Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Karja
Avatar
35977 příspěvků moje polička 20. května 2022 07:38

711990 Já tě obdivuju za to učení, já bych se v tomhle věku už nezvládala učit věci, co nemají smysl se učit a těch bývá moc. Já bych teď nedodelala snad ani gympl. No asi jo, ale měla bych asi samy čtyřky:-D Ještě bych se tam u zkoušek s lidma pohadala:-D:-D:-D 

Offline 711990
Avatar
17172 příspěvků moje polička 20. května 2022 07:55

Karja jezis ale tuhle se mi zdal sen, ze mam dodelst gympl a maturitu a tyjo to by se mi taky nechtelo. Tohle bylo jednoduchy

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33797 příspěvků moje polička 20. května 2022 07:57

711990 to jsou klasicky sny...nebo ze nemám známku z vytvarky na základce a musím to odchodit, jinak mě nepustej ke statnicím 

Offline Karja
Avatar
35977 příspěvků moje polička 20. května 2022 08:00

711990 Potrefenáhusa Jo taky se mi to tuhle zdálo! 711990 No já bych asi ani tu vejsku nezvládla, seš fakt dobrá! 

Offline rasaNori
Avatar
7743 příspěvků moje polička 20. května 2022 08:03

711990 :D tak to jsme byli dva. Ale jako ten klučina by starší splnil co ji na očích vidí, prostě jsem byla absolutně s nějakým zákazem úplně mimo....

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 08:04

Pinot Noir já bych se teď učit nezvládla. Já nejsem učící typ, hrozně nerada sedím nad knihami, pracovat mi přijde mnohem jednodušší. Možná bych zvládla třeba matfyz, počítat příklady mi po večerech šlo i před dětmi (Nezvládla samozřejmě děti neděti) 711990 taky pracuju po večerech, ale u učení bych usnula.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33797 příspěvků moje polička 20. května 2022 08:06

rasaNori to bych byla asi hodně zlá

Offline 711990
Avatar
17172 příspěvků moje polička 20. května 2022 08:10

Potrefenáhusa jo, mne se to prave driv nezdalo, ale ted nejak zacloasi uz kombinace vek/nervy. 

Offline rasaNori
Avatar
7743 příspěvků moje polička 20. května 2022 08:13

Potrefenáhusa byla jsem, ale až v soukomi

Offline Pinot Noir
Avatar
24583 příspěvků moje polička 20. května 2022 08:32

Evaeva tak ty poslední a nejhorší zkoušky v certifikaci (které jsem jako bezdětná s neomezeným množstvím času odkládala na dobu, kdy pět hodin spánku a káva vypitá ještě tepla, je znamení, že to byl dobrý den) byly hlavně příklady, počítání, vzorce, grafy. Rozsáhlou teorii bych taky nedala, hned bych usnula.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 08:35

Pinot Noir tak to by asi šlo já mám nějaké problémy se soustředěním nebo co, už na gymplu jsem měla problém, když bylo potřeba se něco vyloženě šprtat.

Offline Malenge
Avatar
4280 příspěvků moje polička 20. května 2022 08:55

Přijali nám drahouška na vybranou ZŠ  TAK MOC se mi ulevilo, huraaaaaa!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 09:06

Malenge to je super!

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 20. května 2022 09:06

K tem skolkam, u nas je ta situace zpusobena tim, ze se sem stehuje cim dal vic lidi, a vetsinou jsou to rodiny s malymi detmi. Ted jsem se divala na stranky nasi mc, kde je nejaka demograficka studie. Od roku 1993 do roku 2020 se pocet obyvatel vic jak zdvojnasobil. Soucasne populace omladla, deti tvori uz petinu. Vyrostla tu proste cela nova ctvrt, hlavne s bytovymi domy, v podstate sidliste. Zastupitelstvo tenkrat prinutilo developera na pocatku vystavby postavit skolku. To bych rekla, ze neni dneska uplny standard, ze by se zastupitelstvo takto zamyslelo a neco vyjednalo. Tipuji, ze jinde to tedy muze byt jeste horsi. Jenze do te nove skolky letos berou 10 (!) deti a ta vystavba jeste neni u konce, uz jedou x-tou etapu. Predtim tu historicky byly skolky 3, ted jsou tu teda 4, ale lidi a deti nekolikanasobne vic. V te studii jeste nejsou zapocitane posledni 2 roky...

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 20. května 2022 09:08

Malenge parada, moc vam to preju. At se tam synovi libi:)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 09:27

Gatita no to je úplně klasický problém, města na developery netlačí, i ta vaše jedna školka je docela výjimka, bych řekla.

My jsme sídliště, takže tady je vybavenosti dost, dokonce část původních školek slouží jinému účelu. Ale kousek dál je Západní město, staví se už třeba 15 let, bydlí tam spousta lidí a ještě spousta bude. V původním plánu byla školka, ale když jsme se tam před šesti lety zajímali o nový byt, říkali, že už se s ní nepočítá. Takže všichni vodí děti do sídliště. 

Offline Malenge
Avatar
4280 příspěvků moje polička 20. května 2022 09:32

Evaeva Gatita díky, díky! Doufam, ze to tam bude aspoň z poloviny tak fajn, jak se to jeví. Líbí se mi přístup, už v únoru za hlubokého covidu byl den otevřených dveří, kde si pataci převzali dítě a udělali s námi prohlídku cele školy, pak schůzka pro rodiče s radou dotazu, v březnu a dubnu byly dvě odpoledne pro budoucí prvňáčky, aby si školu osahali (syn přišel s očima navrch hlavy, ze tam mají kouzelnou tabuli ), v červnu bude nějaký sportovní den pro přijaté prvňáčky, taky schůzka pro rodiče, zápis vypadal moc hezky, děti měly mapu a na stanovištích různé po škole sbíraly razítka. Když to porovnám s druhou zs, kam nás vzali a kterou mám navíc úplně blbě na druhem břehu Vltavy od skolky i práce, tak to se ani srovnat nedá, tam nebylo vůbec nic kromě dne otevřených dveří v blby čas a jeste se paní desne divila, jak to, ze mám trvale bydliště jinde než syn a jestli je to vůbec mozne  tak jsem ji řekla, ze je. 
tak věřím, ze bude i nejaka normální učitelka a syn bude chodit rad.

Offline 711990
Avatar
17172 příspěvků moje polička 20. května 2022 09:39

Malenge to je skvely!!! Moc vam to preju.

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 20. května 2022 09:49

Malenge to zni skvele. Mne se na nasem zapisu taky libilo, i kdyz nebyl nijak hrave koncipovany. Ale byl dobre zorganizovany a vsichni, od vratne az po jednotlive ucitele, byli mili a sympaticti. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 10:09

Malenge zní to moc dobře