Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 21. května 2022 12:19

A ja mám momentálne takú krízu materstva a manželstva, že som zrelá na zmenu výzoru, falošné doklady a útek niekam do Kanady. Aj keď ani to neviem, či by bolo dostatočne ďaleko

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 21. května 2022 12:51

betsey Jo, to mě taky napadlo. Jen já mám na běžném účtu hrozně málo peněz. Kolikrát se zamýšlím, na jakou letenku koupenou na místě na letisti by to tak bylo....No a Austrálie by nevyšla! 

Tak to mě mrzí s tím stěhováním;-(. Ale tak je vidět, že změny jako takové se muž nebojí, jen mu to tady nesedlo, treba přijde něco jiného! Ale to zklamání musí být hrozny no;-(

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 21. května 2022 13:00

Karja no ja mám aj dosť peňazí, na nový začiatok by to vyšlo

Len ja nemám ani tak tú krízu z toho, že nevyšlo sťahovanie, ale z dlhodobej spánkovej deprivácie. Klára spí ešte horšie a to som si myslela, že to snáď už nie je možné, ak aj náhodou spí, zobudí ju Alica (ako napríklad teraz cez obed, Klára spala už trištvrte hodinu! keď Alica vrazila do záchodových dverí, začala kvíliť a bolo po spánku), muž si zo mňa urobil slúžku (opäť s ním musím hodiť reč) a od nedostatku spánku mi už úplne šibe. Napríklad vo štvrtok som potrebovala ísť niečo vybaviť do sociálnej poisťovne, namiesto toho som vošla do Slovenskej sporiteľne a asi minútu som tam stála v rade, kým mi to došlo

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 21. května 2022 13:15

betsey Ježíšmarjá, no to zní hrozne. Já jsem nad tím taky často premylelela, protože holky mají lehký spánek jak bychom to dělaly někde v bytě. Tady doma jsem totiž dávala maloumalou ven. Teď už je doma. Ale na tu hodinku a půl přikovám velkou malou za dvoje dveře k televizi. No hrozny hrozny hrozny! 

Já teda co jsem doma vytáhla toho terapeuta, tak sambo asi vyhodnotil situaci vážně a bere si holky ven docela pravidelně. No jenže dneska se složil teda on, fyzicky teda, ale úplně:-D, jemu nějak nedošlo, že se musí teda asi činnostma trochu omezit, pokud si chce další přidat! 

A velkamala se osypala zas hrozně po něčem, opuchla, otekla, naštěstí léky máme po tom vánočním výlete na pohotovost, ale musím teda sehnat nějakou alergologii už. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 21. května 2022 13:37

Karja no ja som pustila Alici telku tiež, ale nevydržala pri tom. Ako je to peklo, fakt. A ani vonku žiadna výhra, tu na sídlisku je stále nejaký hluk, čo ju budí, plus poobede keď mám ísť po Alicu do škôlky, to je des. Hneď vedľa škôlky je ihrisko, ktoré sa nedá obísť a teraz ako je teplo, tak tam je príšerný ziapot všetkých decák, čo už rodičia v škôlke vyzdvihli

No a velkamala teda chúďa, ale dobre že ste mali lieky. A máš nejaké podozrenie, čo to spôsobuje?

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 21. května 2022 13:42

betsey Vůbec nevíme no, já ji objednám na alergologii protože to bude dlouho trvat, tak kdyby se to objevilo ještě vícekrát než nás vezmou, ona to zatím od toho roka měla jen dvakrát takhle hodně. Jako nějaká podezření máme, ale je jich vic a nemají průnik ve všech těch obdobích. Možná je prostě jen citlivější když potká nějaký silný alergeny. 

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 21. května 2022 13:44

betsey Hele já z toho spaní byla úplně na nervy, já jsem byla pár kroků od toho nakopat sousedy do prdele za sekání trávníku, takže rozumím tvým pocitum, ale ráda bych je už zapomněla. Mně se pak ulevilo, když těch spánku bylo min, že se mi lépe ohlídal jeden delší než tři....a hlavně sambo byl docela víc doma než tvůj manžel, takže některé dny mohl jezdit s kočárkem třeba. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 21. května 2022 13:49

Karja no ako to je jediné čo ma drží pri živote, že postupne tých spánkov bude ubúdať a že za rok a pol možno už nebude spať cez deň vôbec, tak už to len prežiť

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 21. května 2022 13:51

betsey No malamala přestala být tolik citliva na probouzení cca lehce před druhým rokem. Jako já byla fakt nervní, třeba u nás byl tchán na oběd a jako teď já ji potřebovala dát spát do absolutního klidu, žádné chození kolem toho pokoje, otvírání dveří.... No teď je to z tohoto pohledu fakt veliká úleva.  

