když se zadaří, tak i do půl devátý. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24455 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 14:59

žluťásek Děkuju moc.

A ke společnému spánku - my naopak společně začali spát až po půl roce, do té doby chtěl spát pevně svázaný a sám. Společným spaním jsme překlenuli zrušení nočního kojení a potom kojení vůbec. Teď spíme v jedné posteli (jeho), když má problém - zuby, nemoc, špatné sny. Když spíme společně, jsem vždycky vyspaná lépe. A on nejspíš taky, protože tak spí déle. Takže jako všechno - je to individuální. Rozhodně neplatí, že spaní s dítětem rovná se horší spaní.

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 15:03

Diky ziginka žluťásek a ostatnim. Martinkovu citanku urcite zkusim, ta me uplne minula. Jsem v knihkupectvi jako ve snach, mam to rada, ale jak jsou tech knih mraky, tak to tam hodiny nerozhodne prebiram.vyberu urcite i neco soucasneho, tak pripadne dam recenzi.

Synovi se strasne libila kniha Uz se nebojim tmy, sam si ji vybral v knihovne. Uplne ho fascinovala.ovsem nedoporucuji - pusobi strasidelne a syn se zacal te tmy bat:-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 15:05

žluťásek no a v tom bude ten rozdíl... já spala maximálně do čtyř když spalo dítě s námi.. v zimě někdy i do těch šesti. někdy. do osmi, půl deváté spí až teď v pubertě

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 15:47

No hele 20:00 az ty 4 jsou bozi, oproti tomu jak ty noci probihaly predtim. Ja uz skoro kazdy den brecela unavou, vsechno byl problem (lehnout si pres den moc nepomohlo). 6 je trosicku brzo, 8 by bylo optimalni:D 

viktorka_od splavu jsem se krapet namlsala no;) ale aspon se po ranu vidim s muzem:D

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 15:49

Jo, moje dite spi v postylce,ja k nemu vstavam s navic kojim VSEDE. Proto tady taky v noci vecne smrdim, protoze timhle stylem to kojeni se plne probudim:-D. Ale vleze to nejde proste:-D.

Offline letfenixa
Avatar
7962 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 17:23

rasaNori Syncek ma dva roky a o 4 vstava bezne.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 17:27

ten moj velmi skoro zacal s rezimom ze cez den spi malo a v noci potiahne. takze 21/22-6/7:00. ako ma cez den znici tak som rada ze sa mozem vyspat

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 19:28

Prave jsem se vratila z jogy, doma cekalo nakrmene a vykoupane mimino nekdy je ten muj chlap k zulibani:D

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 20:34

Karja Já jsem kojila úplně stejně, ale měla jsem v té době extra superschopnost okamžitého usnutí. Čili jsem vstala, přebalila, nakojila, pochovala, uložila do postýlky, zalehla do postele a během 10 vteřin spala. Celé to trvalo asi 15 minut. Když jsem přestala kojit, usínání se mi zhoršilo, i když jsem dál v noci dokrmovala, což teda dělám doteď, když je třeba.

Dneska si mi trochu zastesklo po tom miminku, které hajalo na hrací dečce a civělo na kolotoč, a to když jsem hledala před koupáním dětský šampón a než jsem ho našla v obýváku pod televizí, dcera kdovíkde našla počítačovou myš, pristrcila židli ke kuchyňské lince, vylezla na ní a mavala na mě tou myší  už se vůbec  neodvažuju otevřít okno.

Matka tvrdí, že mám být ráda, jak je dcera aktivní a šikovná a nesedí jako pecka v koutě 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 20:36

Mohučanka maminka má vždycky pravdu

Offline tv
Avatar
3538 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 21:01
Reakce na žluťásek:

viktorka_od splavu to je stejně dobrý, jak máme každej jiný priority. Kdyby mi dítě mělo spát do čtyř v postýlce, pak si ho přesunout k sobě a vstávat v šest, mohla bych si jít po měsíci hodit masli. 

Moje dítě do mě sice kope v noci, ale spíme většinou do osmi, když se zadaří, tak i do půl devátý. 

​Cele prazdniny jsme spavali do pul devate, takze ted, kdyz vstavame o pul sedme kvuli skolce, jsem uplne hotova. Takze jsem dnes pri poobedovem uspavani upadla do pulhodinoveho koma, velice mi to pomohlo.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 21:12

tv no, když mi tehdy na mateřské kamarádka se stejně starým dítětem vykládala, jak malou musí ráno po osmé už budit, protože chce jít nakoupit a tak, že jinak by spala do devíti, myslela jsem že ji zabiju

a nespavej je fakt doteď, po mně to tedy určitě nemá

Offline tv
Avatar
3538 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 21:22

viktorka_od splavu To proste nenadelas nic. Obe deti jsou po me. Spave, klidne, rozumne, haha.A sikovne samozrejme.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 21:27

rasaNori to s tim vstavanim ve 4. To jsme meli u jednoho a zjistila jsem, ze mel hlad. To bylo tedy po tydnu, kdy se budil, takze jsem s nim od 4 hodin podupavala a houpala na mici a on rval. Jenze se to jednou nehodilo, tak jsem mu vrazila lahev, at je hlane zticha. Takhle potreboval asi mesic a pak zacal spat do nejakeho normalnejsiho casu. Tak jestli by to nepomohlo u vas.

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 21:30

MaeGandal dnes krmil muz vyrazne pozdeji nez predtim ja, tak uvidime:D

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 21:50

viktorka_od splavu Jo, to moje kamaradka na materske uplacela dite prislibem bonbonu, kdyz si bude hrat a necha ji spat do 9. A vzdycky nechalo, asi melo rado bonbony:-D.

Mohučanka Hahaha, my mame jednoho takovyhodle synovce, no ted ve ctyrech letech je tak aktivni, ze jsem vcera rikala, ze svliknout ho do naha a zavrit v zoo do klece, lidi nepoznaj jestli je to dite nebo opice. Ale zas je s nim legrace, vsechno ma svy pro;-).

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 22:15

Karja jakmile byly deti dost velke tak jsem je navykla at me nechaji spat, ale cca do 1,5-2 let to neslo:-/ s miminem bohuzel...