Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 12:50

MPLee ano little shoes mají na webu spoustu rad, hodně to využívám. Ale většinou objednávám na Bosonožka, protože má vrácení zdarmaJinak kdyby si jela do té Blatničky, tak za rohem je boso neboso, mají i eshop, můžeš si tam nechat poslat boty a pak vyzkoušet. Poblíž je ještě jedna dětská obuv, ale tam mají spíš klasické než bf.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 13:27

MPLee jinak dcera jako první sandálky k moři měla Nike Sunray Protect, "starý" typ, na úzkou nožku bezva. K tomu tam myslím měla kožené celoročky Filii (byl říjen, přes den na koupání, večer chladno). Chodila tehdy asi necelé dva měsíce. Ty Filii nám vybrala paní v Bosoneboso, to byl ten jediný případ, kdy mi v krámě poradili dobře. Ten doporučuju. 

Offline Sairon
Avatar
1853 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 13:39

MPLee pro prvochodce na úzkou nohu má skvělý "boty" Bobux Explorer myslím. Je to opravdu něco mezi capackem a botou a měli je v takové poloplátěné a i celokožené verzi.  Už na podzim byly hodně vyprodané, ale třeba ještě někde něco budou mít 

Offline MPLee
Avatar
2340 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 15:10

Sairon Děkuju, na ty jsem koukala, ale nebyla si jistá, jestli má dcera širokou nebo úzkou nohu  Tímto děkuji 711990 za srovnání, budu hledat něco na úzkou nohu tedy  A děkuju i všem ostatním. Jinak těch 20-25 je maximum co lze očekávat přes den, reálně ale čekám míň a dopoledne/ večer asi už bude chladno. Snad odletíme na Tenerife... 
Mohučanka Na Little shoes jsem koukala a možná jim i napíšu. Nově se snad dají jejich boty zkoušet v Pro malé dobrodruhy v Čakovicích... Děkuju, pročtu to

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 15:19

MPLee muzu doporucit tenisky Affenzahn, maji i kozenou variantu. Ty bys treba nekde na Vinted ulovit mohla, nebo ve sleve

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 16:08

MPLee není vůbec zač, a taky si myslím, že ty bobux xplorer budou na takovou pidinožku i do daných teplot fajn. Pro dceru to byly úplně první boty. A o těch Čakovicich jsem nevěděla, to se hodí

Offline Lamicka
Avatar
13340 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 17:19

Evaeva jj, ona je 1 serie natocena v kolem roku 98 a ted uz jsou 4 nove a myslim, ze to je produkce Netflixu. My posledni 3 roky zijeme carodeji a carodejnicemi (Harry Potter)

Offline Myrtila
Avatar
2953 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 18:52

letfenixa Zatim zadnou. Uz jsem mela vybranou tu hydroflask, syn ji mel dostat jako darek od tchyne, takze kdyz jsem ji predala odkaz, tak jsem uplne vypustila, co jsem to vybrala. Nakonec ale dostal neco jineho, tak ji ted budu objednavat ja. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 19:06

MPLee 

Já bych šla vybrat do obchodu, z druhé ruky to těžko trefíš. Druhým dechem dodávám, že tu mám úplně maličký úzkonohý nike sunray protect po jednom dítěti, holčičí barvy . Na těch 12 cm myslím akorát.

Offline žluťásek
Avatar
7604 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 19:13

Lamicka tyjo, ten seriál jsem měla hrozně ráda na základce. Měla jsem za to, že je ještě starší než 98, že jsem byla ještě malá. Tak ne, jen jsem koukala na dětský seriály, zatímco kolem mě frčely ty Melrose Place a Baywatch

Offline Lamicka
Avatar
13340 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 19:19

žluťásek Vim jen o te z 98, ta sla na decku. Je mozne, ze jsou i starsi.

Offline žluťásek
Avatar
7604 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 19:29

Lamicka určitě jo, já jsem byla opožděná

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 19:42

Sakrapraca, covid necovid, sopliky nesopliky, Alica musí ísť už do škôlky, lebo už to nedávam. Moje dni vyzerajú tak, že celý deň uspavam Klaru a do toho nonstop vykrikuje na mňa Alica z izby, aby som sa s ňou išla hrať. 

Dnes bola Alica päť hodín u babky, nemala som vysoké ambície, iba si umyť po dvoch týždňoch vlasy a chvíľu si zacvičiť jogu na boľavý chrbat. No tak nie, z tých päť hodín som strávila štyri a pol hodiny kojenim, prebaľovanim a uspavanim Kláry. To dieťa nespi a nespi a keď spi, tak pol hodinu a ďalšiu hodinu až dve strávim opätovným uspavanim, bo inak plače od únavy. Alice mi je fakt ľúto

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 19:48

žluťásek já si asi pamatuju ty z 98, dávali jí v jů, hele, neděleDéčko ještě nebylo. Koukala jsem na to tak okolo těch deseti let, to mi bylo v roce 99.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 19:52

betsey to tě teda lituju, Alici do školky pošli bez výčitek. Mě se takhle budil mladší, když spal přes den v postýlce, naštěstí v kočárku na balkoně spal dost. Kolikrát jsem ho z té postýlky ještě šoupla na ten balkon, protože se vzbudil nevyspalý. Okolo šestého měsíce se to úplně otočilo. I jsem se o to snažila, po probuzení jsem ho v té postýlce uspávala třeba půl hodiny a on pak spal deset minut. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 19:55

Evaeva no balkón by asi toho dosť po riešil, musím navrhnúť mužovi, aby sme sa presťahovali.

Dnes som bola na tom tak zúfalo, že som Alicu normálne nechala samu doma pri rozprávke a išla Klaru uspať von, bo Alica samozrejme von odmietala ísť a Klaru som uspavala už dve hodiny bez výsledku 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 20:04

betsey to asi nestihnete tak rychle. Je to blbé. Uvozit jí v chodbě nebo tak něco nejde? Myslím, že Alice chvíli sama být může, ale ta situace je celá naprd.

Offline Malenge
Avatar
4245 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 20:12

betsey teda, náročné to máš, myslím na tebe  s tou skolkou bych do toho šla, myslím, ze ti to pomůže přežít ty nejtěžší začátky a nezbláznit se.

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 20:24

betsey moje dcera, kdyz mela chlapecka 14 dni doma: Jestli to dite v pondeli nebude schopny jit do skolky, tak se asi vobesim.

Ted odchodil tyden, i tam spal, tak uz v nejblizsich dnech cekame nudli. Kdyz dcera vahala, jestli ho tam ma nechat i odpoledne, tak ji manzel rekl, ze si nema delat vycitky, ze to je stejne jen na par dni. Tak jsem zvedava. Adela je stejny darecek jako tvoje Koralka a presne stejne probiha uspavani - mamiiii, kde jsi, mamiiii, pojd se podivat, mamiiii....

Drzim palce, at Alice vydrzi co nejdyl.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 20:25

betsey 

Soucítím, měla jsem takhle nespavé to první dítě, což je lepší kombinace. Pamatuju si, jak bylo 10:30 dopoledne a já byla ráda, že jsem po snídani .