Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 17:41

Kokoska u nás se kolečkem začínám pak jsou naopak slepé koleje nutnost, protože syn má rád ty zarážkyAle u nás se koleje hlavně staví, vlaky po nich obvykle moc nejezdí

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 17:44

Candance no vidíš, koráliky radšej asi úplne skrtam, už tak je tu dosť malých veci, co to menšie babo môže pojest. Muz s obľubou kupuje Alici lego city (haha, vieme pre koho to kupuje) 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 17:49

Myrtila my máme na odporúčanie Lamicka Alfi a som spokojná, teplotu udrží, umýva sa dobre, nepreteka a decká z nej vedia piť. Najprv som kúpila aj s redukciou pre menšie deti ale mladší už dlho zvláda piť aj z normálneho hrdla. Teraz neviem aké staré máš dieťa, tuším len rok? 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 17:51

Inak u nás sneží, deti so sambom som vykopala von a idem robiť čo? Nič.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 17:55

Mrakoplas u vás sneží? A prečo u nás nie? Ved sme tuším celkom blízko pri sebe. Alica sa ma vypytuje na sneh každý deň už hádam mesiac.

A závidím ničnerobenie, uži si

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 17:58

betsey ty si zo Žiliny? To ja som dost ďaleko :) Ségra posielala fotky zasneženej Bratislavy ešte poobede, tak to ide asi postupne z juhu, snáď to aj k vám dorazí. Ale topí sa to, no deťom to aj tak spravilo na chvíľu radosť. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:00

Mrakoplas jaj tak snáď to dorazí aj k nám, to bude radosti. Neviem, prečo som ta mala zaradenú, že bývaš kúsok nad Žilinou 

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:01

betsey Ty magformers jsou dobrý, dcera si s tím hrála jeden čas hrozně moc a teď si taky ještě prohraje. Ale fakt to furt skládala, byla to jeden čas nejoblíbenější hračka. Ty malé komponenty jsem neporizovala dokud byla malamala takovej jelimanek co všechno strkal do pusy. My tu máme nepořádek a neohlidala bych to, někdo to zvládne, že si třeba to starší dítě hraje ve vedlejším pokoji s tim nebo u stolu, ale to velkamala nebyla schopna ještě pochopit. A to třeba fakt měla ráda ty různé mozaiky, penízky, ale tak do roka a půl malemale tu nic nebylo. 

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:02

Myrtila 

Hydroflask?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:02

betsey já jsem koupila u nás v hrackarstvi tyhle, jsou celkem velký, spis je asi blba bez dozoru ta šňůra)

je to nějaká ukrajinská firma s drevenyma hrackama, vsechno bylo hezky, šla jsem pro nějakou malou hračku před odběrem krve a nechala tam skoro litr

https://www.agatinsvet.cz/navlekaci-pohadka-13-drevenych-dilu-a-8-predloh/?gclid=CjwKCAiAqIKNBhAIEiwAu_ZLDqFb3mr_av_cAuaZqykU9A6tNtHdr0yktpwHNvApQRWT2mMR10iuDxoChzQQAvD_BwE

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:03

betsey ale možná už je to moc pro mimina?

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:04

betsey Tvoje je starší, my už máme klasické dřevěné korálky, ale litá to všude. Ty velke podle mě nemají smysl. Ona si to navlikne a pak to nosí;-) 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:12

Potrefenáhusa no toto už bude asi pre druhú, Alica je už na to moc veľká asi

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:19

betsey záleží, jak je dcera "spořádaná". Ségra si korálky sypala do mísy a navlékala z ní. Kluci je rozhází všude

Jinak jsem teď viděla bezva tip: když se ten nejlevnější přebalovací stůl z ikei rozřeže na dva stolky, vzniknou stolky vhodné na různé přesýpání, většina bordelu zůstane mezi tím rantlem.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:24

Evaeva no práve Alica je strašný bordelar, nedáva na nič pozor a všetko má roztahane všade. Všade nachádzam magnetky, guľôčky z gulickovej drahy a podobne

Viidim to na magformers, tiež sa mi to veľmi páči 

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:30

Potrefenáhusa já jsem mile překvapená z takovýho malýho regálu, kolik krámů se do toho vejde. Ale je pravda, že z obýváku máme dětskoi hernu. Většinu hraček má v tom, pak mám ještě ve skříni jednu krabici, kam davám to, co zrovna nepoužívá. 

A teda ráda bych byla minimalista, ale vždycky objevim něco tak božího, že to musim mít  

Takže dneska přišel vánoční dárek a nevím, asi jí to nechám už teď - už půl hodiny o ní nevim a baví se sama... 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:35

MPLee ten je moc peknej! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:36

Evaeva neměla bys fotku? Ten prebalovaci pult z ikey byla úplně nejblbejsi a nejzbytecnejsi věc, kterou jsem koupila, teď na něm ve sklepe tridim pradlo do pračky 

Online Malenge
Avatar
4246 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:39

Pinot Noir moc gratuluju, úleva veliká! U nás to samé, tříletý závěr: nelze vyšetřit/nespolupráce, v 5 byl úplně vzorný, u očkováni ani nepipl, na vše odpověděl. Jen tu výšku závidím, takový velký kluk, u nás bylo jen 105...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:39

MPLee hele mate to moc pěkne uklizeny, tady je to za bdelyho stavu dost strasny, nemuzu pustit ani před odchodem roombu, leda dite na chvíli někam přivázat...

mame stejný ty papírový djeco kostky, jsou bozi, hraje si s nima furt