Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Anema
Avatar
829 příspěvků moje polička 20. května 2022 14:54

Malenge jo, no, jsem nervóznější než po vlastních přijímačkách na VŠ . A to je tu jediné kritérium věk, tj. nic, co bych mohla já nebo dcera jakkoliv ovlivnit (teda aspoň už ne teď ).

Sraz si moc moc užijte! A třeba příště......

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 14:54

Malenge já jdu budit

brzy se uvidíme

Offline Malenge
Avatar
4248 příspěvků moje polička 20. května 2022 15:11

Anema díky! A držím pěsti, ať vám to vyjde.

Evaeva tesime se!

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 20. května 2022 15:26

Malenge je, super, tesime se!!! 

Offline Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 20. května 2022 15:38

MPLee děkuju. Můžu zkusit. Ale mají podobné složení jako Biosaurus, těch sní dost, tak aspoň pro tvarové zpestření. Snažím se mu nabízet, když už to teda musí být ty křupky, aspoň různé suroviny. Teď jsme zjistili, že sní i ty tradiční arašídové hospodské křupky. Ty by mu mohly trochu zlepšit ten příjem tuků, obsahují 30 % tuku! (To je hrozný, radovat se, že dítě ji přesolené mastné cosi, co se jiným dětem zakazuje. )

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 16:01

Pinot Noir jestli chceš způsobit poprask mezi rodiči, můžeš ho pěkně nahlas pochválit na hřišti "Výborně Viktorku, snědl pět arašídových křupek"

Musí to být náročné, snažit se z těch biosaurů a vývaru poskládat všechny živiny.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 20. května 2022 16:06

Pinot Noir psala jsi nakupuješ na rohlíku, tak ty řepové a mrkvové jsi asi zkoušela že? jakože "zelenina"

Offline letfenixa
Avatar
7952 příspěvků moje polička 20. května 2022 16:32

Mrakoplas prosím ťa, Keen sandále sú aj na širokú nohu?

Online Potrefenáhusa
Avatar
33684 příspěvků moje polička 20. května 2022 16:37

Evaeva jak na kterym hřišti, tuhle tady jedna pani nutila asi tříletou holcicku napít se cerveny limonády a zlobila se, ze nechce 

Online DruI
Avatar
3246 příspěvků moje polička 20. května 2022 16:39

Pinot NoirJeden kamarád vyrábí křupky z vepřových kůží. Nechcete to zkusit? V tom bude tuku ještě víc (a navíc je to domácí strava ;o)

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 20. května 2022 17:24

Vybehla mi reklama na waflovace z amazonu ktore vyrabaju dinosaurov slebo auticka alebo stavebne kocky na jedlu architekturu na tanieri  niektore produkty by mali zostat pred detmi utajene najma ked wafle nejedia

Offline Karja
Avatar
35807 příspěvků moje polička 20. května 2022 17:36

Gatita Ses dobrá! Mně včera taky za tu školku pochválil sambo, že prej jsem věčně taková ,,mouchy snezte si mě,, a teď konečně jsem po dlouhý době něco pořádně iniciovala. A já mu říkám, ty vole a co mám asi iniciovat v mý živote, kde řeším jestli bude k obědu vývar nebo hrachová polívka:-D. Nehledě a to jsem mu připomněla, že jen díky mě, nemáme pozemek vedle místního onanisty a jeho podivnejch bratrů....a že jsme ho měli mít, ale sbalila jsem taky děti a šla za starostou ,,podívej se,, a ukázala jsem na holky ,,to tam máme jako bydlet, vedle takovejch......,,. Nojono, má to někdo přespolní, neznalej místních poměrů. 

Takže já mu dám mouchy snezte si mě! 

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 20. května 2022 18:49
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 19:03

letfenixa jsou celkem široké, ale záleží na modelu.

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 20. května 2022 19:12

Pinot Noir a co pombars? Ty jsou z brambor  Nosí je jako svačiny na tábory jedno dítě na bezlepkove dietě. 2 sáčky denně. I když možná pomůže i když přijme jiný tvar? Ty sýrové z DM jsou trojůhelníky... 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 20. května 2022 19:18

letfenixa ja myslim, ze hej ale mladsi ich mal minuly rok, to mal este dost tuku na nozicke tak ich mal ltt. Jedine asi vyskusat.

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 20. května 2022 19:27
Reakce na Evaeva:

Pinot Noir jestli chceš způsobit poprask mezi rodiči, můžeš ho pěkně nahlas pochválit na hřišti "Výborně Viktorku, snědl pět arašídových křupek"

Musí to být náročné, snažit se z těch biosaurů a vývaru poskládat všechny živiny.

​my teda jedem junk food celkem pravidelne, na doporuceni pana profesora z Motola. Mladsi ji celkem slusne a vsechno, ale starsi nic moc - a ma 15 kg ve skoro 7 letech. Ja uz to moc neresim, vzdy si nad plnym talirem domaci vyvazene stravy vyslechnu, jake vsechny slozky by nepozrel, reknu mu "tak to nejez, no", a pak zjistim, ze treba i pulku pres vsechny ty reci snedl. Porad ale ji dost malo a blbe. Ted ma nestovice (konecne doslo i na nas) a dost trpi, tak varim na prani: vcera jsem jela pro obed do mekace, dnes byly parky, o limonadach ani nemluvim.

Karja Malenge no mam opravdu radost. Nejen z nekolikatisicove mesicni uspory, ale i z toho, ze jsem prekrocila svuj stin a ozvala se. Nakonec to reseni je myslim win:win pro obe strany, ja nemam pocit, ze me nekdo odrbava, a skolka nebude skodna. A hlavne mi narostl kredit u muze. On ma rad takove ty odesevnele zenske, profesionalky, trochu od rany....ja jsem prave takova mdla mouchy snezte si me. Tak byl spokojeny:))

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 19:34

Gatita no 15 kg je teda fakt málo. Ale to junk food u sedmiletého bereš jinak než u dvouletého. U nás teď o víkendu syn pil fantu, to bych si myslela, že nastane poprvé tak v osmi

A jak snášíte ty neštovice? Vyjde vám to do té dovolené?

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 20. května 2022 19:46

Evaeva jasne, neuvedomila jsem si, ze Pinotin A. je vyrazne mladsi, to se neda srovnavat. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 20. května 2022 19:49

Gatita a ako je vysoky? On je tiez taky drobny, ze? My sme mali tento tyzden besiedku a prerastli ho uz aj vsetky dievcata. Ale potešil ma velmi, bala som sa ci bude spolupracovat a on spieval, recitoval a hral aj v divadielku! Sustredenie mu obcas trochu utekalo ale to bolo nic, fakt som bola nanho pysna a potesil ma, ze sa snazil