Offline dzizisketa
Avatar
7376 příspěvků moje polička 21. května 2022 13:53

betsey 

Já jsem se dnes dopoledne málem rozbrečela, že jsem včera ztratila ve městě pytlík s Rosťovým náhradním oblečením, kde měl úplně nové šortky od babičky a novou Outlast kšiltovku. Za půl hodiny mi došlo, že Rosťa měl s sebou batůžek a ty věci si nesl v něm

Ale jinak to na letenku - v mém případě buď do samoty norských fjordů nebo naopak do Monopoli - u nás ještě není. I když! Muž minulý víkend zjistil, že nám v autě prosakuje olej do nafty a ještě potřebujeme opravit klimtaizaci, tak jestli bych to auto nezavezla do servisu , protože on byl teď od úterý do pátku v Polsku, a aby to auto bylo opravené co nejdříve, protože s ním jezdí do práce. Tak to jsem se ho zeptala, jestli to myslí vážně.

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 21. května 2022 14:02

dzizisketa Ja jsem ted ve středu měla takovou premejslivou chvilku, jak druhej den to všechno stihnu, co budeme obedvat, měli jsme lékaře v takovej debilni čas, ani nic vyzvednout bych nestihla v restauraci, tak si o tom tak premejslim a do toho sambo. ...,,no tak muzete zejtra dojet pro hnuj,kdybyste se s Nanou nudily,,..... To se úplně trefil teda! 

Offline Sairon
Avatar
1850 příspěvků moje polička 21. května 2022 14:10

betsey

Musím říct, že jediný co mě první rok s oběma dětma drželo při životě a proč jsem neskončila na nějakých anidepresivech bylo to, že krtecek aspoň přes den, když už ne v noci, hodně dobře spal.  A vůbec si nedokážu představit jaký to musí být když to druhé nespí a moc lituju. 

Krizi mám taky a to se mi daří být poslední dobou i nějaký čas bez dětí, jen mi přijde že se to pak ještě zhorší.  Máme naplánované 3 týdny u moře a občas přemýšlím nad.tim, že muži navrhnu ať si sebou vezme tchyni, že já budu sama hlídat dům

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 21. května 2022 14:13

Sairon no musí to byť silné pokušenie zostať tri týždne sama doma

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 21. května 2022 14:15

Karja dzizisketa môj muž má celkom často podobné nápady, niekedy fakt neviem, či sa smiať či plakať

Offline Sairon
Avatar
1850 příspěvků moje polička 21. května 2022 14:22

Karja betsey můj muž už je "vytrénovaný " ten vždycky prohlásí.... já vím že máš co dělat,  ale kdybys náhodou neměla, tak bys mohla....se divím že mu to ještě za to stojí. 

Jinak je to lákavé strašně, být 3 týdny sama, jen bych to nemohla udělat dětem.

Offline Gatita
Avatar
7083 příspěvků moje polička 21. května 2022 14:24

Karja to jsi me rozestrelila, s tim hnojem

Offline Gatita
Avatar
7083 příspěvků moje polička 21. května 2022 14:29

Sairon ja si furt rikam, az budou deti vetsi...

Memu starsimu je 6 a je to nebe a dudy v porovnani s tim dvouapulletym. Jednak ho vsichni chteji hlidat, protoze uz s nim neni zadna prace, a taky ted treba pojede na tyden na skolku v prirode. Kdyz jsem to rekla manzelovi, tak ten se zasnil a zacal hned planovat, kam pujdem na veceri a do divadla, nebo jestli nerisknout nejaky ten eurovikend, ze kdyby byla krize, tak v nejhorsim pro syna nejak dojedem i z nejake te evropske metropole. 

A pak to ticho, kdyz mu doslo, ze mame vlastne jeste jedno dite

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 21. května 2022 14:31

Gatita jo, hnůj je top!!!

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 21. května 2022 14:35

Sairon no môj muž ešte ako nemá vodičák, tak si myslí, že nemám nič lepšie na práci ako naložiť obe deti do auta a robiť mu taxík. Alebo vymyslí nejaký program pre Alicu, nahucká ju na to, ale uz nedomyslí veci okolo toho, takže musím zbaliť aj Kláru a ísť ich tam odviezť a ešte sa tam s Klarou nervovať, bo tá fakt nemá rada cudzie prostredie

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 21. května 2022 14:36