Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33719 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:10
Reakce na mirajo:

Len Starší generace si hrály i na paní inženýrovou a doktorovou

​ale to byly manželky těch inženýrů a doktoru, ne? 
moji máme ty starý paní říkali pani doktor 

Online Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:11

betsey taky jsem viděla jedno svatební oznámení s tituly. Svoje vlastní. Vydupala si to tenkrát moje máma, ona na to hrozně dá. A já byla tak blbá, že jsem to při zadávání do tiskárny nechala, dneska bych si to udělala po svém.

Já teda titul, který je dneska taky o ničem, nijak neupřednostňuju, ale když mě tak někdo osloví, je mi to jedno. Je mi jedno i když ho někdo nepoužije, pokud na mě neřve Hele, pani... ale ani v tom případě se nehroutím

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:13

Potrefenáhusa hahaha, vyučený historik

Já už jsem se naučila, že řeknu instituci, kde pracuju a název svojí pracovní pozice a jedním dechem dodávám "A v praxi to znamená, že sedím u počítače a čtu texty"

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:14

Potrefenáhusa No jasně. Něco jako paní premiérová:)

Online Pinot Noir
Avatar
24464 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:14
Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:16

Kokoska no ja som sa tiež nerutila, len som vedela, že keď ten titul vytiahnem, pani sa ukludni a problém vyriešime normálne, nieže ma bude hrešiť ako malé dieťa

A inak môj otec rad vyťahuje môj titul, ale úplne opačne. Napríklad prevráti oči a povzdychne si: Inžinierka, a ani rádio opraviť nevie

Offline rysamona
Avatar
835 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:18

continuity A bude ti to k něčemu? Jako jestli objektivně ti to pomůže v práci. A nebo tě to zajímá jako koníček. Já osobně bych se rozhodovala dle toho. Protože jen kvůli zkratce za jménem ne. Studoval to kamarád těsně po právech a nic moc přínos. 

Já třeba vystudovala druhou vysokou protože mi to pomohlo pracovně a pak se z toho stal koníček

Online continuity
Avatar
33676 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:19

Já říkám, že jsem analytik (kancelářská krysa se ukázala neprůchozí), a někdy než to vysvětlím, tak nemoc odejde sama. Navíc to spousta lidí to neumí ani správně napsat, stejně jako ulici,.

Offline Kan
Avatar
6983 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:20
Reakce na DruI:

Kan Myslíš za každý titul jednu facku? ;o)

​Ne, fackujou se dělňasové, pro VŠ je pokropení vodou, co kdyby se chtěl panáček soudit.

Online Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:22

betsey je, já jsem to nehroucení nemyslela na tebe, i když to tak mohlo vyznít. Spíš jsem chtěla říct, že je mi fakt jedno, jak mě kdo osloví. Jen si pamatuju, jak jednou na mě hulákal na chodníku nějaký dědula Hej, pani, kde je tady pošta? Tak to mi přišlo spíš úsměvný, i když bych spíš čekala Prosím vás, kde... Ale já jsem ten staromilec, žejo, dokonce bych i skoro čekala pozdrav, když se mě někdo chce na něco zeptat. 

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:29

Kokoska Na mě huláká pani sestra na pediatrii a konkretně u ní mi to taky vadí. Muž, když ji poprvé viděl, tak úplně zcepeněl a ptal se, proč nedělá bachařku ve věznici. Nejde o titul, spíš o to, jakým způsobem se mnou jedná. Naštěstí tam chodím vyjímečně.

Offline Kan
Avatar
6983 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:34

Kokoska No jasně, žádný hej nebo počkej

Já byla vloni na mamografu a paní doktorka mi říká, jakou máte profesi? Odpovídám, že operátorka a ona, tak to máte teď v covidu plno práce, že? Lidi pořád volají..  Já, ehm, operátor výroby, paní doktorko.

Offline JankaM
Avatar
2395 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:34

Dneska se mi zdálo že jsem byla na stejném hřišti jako 711990 a žluťásek a že tam moje děti dělali všechno to co se ostatním nelíbí, teda běhání po skluzavkách a házení pískem atd. A já se tak styděla že jsem se k nim vůbec nehlásila

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:34

continuity Hele, ber to jako radu od někoho, kdo je flink a zjevně má potíže se soustředěním. :-) Ale pokud to vysloveně nepotřebuješ, já bych se na to asi vyprdla a časovou investici v řádu stovek hodin upřela jinam, třeba ke studiu dalšího jazyka nebo něčeho spojeného s koníčkem. 

Potrefenáhusa  výborný, tak pozdravuj tatínka!

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:36

mirajo A pediatr je dobrej? Jeden můj kamarád (lékař ) má teorii, že dobrý doktor má většinou sestru hroznou saň. Rozhodně to platí na pediatrii, kam chodím s dcerou i na všech ortopediích, kde jsem v posledních letech byla. Máma má tu samou zkušenost z kožního...

Online continuity
Avatar
33676 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:37

rysamona no mně docela pomáhá ten kurz, ke kterému se to vztahuje. Přínos toho MBA fakt neodhadnu.

Že vypotim několik esejí na jiné téma než jsou běžné texty které píšu, asi přínosem být může. Minimálně mě to donutí si utřídit myšlenky. No musím zapřemýšlet. 

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:39

Mohučanka Naštěstí je, proto tam chodím a skřípu zubama. A ortoped je skvělej a sestru nemá

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:41

Mohučanka No jo, protože je sestry musí bránit!!!

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:41

JankaM já syna taky nechám běhat po skluzavce, když tam neni provoz. Zablácenou pak při odchodu umyju ubrouskama

Já jsem na tom hřišti docela imunní, vadí mi jen divoký velký děti, když se pletou mezi mrňatama a nedaj se zkrotit. Většinou mám pifku spíš na rodiče než na jejich nezvedený děti :-D

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:45

Mohučanka něco na tom bude, a dokonce jedna sestra zvládne obě role. My měli super pediatričku a sestra byla nepřijemná a občas až protivná. Pak se v té ordinaci doktorka vyměnila, teď je tam taková rázná zjevně bezdětná a ne moc orientovaná a ta sestra co tam zůstala je najednou celkem fajn