Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 20. května 2022 19:51

A dva tyznde ubehli takze je zas doma s nadchou..buduci tyzden maju mat fotenie, to ma bude mrziet, ze tam nebude :( a do skolky uz asi nepojde do polovice juna, ked nechcem aby daco doniesol pred dovolenkou. Budem potrebovat vela, vela vina teraz :)

Offline Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:00

MPLee pombäry jí, ale ty jim dovoluju, jen když je nějaká oslava. Přece jen smažené, více soli... On má tendenci přestávat jíst těch pár dalších věcí, když mu dopřejeme tyhle hodně slané pochutiny. Arašídové křupky nebo tyhle medvědy mu donesu jednou za čas, v misce, aby vůbec neviděl sáček a bral to tak, že další nejsou a nebudou. 

DruI Sairon kůže by neprošly určitě, a ty zeleninové odmítl jednoznačně, řekla bych, že je to na něj moc barevné.

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:09

Dnešní sraz byl báječný, strašně mi bodl, po dlouhé době si udělat výlet do centra a hlavně že jsem to s dvěma dětma úplně v pohodě zvládla. Moc všem děkuji.

Akorát nevím, proč všichni lidi, když na zastávce vidí kočárek, tak se nacpou před něj a obsadí prostor právě pro něj, odkud jsem je stejně za volání "s dovolením!" všechny vyhnala. Jakože si říkají, že si to třeba rozmyslím, když na tom placu bude plno?

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:13

dzizisketa Souhlasim, dneska to bylo hrozne moc fajn a myslim, ze to se dvema detma zvladas naprosro profesionalne!!!! 

I ostatni, moc rada jsem vas videla, byla to dneska skvela parta:) 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 20:22

dzizisketa 711990 bylo to super!

My si střihli menší scénu v metru, když mi sami vběhli do výtahu. Starší nesnáší, když mu něco vytýkám, takže ječel tak, že jsem myslela, že budu muset nechat to metro odjet. Doma nakráčel do bytu a říká muži "Tak co, jak sis to doma užil?"

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:25

Prosim vas,  vy co jste měli ty horečky bez dalších příznaků,  jak dlouho to trvalo? My abysme zas o něco nepřišli

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 20:27

Sairon u nás se z toho do pár dnů vždycky něco vyklubalo - nějaká ta číslovaná nemoc.

Offline Malenge
Avatar
4248 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:31

dzizisketa 711990 Evaeva bylo to moc příjemné odpoledne, dekuji vsem! A dodávám, ze drahouska olepeneho naplastmi jste viděli, k tomu jsem v koupelně po řevu zadeček bolí, zjistila, ze u velké skluzavky očividně jezdil i po tom koberci, což v kombinaci s krátkými sortkami znamená sedrene obě půlky plne těch nechutnych zelených chlupů z toho krásného koberce  ty tam samozřejmě zůstanou a budu čekat, až vyhniji. Jednou mě z nich klepne!!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 20:32

Malenge aj, to by mě teda nenapadlo, že se to může takhle zadřít

Offline letfenixa
Avatar
7952 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:35

Sairon u nás to bolo aktuálne pred týždňom,  tie teploty mal jeden deň a noc, potom zhruba tri dni bol taký viac unavený a nič sa nepridalo. To je teda po prvýkrát, že to ostalo len pri teplotách.  

Včerajší odber krvi ma výsledky- všetko v poriadku, iba niečo mierne zvysene (neviem čo) naznačuje, že prebehla viróza.  A dovidenia pani S.

Offline letfenixa
Avatar
7952 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:36

Gratulujem ku škôlkam a školám! A závidím zraz! betsey kedy sa ku nám sťahujete?

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:36

Mrakoplasje i maly vzrustem, taktez ho prerustaji holky. Jinak tvuj chlapecek je borec, ze zvladl verejne vystoupeni:))

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:43

Malenge 

Po umělém trávníku tam jezdili všichni, ale asi ne tak sveřepě. Rosťa měl teda dlouhé kraťasy, to asi hodně pomohlo.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 20:45

dzizisketa my teda zadek nekontrolovali, tak možná mě ráno čeká překvapení

Offline Malenge
Avatar
4248 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:49

dzizisketa jo, dlouhé jsou určitě lepší, jemu se očividně vyhrnuly, má ty půlky sedrene zespodu mezi stehny a zadkem.

Offline continuity
Avatar
33614 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:51

Pinot Noir ted jak píšeš o tom slaném, moje mladší má taky nějaké zvýšené hormony štítné žlázy a taky hodně solí. Praktická ji napsala Jodid. Nešlo by domluvit alespoň to, dokud se nedostanete na tu endokrinologii? Protože ta obliba slaného s tím může souviset. 

Já teď čekám na výsledky, jestli ta tříměsíční kůra pomohla nebo ne. 

Offline Karja
Avatar
35806 příspěvků moje polička 20. května 2022 21:01

Mrakoplas Jo, my máme besídku příští týden a focení, dokonce můžu přijít s maloumalou nechat si udělat sourozenecké foto, takže velkamala celý odpoledne poptává kapesník...budu si říkat, že je to z horka!

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 20. května 2022 21:29

711990 žluťásek Evaeva dzizisketa Jimik taky moc děkujeme za sraz, bylo to super a ráda vás zase někdy uvidím na živo  Budu se rozhlížet po dostupných, ale nevytížených hřištích (to bude asi docela problém). 
Malenge ajajaj, chudák teda. Ale myslím, že do 2 let tu budu psát podobnou příhodu  

Jinak malá vydržela lítat jako blázen do půl 9, fakt nevím, na čem frčí. Doufala jsem, že jí schody unaví. A schválně jí někdy dám krokoměr

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 21:35

MPLee bůhví co u vás přidávají do vodyje to nezmar teda

Offline žluťásek
Avatar
7610 příspěvků moje polička 20. května 2022 21:50

Malenge šiš chudáček. K si tam loni přesně takhle sedřel břicho, vyhrnulo se mu tričko

Bylo to hrozně moc fajn a moc rádi se zas s vámi potkáme. Klidně znovu tam nebo kdekoliv jinde. Pátky jsou pro nás ideální, že nepracuju, ale můžeme i jiný den po školce.

Ještě mě jako uzavřené moc hezké napadá to hřiště na Novém světě, ale je pro mnohé z vás už hodně z ruky.