Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline MPLee
Avatar
2340 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:42

Potrefenáhusa  Já to někdy vyfotim, když bude malá vzhůru  Samozřejmě to takhle nevypadá pořád. Jen zatím nedonese věci moc daleko, takže to zvládám po obědě když spí a večer nějak porovnat... 

Ty kostky jsou boží, hraje si s nima taky hrozně moc. Nejvíc teda s těma zvířátkovejma. Jen tu nejmenší už rozkousala

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:49

Potrefenáhusa ty máš myslím jiný. Tohle je ten nejlevnější, má dole takovou poličku s ohrádkou, nahoře je taky ohrádka, kolem dokola. Uřízne se to nad tou poličkou a máš dva stolky. Večer ti to můžu pohledat.

Offline Myrtila
Avatar
2953 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:50

dzizisketa To byla ona, diky!

Mrakoplas Ta vypada taky moc pekne, akorat z by z ni syn jeste asi neumel pit. Vybiram neco podobneho tomu, jakou mame normalni lahvicku na vodu, zvlada to jenom z jednoho typu pitka. Ale ukládám si (snad lip nez minule) do budoucna, zvlast jestli fakt drzi teplotu tak dlouho, jak pise vyrobce!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:52

Potrefenáhusa já v tomhle období vždycky dítě oblékla na ven, co nejrychleji uklidila, dítě odnesla na chodbu, doklidila, co rozcházelo a pustila vysavač. Oni se ho v tomhle věku i dost báli, takže když jsem ho vyndala, do obýváku už nešli

Offline letfenixa
Avatar
7944 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 19:00

Myrtila ja som po ďalšej blbej skúsenosti s termoskou z Orionu (pevné pitko) kúpila Thermos Funtainer.

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 19:05

letfenixa jo, vareni musi bejt

Kokoska ono mi to stejne nevychazi a zacykli se to:))

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 19:16

Já mám dotaz asi na žluťásek   . Já chci koupit dětem toho Magora dětem. Ale nikde už nemají to druhé vydání, je to druhé vydání ilustracemi nějak výrazně lepší že se to bude holkám líbit nebo je to plus minus jak to první, takže pro děti prostě stejně nezajímave?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 19:17

Potrefenáhusa je to tenhle přebalovák. Uřízneš to nad tou dolní poličkou. Já si ten náš ještě ponechán, pro všechny případy. Ale jestli nenastanou, na jaře jdu na to.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 19:20

Evaeva jé, tak ten máme doma plonkovej. Jako hodil se, ne že ne, asi tak měsíc, než z něj dítě vyrostlo doufam, že do jara tenhle nápad udržím...

Offline Pinot Noir
Avatar
24428 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 19:22

Malenge díky, je to fakt úleva. Myslela jsem na vás a modlila se, aby to taky proběhlo hladce jako u vás. Měla jsem z toho, no, jak to říct...neklidná střeva! . A roste teď teda fakt rychle, nestíhám ty hadry nakupovat, ovšem problém padajících kalhot trvá neustále.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 19:32

Evaeva jo, to je on, ale tu dolní poličku má na to děsně nízko 

a tím oblečenym ditetem v předsíni, zatímco já uklizim, jsi mě rozesmala, u nás jsou ty odchody dost narocny i bez blbyho úklidu 

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 19:34

MPLee Jé, to se mi líbí, jak se to jmenuje a kde se to kupuje? (Ta podložka na chození). Díky!

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 19:39

Myrtila neviem koľko píše výrobca ale mne vydržala voda studena aj keď som fľašu omylom nechala v lete na slnku. Čas neviem, asi kým sa nevypila . Keď si spomeniem akú teplú zbrndu som ja píla zo svojej plastovej, tak si idem tuším termoflasu kúpiť aj ja :)

Offline letfenixa
Avatar
7944 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 19:40

Pinot Noir fíha, tak to Ríša sa riadne vytiahol! A aký je šikovný!

Offline MPLee
Avatar
2340 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 19:41

INCOM1 Je to toto Narazila jsem na ně na instagramu. Je to teda drahý, proti těm plastovým co jsem viděla u nás, ale ty se mi nelíbí a doma bych to nechtěla. Tyhle se mi líbí moc, zvažuju přikoupení dalších pár dílků do budoucna 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:01

Osem hodín, zákaz vychádzania a sambo s deťmi si to štraduju ešte dakde vonku

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:19

Potrefenáhusa ty stolky z toho máš dva, ten druhý je vysoký dost

Mohučanka jak vyrostlo, já ho používala ještě před pár měsíci?! Jako koukali mu nohy, ale to ničemu nevadí.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:20

Mrakoplas

Vy máte zákaz vycházení?

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:21

Karja Tobě se podarilo najít jakekoliv vydání Magora? On totiž nikde není.

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:23

Evaeva jj, od stredy je lockdown a núdzový stav, po ôsmej von len na výnimky.