Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 19. května 2022 22:34

Sairon Já myslím, že je dobrý si to přiznat, že by sis tu zkušenost klidně odpustila, kdybys věděla, co víš teď. A co. To z tebe nedělá horšího člověka.

Držím palce, at to na terapii klapne :)

Online Karja
Avatar
35966 příspěvků moje polička 19. května 2022 22:35

Sairon No jasný, tak jako jsou určitě nějaké ty generační vlny, ale myslím že spíš se jim nechce pouštět do žádných větších projektů.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 19. května 2022 22:35

Evaeva no vzhledem k ceně bytů V Brně sem ty lidi stejně půjdou,  školka neškolka. 

Online Karja
Avatar
35966 příspěvků moje polička 19. května 2022 22:39

Sairon Chápu, já myslím, že by ti terapie pomohla, takový jako uvědomění si lecjakych věci! 

Offline rasaNori
Avatar
7743 příspěvků moje polička 19. května 2022 22:50

A moje jediná otázka, za kterou jsem byla na sebe opravdu pyšná byla: Stihneš tam doplavat, když se cvaknou?

Offline Tabea
Avatar
4715 příspěvků moje polička 19. května 2022 23:19

rasaNori a jaká byla odpověď?

Offline rasaNori
Avatar
7743 příspěvků moje polička 19. května 2022 23:21

Tabea prý je tam vody po kolenaale připravený byl.

Online continuity
Avatar
33797 příspěvků moje polička 19. května 2022 23:29

rasaNori já mám tohle teda stejně jako s kolem bez helmy ani po dvorku. Takže sami klidně, ale bez vesty fakt ne. 

Offline rasaNori
Avatar
7743 příspěvků moje polička 19. května 2022 23:32

continuity já ji to prave kvůli toho zakázala, nicméně si dítě chytre pockalo až zmizim a šlo dyndat u táty...

Online continuity
Avatar
33797 příspěvků moje polička 19. května 2022 23:37

rasaNori no ti chlapi občas mají pěkné hovězí napady. ten náš je vodní skaut, takže zrovna s vestami problém není, ale u jiných příležitosti mu preventivně říkám, že náhradné dítě si už bude muset pořídit s jinou paní. 

Offline Kokoska
Avatar
28385 příspěvků moje polička 20. května 2022 00:09

SunEclipse vubec netusim, jakou pudu mame, obecne spis nejakou jilovku. Kdyz jsem ho sazela, udelala jsem vetsi diru a nasypala hlinu pro azalky a rododendrony, kdyz si vzpomenu, tak 1x za rok ho trochu prihnojim zalivkou. A kdyz je hodne sucho, tak ho obcas zaleju. Je teda v polostinu, odpoledne spis ve stinu, takze ted teprv vykveta.

Offline Len
Avatar
2237 příspěvků moje polička 20. května 2022 00:14

711990 Gratuluju! Jsem tým Gatita , vystudovat s dítětem je pro mě úplný scifi.

Možná se nakonec zítra zastavíme, původně to vypadalo, že nestihnu ani chvíli, ale nejspíš to vyjde.

Online Garfie
Avatar
24021 příspěvků moje polička 20. května 2022 00:18

Karja K tomu úklidu....muž mi kdysi říkal, když jsem takhle panikařila před návštěvou (a přesně, bylo to v době, kdy jsem měla malé děti) "přece bys neurážela svoje kamarádky úklidem. Vždyť je to leda potěší, že tu je taky bordel." -a to mi dalo úplně jinou perspektivu! Jako pořád mám nějaké typy kamarádek, před kterýma mám pocit, že bych měla uklidit, ale ty lepší a mně duševně spřízněné už beru jako rodinu a ne že bych si je vysloveně pozvala do největšího čurbesu, ale už mi to prostě nerve žíly. 

Hele, ty by sis měla uvědomit, že ty máš jiný přednosti, než pořádek v domě, jsi vtipná a společenská a máš unikátního samba, to je důvod, proč za tebou lidi chodí, ne protože máš setřenou podlahu! 

A s tou zahradou, víš co, to často přijde s věkem, fakt to kolem sebe vidím. Tak se na to vyprdi a počekej!

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 20. května 2022 00:49

Karja ja by som rada lenze si netrufam byt taka rozbita a tak dlho.  To moje dieta je momentalne velmi hlucne a akcne. Esteze je tu bazen kde travi vacsinu dna a nemusim vymyslat program uz sa naucil trochu plavat bez pomocok 

Online 711990
Avatar
17172 příspěvků moje polička 20. května 2022 06:31

Len Ano, stavte se!!!:) pocasi nakonec vypada, ze bude dobry:) jinak studovat s ditetem je podobny jako pri praci, jen si nemuzes vzit dovolenou:D 

Online 711990
Avatar
17172 příspěvků moje polička 20. května 2022 06:32

rasaNori sou rozkosny, ale tvl no, doufam ze by plaval dost rychle!!!!

Offline Pinot Noir
Avatar
24579 příspěvků moje polička 20. května 2022 06:40

711990 já jsem mezi dětmi dokončila účetní certifikaci a připadalo mi, že jsem v učení mnohem efektivnější, než před dětmi. S dítětem vždycky hrozí, že "pak" už nebude čas, nebo že se něco po**re a místo času na učení bude čas na pohotovosti, nebo tak něco. Navíc jsem za hlídání platila, to je taky motivace to neproflákat. Plus jsem věděla, že to je poslední šance, že chceme co nevidět druhé dítě a se dvěma už to nedám. Na slavnostním ceremoniálu s předáváním diplomů mi pak došlo, že se necítím dobře, protože jsem těhotná.

Online 711990
Avatar
17172 příspěvků moje polička 20. května 2022 06:47

Pinot Noir to je hezky:))) jako ja jsem se trochu zlepsila oproti bakalari, kteryho jsem delala pri praci, ale porad jsem flakac, odkladam co muzu a spoleham na stestijen jak rikas, musela jsem vyuzivat situaci, protoze nikdy nebylo jasny, kdy se zas naskytne moznost. Vsechno jsem delala jen vecer, kdyz Tonda usnul.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33796 příspěvků moje polička 20. května 2022 07:27

711990 to obdivuju dvojnásob, já kolikrat odpadnu ještě driv než dite. A to spava přes oběd i 3 hodiny a já kolikrat s ni 

Online Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 20. května 2022 07:31

Garfie s vekem prijde asi hodne veci. Ale na zahradkareni asi jeste nejsem dost zrala, ja ty kytky, zahony a styk s hlinou vubec nedavam. Pritom bych hrozne chtela vlastni vypestky, ale nejsem schopna pro to neco udelat, nastudovat si to a realizovat....ted jsem hrc frc vrazila do nijak extra pripraveneho zahonu salaty (na "leukoplasti" pro neumetely), a i to me prudilo. 

Ale v necem se cloveku preference asi fakt zmeni. Ted jsem byla o vikendu v Drazdanech. Jeste pred par lety bych tam stravila den v obchodaku a koupila si tricka a lesky na pusu. A ted jsem si tam koupila bio praci prasek a tahla se s nim do Zwingru:)))