Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:27

brrr brrr No hele on byl na megaknihach, tak před třemi týdny určitě. Jenze já si tam rozpracovala objednávku a prihazovala různý blbosti, dneska jsem to chtěla odeslat a není;-(. Našla jsem ho teď na jednom pochybným eshopu, ale musí se tam nakoupit víc a fakt nevím co! Nicméně snad se to dotiskne a na Vánoce koupím něco jiného.

Offline Malenge
Avatar
4247 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:27

Mrakoplas  už dorazili? S policejním doprovodem?

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:27

 Ještě jsem tu měla něco k dotazu a zapomněla jsem to:-D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:28

Mrakoplas aha. My máme jen ten nouzový stav. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:30

Karja můj dotaz na počet dílků magformers zapadl. Kolik jich máte?

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:31
Reakce na Potrefenáhusa:

MPLee hele mate to moc pěkne uklizeny, tady je to za bdelyho stavu dost strasny, nemuzu pustit ani před odchodem roombu

​Jako já bych roombu mohla pustit tak druhý den potom, co děti odjely na noc k babičce;-) Já to fakt začnu fotit:-D 

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:33

Evaeva My máme nějakou lidlovskou napodobeninu a máme ty dvě stavebnice, to se podívám někde na balení. Ale to klukům nekupuj, nejdou z toho postavit stabilní vozidla, ale to holky vůbec nenapadne, ony si to stejně nejvíc třídej nebo tím obkládáji topeni, maximálně úplně jednoduchou věž. 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:34

Evaeva no ona se začala nožičkama odrážet a bouchala se na opačné straně do hlavičky. Já ten stůl stejně nechtěla, ale ikea neměla ten, který jsem vybrala, a já už jsem to nervově nevydržela a koupila tenhle samosebou ten původní pak hned naskladnili a časem jsme ho koupili, tam se vešla i dvouletá

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:37

Karja já jí chtěla koupit, ale oni už jí nemajíKoupila jsem něco na bazaru, asi 40 dílků, dva obyč podvozky a jeden na dálkové ovládání, s tím si bude patrně hrát mužTak.premyslim.jestli.jeste.nedokoupit.nejake.dilky.mame.jen.trojuhelniky.a.ctverce.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:38

Mohučanka jak o tom mluvíš, tak to se nám taky párkrát stalo, tak jsem je stáhla nížMy ho (ještě pořád) máme v obýváku, nic většího by se nám nikam nevešlo. Ale já s ním byla maximálně spokojená.

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:42

Evaeva Trojúhelníky a čtverce používáme nejvíc, ale jak říkám neděláme vozidla, je fakt že když se o něco pokusí děda, dává tam ten obdélník ale....já si myslím, že odhadem máme tak 60 dílků a je to tak akorát. Ale to prostě záleží, jakej máte podvozek asi. Ale třeba holky ten obdélník nikdy neměly v ruce. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:44

Karja dík. No na podvozek by se obdélník asi hodil, je to na dva čtverce.

Edit: jak znám syna, bude si to nejspíš hlavně řadit. Tuhle jsem přišla do pokoje a vedle sebe na stole úhledně ležely všechny pastelky, vedle všechny voskovky, vedle fixy a nakonec malé pastelky. A nad tím spokojený syn

Offline letfenixa
Avatar
7948 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:56

Mrakoplas zatiaľ čo vlani ma zákaz vychádzania vyviedol z miery, teraz som nad tým ani sekundu sa nezamyslela, môj život to nijako neovplyvňuje

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 21:10

Malenge ak sa počítajú tie moje dve sirény aka deti tak v podstate hej

letfenixa no mňa vlastne tiež moc nie, ale hodne mi naruší plány zákaz cestovať mimo okres

Offline Malenge
Avatar
4247 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 21:24

Mrakoplas ty zakázané cesty mimo okres jsou úplně příšerné, rostla jsem z toho jak mrakodrap! My bydlíme na hranicích Prahy, ale je to už Středočeský kraj, všechno řeším v hlavním městě, kam jsem nemohla, desne to bylo. Lituju moc.

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 21:30

Malenge dik, ja som si naivne túto zimu predstavovala už trocha inak :(

Offline žluťásek
Avatar
7605 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 21:37

Karja to vydání se zelenými deskami a fialovým obrázky je krásná knížka, ilustrovala to jeho dcera Marta a knížka je grafický moc povedená. Tu kdybys někde našla, nebo z druhý ruky v pěkném stavu, to bych určitě vzala.

Pak vyšlo jedno brožované vydání v Levných knihách a je to takový... No laciný, jak sešit sudoku, ošklivej papír, to bych nekupovala.

Jestli ti jde čisté o text, tak se na www.mlp.cz dá stáhnout e-kniha.

Na papírovou bych si počkala na hezkou. 

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 21:39

žluťásek Už ji mám objednanou z druhé ruky!!! Nakonec jsem měla štěstí. 

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 21:40

Nemáte někdo zimní boty velikost 23. Fare, Pegres,Superfit apod. Jako ponořila jsem se do tajů Vinted a to je jako kdybych to kupovala potmě, tak snad pořídím stejně...Fakt člověk neví, co mu přijde. 

Offline Myrtila
Avatar
2954 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 22:05

Mrakoplas Pise, podle typu lahve, ze studene udrzi snad az 24 h, teple teda kratsi dobu. 
letfenixa Ta s tim tvrdym pitkem nedrzela teplotu, nebo vam nevyhovovalo to pitko? Ja potrebuju tvrde, protoze kdyz jsem synovi davala neco mekkeho, moc to nechtel a pak me jako bonus kousal pri kojeni.