Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 20. května 2022 22:51

Potrebujem kupit deckam zopar letnych triciek. Starsi nosi uz tretiu sezonu jednu velkost z lindexu, ma ich asi 6 roznych, su skoro ako nove, tak reku investujem a nakupim zase tam. Ale nemaju teraz pekne vzory, aj pruhy len modre a zlte. Tak reku pozriem bazar, ved su to drzaky. Pripla som sa do skupiny na fb lindex bazar. A to nie je bazar ale bizar! Zenske tam predavaju a kupuju nosene veci aj za niekolkonasobok kupnej ceny, fotky ich skrin s detskymi vecami by mohli konkurovat Kardasiahnkam..jako ja nechapem, nechapem ze za nejaku znosenu vec s motivom balonikov dokaze dat niekto sumu za ktoru by si kupil styri nove

Edit. Su tam aj normalne ceny ale na hento mi spadla sanka

Offline Malenge
Avatar
4248 příspěvků moje polička 20. května 2022 22:53

MPLee to mi něco připomíná  mnohokrát jsem si říkala, ze ty jejich drogy si nechám taky píchnout. Tvoje malá je naprosto super, fakt tryskomyš, mate to vesele.

žluťásek au. mě to proste nenapadlo toto, ne ze bych je dnes moc hlídala, už jsem jako matka dost okoralác tak jen věřím, ze se mu to a i další dnešní šrámy brzy zahojí a ze se zase nekdy potkáme, za nás místo i čas ideální, jinak už jsem bohuzel dost v práci.

Offline Malenge
Avatar
4248 příspěvků moje polička 20. května 2022 22:54

Mrakoplas čtyřnásobek??  Nechápu.

Online continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 20. května 2022 22:56

Malenge to bývalo svého času s Nextem. čtyřnásobek úplně ne, ale klidně nošená věc za cenu nové. 

Hlavně některé starší povedené kolekce. Zberatelské kousky. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 20. května 2022 22:59

Malenge jako to som tak placla ale z diskusii tam som pochopila, ze niektore starsie vzory su zjavne zberatelske kusy, za ktore sa hodne priplaca

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 20. května 2022 23:09

Malenge najaka pani tam zhanala ciapku s balonom a dostala dve ponuky na nosenu  za 30€ a za 38€. 

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 23:09

žluťásek Ten Nový svět mě taky napadl, že by nebyl marný. Jinak moc děkuji všem účastnicím dnešního srazu, bylo to velmi příjemné vytržení z běžné rutiny.

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 20. května 2022 23:11

continuity a ja koza to zadarmo posuvam dalej, uz som mohla byt v baliku!

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 20. května 2022 23:15

Ten Nový svět vypadá na fotkách dobře! A já ostuda oboru jsem ještě tuto slavnou lokalitu nikdy nenavštívila. Jinak pro nás je to dostupné dobře, na Edenu nasedneme na dvaadvacítku a vyjedeme až nahoru. Čím víc tramvaje, tím líp.

Offline žluťásek
Avatar
7610 příspěvků moje polička 20. května 2022 23:25

dzizisketa v tom případě musíme tramvají na Bílou Horu a pak do toho lesoparku v Řepích. Nic dál tramvají si od vás už neumím představit

My ještě moc rádi jezdíme do Hvězdy, hřišť je tam hned několik a všechny moc hezké, ale to je taky pro většinu z vás hrozná dálka. 

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 21. května 2022 07:02

Malenge jezis tak proto si stezovali, ze je boli zadekchudinky maly!

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 21. května 2022 07:51

Mrakoplas lindex bazar na fb je opravdu spíš hon na oblíbené vzory, ale občas se tam dá dobře nakoupit. Teď je ale spousta levného Lindex oblečení na vinted. Co to rozšířili na Slovensko a do Polska, tak hlavně nabídkyz Polska jsou často dost dobré. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 21. května 2022 07:56

MPLee přiznám se, ze zatím mi to spojení s Polskem přijde dost pekelný 

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 21. května 2022 08:07

Potrefenáhusa jako je na nic, že se to nedá odfiltrovat. Já teda už z Polska nakoupila a čekám, co přijde. Dcera má pár kousků od značky Dear sophie, co se tady skoro nedá sehnat a je dost drahá, ale ty věci se mi moc líbí a jsou moc příjemné. No a jak je to polská značka, tak teď je tam těch nabídek hodně... Ale jasně, jinak je to docela otrava, se prohrabávat tunou nabídek. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 21. května 2022 08:20

letfenixa prosím ťa, no nesťahujeme sa. Nakoniec sme to vymysleli tak, že sme našli byt v mojej rodnej dedine, v novostavbe do nájmu. 90 m2, krásny, voňavý, úplne nový. Bývali by sme kúsok od našich, muž by to mal pešo 10 minút do práce, škôlka tak blízko, že deti by aj samé mohli chodiť. Byt v Žiline sme tiež plánovali dať do nájmu, proste značka ideál. Už bolo všetko krásne rozbehnuté, vytešovala som sa moc, no a minulú sobotu prosila tá nová firma muža, že či môže už prísť na výpomoc, že ho potrebujú. No tak išiel a odchádzal odtiaľ s tým, že to nedá, nechce tam pracovať a všetko sa ruší. Zostáva v starej práci. Musím povedať, že som to oplakala

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 21. května 2022 08:21

MPLee mělo by to jít vyfiltrovat s #cz nebo #CZ, hledala jsem to ve fóru, ale ještě nezkousela 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 21. května 2022 08:58

betsey to ma mrzi a musim povedat, ze si svata zena!

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 21. května 2022 10:44

Potrefenáhusa A vy nejste ve fazi zaprasim behem minuty cokoli? Protoze u nas hrozny, jsem koupila troje teplaky lindex a mikinu a skoro lituju. Ted spis nosi Pepco (ja vim, ja vim), ale vecne se vali v prachu, pisku a a neco po sobe brynda. Tuhle treba vyskemral od muze kus peceneho kolene a na taliri mel i horcici a pak do toho otiskl celou hlavu

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. května 2022 10:48

Jos ráda bych tě upozornila, že tahle fáze může trvat i dost dlouhoi když u toho čtyřletého je to už o dost lepší.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 21. května 2022 11:14

Jos jo, ale tuhle se mi povedlo koupit v Lidlu několik posledních sanytolu v akci!