Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:53

Garfie no přesně! Zejména mi utkvěl jeden tým z Motola, doktor strašně hodnej a k tomu vynikající odborník, a jeho sestra, která měla pod palcem celou tu dlouhou chodbu toužebně čekajících lidí. Tam se nikdo neodvážil ceknout. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34826 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:12

žluťásek Fakt myješ skluzavku?  Ty jsi světice.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:13

Mohučanka Tady je docela od rany i doktorka, ta takovou babiznu ve dverich nepotrebuje

Offline 711990
Avatar
17132 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:13

JankaMjezis ty mas takovy trauma z nasale neboj, pokud bych nekopla tvoje deti do briska, tak byste byli v bezpeci

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:16

Já si ani nepamatuju, kdy naposledy mě někdo oslovil paní inženýrko, natož paní inženýrko architektko, to se ani pořádně nedá vyslovitRozhodně si na to nijak nepotrpím, vždyť dneska je inženýr každej druhej. Ale v občance to asi mám. Starší generace to měla opravdu jinak, děda trval na tom, že na parte bude uveden babičky titul.

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:24

continuity Nevím, kam to dát, ale hned jsem si na tebe vzpomněla, zajímavý rozhovor o podnikání s Legem. :-)

Offline Len
Avatar
2210 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:25
Reakce na betsey:

A inak môj otec rad vyťahuje môj titul, ale úplne opačne. Napríklad prevráti oči a povzdychne si: Inžinierka, a ani rádio opraviť nevie

​My se takhle špičkujemr s mužem. Občas mu řeknu "a jéje, pustili jsme k tomu inženýra" (není inženýr, ale pracuje v oboru, kde jich je plno). Jinak v mém oboru je inženýr prakticky diagnóza.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:27

Len my v rodině taky používáme takový humor, ale tak my jsme inženýři všichni

Offline letfenixa
Avatar
7971 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:29

Ja od rodičov počúvam iba- no jasné,  učiteľka,  to je diagnóza 

Online continuity
Avatar
33679 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:36

Len no to můj muž, když tuhle zpravoval kotel na chalupě, tak prvně s kamadem všechny ( kteří se tam snažili hodinu předtím) s vyšším než maturitnim vzděláním vyhodil z místnosti. Až na řídké výjimky inženýři prakticky příliš použitelní nejsou.

Muj muž má navíc ten příšerný zvyk, že kdykoliv se něco někde semele, dál si pije pivo a v klidu vyčká než ho přivolají. 

Offline Zuzuli
Avatar
2154 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:36

Evaeva inzenyrko architektko mi nikdy nikdo nerekl, obcas jen pani architektko. Nicmene mam dojem, ze kdyz nekam do dokumentace prepisuji titul, tak zasadne jen to Ing., arch. vynechavaji. Nejvic wtf moment jsem zazila na zubni chirurgii, kde vyvolavali stylem pani Novakova, pan Benes... A najednou sestra vola "pani inzenyrka". Nikdo nic. Vola to znovu. Zase se nikdo nezveda. Tak napotreti zkusi "pani inzenyrka prijmeni". A ja jen překvapene vstala, ze jsem fakt netusila, ze mysli me. 

Ja titul v obcance mam, koncila mi platnost stare obcanky mesic pred statnicemi, tak jsem si rekla, ze kdyz uz ji stejne musim menit, tak si tam ten titul dam. Nicmene me nanapadlo, ze kdyz se rok na to vdam, tak mi ten titul z obcanky prepisi na vsechny doklady, co jsem menila. Takze se hlasim jako nekdo, kdo ho ma i na ridicaku a karticce pojistovny, az neplanovane. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:40

Zuzuli paní architektko mi občas řekne nějaký klient, ale u doktora by mě to dost překvapilo. V té čekárně bych taky koukala jak puk

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:41

continuity no na môjho inžiniera to platí :))) ale zrovna  ing.arch. čo poznám (a nie je ich málo), naopak prakticky použiteľni sú :) Evaeva 

Offline rysamona
Avatar
835 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:46

Použitelnost inženýrů je kapitola sama pro sebe. Vzpomínám si na jednoho kterak kouká na dvojpytlík čaje a přitom mrmlá"to by se asi mělo nějak rozstřihnout"

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:47

Sweet Potato no když přijdeme, je čistá a on ji celou zablátí, tak jo. Když je sucho nebo po něm zůstane jedna šmouha, tak to zas jako ne :-))

Online continuity
Avatar
33679 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:48

Mrakoplas no závisí, já jsem inženýrka elektrotechnická a moje maximum je vyměnit baterky.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:55

Mrakoplas tak to je taková generalizace. Můj táta i děda jsou oba hodně šikovní, táta i lecos spravuje, umí takové ty věci jako položit lino a vykachlíkovat záchod. Můj muž je šikovný tak nějak běžně, rozhodně není nepoužitelný, a to je inženýr IT,spis.ho.ty.ruzne.opravy.a.upravy.nebavi.

Offline Pinot Noir
Avatar
24468 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:58

žluťásek Já už taky klouzačku čistila. A v kočárku jsem vozila takový ten modrý pracovní kostkovaný ručník, ten jsme na otření klouzačky po dešti a hlavně od rosy, se kterou lidi moc nepočítají, využili mnohokrát. A jakou radost jsme tím kolikrát způsobili!

Offline Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 14:11

Já jsem inženýr ekonomie a daňové přiznání jsem vyplňovala s paní z financaku na telefonu a stejně na dvakrát! Jako ty vado a to jsem dokonce dělala na úřadě. Jako byl to pro mě těžký střet s realitou teď po mateřské:-D

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. ledna 2022 14:12

Pinot Noir haha, tak to já je jako správná krkavčí matka nechám klouzat po mokré, výjimečně použiju papírový kapesník. Ale fakt, že za rosy venku nebýváme