Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Gatita
Avatar
7168 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 12:57

Karja nemej z toho blby pocit, jestli si s tim holky hrajou, mas to kam dat a tech par stovek te nevytrhne, tak bych si marnotratne nepripadala. Navic nemate na vesnici tolik vyziti. My to škrtíme ted, protoze mladsi ma mraky zachovalych hracek po starsim, tak mu vlastne ani neni moc co kupovat dalsiho. A starsi si zas hraje jen s legem, tak dostane lego a je to. A knihy a ruzne sportovni potreby, kolo a podobne kupujeme podle potreby a necekame na Vanoce, takze ta skromnost je jen takova opticka. 

Ja si pripadala hrozne marnotratne dnes. Uz jsem tu psala, jaky mame stres kazde rano s oblecenim, syn ma problem se vsim- obreci to od ponozek az po cepici, nic mu neni recht. Dnes jsme jeli misto skolky do nakupaku, at si vybere, co chce. Vybral si hnusny polyesterovy teplaky ninjago za 599 a k tomu stejne hnusny triko, s fakt hnusnym ninja potiskem, za podobne hnusnou cenu. Myslim, ze jsem jediny spotrebitel ve stredni evrope, kdo to v tom lindexu koupil. 

Offline 711990
Avatar
17164 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 12:57

Mrakoplas tvoje deti teda v soutezi o nejlepsi hru vyhravaj

Jinak ja jsem si ted dokoupila dalsi dvoje koleje k Duplo vlaku a konecne jsem spokojena!da se z toho postavit uz fakt hodne, kolikrat mi i zbyde. A Tondu taky nechavam si pohrat, nebojte....

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 13:03

711990 my o víkendu dostaneme ten most

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 13:08

Mrakoplas cintorín je super

Pinot Noir je to fakt krásný, nakonec jsem si těch 14 dní jen doma s nimi užila. Mladší hezky mluví, takže spolu pěkně komunikují, hodně spolupracují, konfliktů je málo. Včera se normálně zabavili dopoledne na hodinu úplně sami, normálně jsem celou tu hodinu vůbec nemusela odejít od počítače, akorát jsem nakreslila dvě auta.

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 13:10

711990 no a to som ešte vynechala, že pôvodne bola v tom rámiku fotka sambovej netere (žijúcej). To sme teda vysvetlili a zatrhli a do rámčeka dali prababku. 

Offline 711990
Avatar
17164 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 13:11

Mrakoplas jezisi

Evaeva tak rovnou muzu rict, ze se dvema je to jeste lepsi(mame ten nakladni vlak a k nemu dvakrat most a dvakrat ty zatacky)

Offline Pinot Noir
Avatar
24543 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 13:43

Byli jsme na pětileté prevenci. Obávala jsem se, jak proběhne očkování. Řešila jsem, jestli mu předem říkat, že bude, nebo to vybalit až v poslední chvíli. Nakonec jsem mu to řekla dost předem, ale už to "dávno vím od kluků ze školky, ne asi". Úplně v pohodě, ani neceknul, sbalil od sestry tetovačky a čokoládového anděla a dál mlel o Titaniku. . Tak mám fakt velkou radost. .

Když si vzpomenu na tříletou prohlídku a "nevyšetřitelný" skoro ve všech kolonkách...

A teda 113 cm už! A stabilních 16,5 kg, takže zase spadnul do podváhy. Ale doktorka to nekomentovala. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 13:50

Pinot Noir super! Ja teda očkovanie musím dopredu tajiť (neklamem, len nespomeniem), lebo zbytočne začne hystercit vopred. On sa vždy predtým hrozne vystresuje. 

Zrovna včera som deti merala a podrástol aj náš starší, 108 cm (?bože už si ani tým nie som istá), unho úspech :)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 13:55

711990 nám by se to už nevešlo do pokoje, tohle bude akorát. Máme jednu sadu s výhybkami, parní vlak a teď ten most. Pak mají ještě vláčkodráhu, toho mají mrak. Oni to pak pár dní nechtějí uklidit a to už se nedá.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 14:02

Keď už tu frcia tie hračky, teraz ako trcime doma, tak aj ja musím ísť urobiť nejakú novú zásobu.

Ma zmysel kupovať magformers, keď máme dosť lega? A tie navliekacie koráliky, z toho ma asi trafí šľak, keď to budem zbierať po celom byte, čo? 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 14:11

betsey korálky jsou dobré, ty bych koupila, nějaké větší. Magformers jsem teď koupila k Vánocům, přijde mi to úplně jiné než lego, uvidíme, jak si s tím budou hrát.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 14:20

betsey dcera si hraje jak s magformers, tak s duplem. Ale ne najednou, v říjnu měla magnetické období, teď má duplo období mně se to magformers hrozně líbí, asi jí dám pod strom nějakou další sadu

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 14:24

Teď mě napadá, že ségra psala, že přiveze dárky v předstihu,  co kdyby byl lockdown, a vůbec nechtěla žádné tipy na dárky...No to se teda bojím když se u nich dcera onehdá úspěšně vykakala (poprvé mimo domov, velíká sláva), odjížděli jsme s plyšákem z jejich zásob, zabírajícím nejméně metr čtvreční (jistěže se ho chtěli zbavit )

Offline 711990
Avatar
17164 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 16:29

Dneska se musim pochlubit:D

Offline Candance
Avatar
5353 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 16:37

betsey mas druhou malickou, tak asi nejake vetsi, ktere nestrci do nosu a nespolkne?

Offline letfenixa
Avatar
8022 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 17:10

711990 paráda! A super, že tiež varíte v obývačke

Počas Veľkého Upratovania obývačky bolo dovolené vyradiť detskú kuchynku a vyrobil si vlastnú na poličke, uf, o ružový krám menej. Zajtra mala byť Zóna bez peňazí, samozrejme je to zrušené, a ja mám v pivnici niekoľko vriec vyradených vecí.

betsey nechcete kuchynku?

Offline letfenixa
Avatar
8022 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 17:12

Mrakoplas hra na cintorín je bomba!

Bola som dnes na 3.ockovani, tak po návrate som bola vyšetrená, aj správu som dostala

Offline Kokoska
Avatar
28372 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 17:19

711990 tohle by u nás neuspělo, u nás se musí jezdit dokola, žádně slepé koleje!

Offline Myrtila
Avatar
3018 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 17:27

Prosim vas, detska termoska s pitkem - vim, ze tu nedavno probehla, i jsem nejakou vybrala, ale ted ji nemuzu dohledat. Muzete mi prosim nejakou doporucit, aby drzela teplotu a nepilo se pres brcko, ale spis pres nejake tvrdsi pitko?

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 17:40

letfenixa tu máme a jedna stačí