Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 25. října 2021 07:42

Karja tím to nebude, my máme teplotu stálou a vstává taky tak! Ale to kolísání teploty může být zrádné, no. Mladšímu taky dávám pod overal body, u staršího už si říkám, že se musí obstarat sám, peřinu tam k dispozici má.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 25. října 2021 07:44

Karja já ji teď davam do spacaku a přijde mi to super, máme zimu, plus teda se v tom spacaku tak nemrska a spi lip 


(spime spolu, takže když se odkopava, odkopava mne , takže spacak a vystrcit)

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 25. října 2021 07:55

Karja dneska me vzbudil o pul 8 telefon, koukam ze vola muz, tak mu to zvednu ze asi nejaky prusvih nebo tak, a on ze vola, aby nam rekl dobre rano. Holky mely jeste pulnoc, no neudelal mi radost:D

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 25. října 2021 08:02

Pinot Noir to body pod pyzamo u male pouzivam v obytnaku nebo v dodavce, ale doma v ramci zdrzuju pred spanim se po obvyklem dobrou noc, kdy uz maji 20 pus, 4 pohadky, tmu atd. ozve curat

Ale jinak v ramci karanteny se nam mlade zdatne odplenkovava, a starsi zacala chystat sobe i segre snidani, tak aspon k necemu je to dobre:D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. října 2021 08:26

rasaNori to je šikovná! Co snídají?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. října 2021 08:29

Potrefenáhusa spací pytel je nejlepší! Kluci v něm spali/spí skoro od narození. Staršímu jsem ho vzala, když ve dvou letech začal vylézat z postýlky, chodil si hrát a my získali půl hodiny spánku navíc. Mladší takový není, tak ten ho bude mít minimálně do jara.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 25. října 2021 08:32

Evaeva jogurt s vlockama a marmeladou. Me z nich v kuchyni asi porazi, ale beru to jako dan za samostatnost. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. října 2021 08:32

Karja no to vstávání je hnus! Staršímu podle mě trošku chladno je, když ho přikreju, tak se z toho klubíčka rozvalí:) On se pak ani neodkope, ale on nechce být přikrytý, takže když se vzbudí, zase jí odsune pryč:) Ale v paneláku to moc neřeším, spí v ponožkách, ale tady teplota neklesne pod 22.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. října 2021 08:33

rasaNori no to je jasné! Staršího tyhle věci moc nezajímají, myslím, že obstarat se dokáže dřív ten mladší. Už teď mi pomáhá mazat chleba a chystat čaje.

Online Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 25. října 2021 08:43

Tak horečku a hnusný kašel už má i mladší a sopel neustále až na bradu. . Na prodloužený víkend jsme chtěli jet k našim a do maringotky.

Offline Tabea
Avatar
4685 příspěvků moje polička 25. října 2021 08:47

Evaeva dcera spí ve spacáku doteď (4,5l), sama to chce. Syn v něm spal ještě dýl.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. října 2021 08:49

Tabea no starší už v něm chodil po bytě, ale zároveň se nějak nechtěl naučit to rozepnout. Malá ségra v něm taky spala snad do čtyř, ale ta ho uměla rozepnout. Já už další teplý nemám, jenom tenké, takže až z něj vyroste, má smůluDalší už kupovat nechci.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 25. října 2021 09:03

Alica nechce ani vankúš ani perinu. Myslím, že tak si uhnala tu poslednú nádchu. Ráno sa zobudila studená ako ľad. Mam pre ňu aj spací pytel, ale tomu sa veľmi bráni, spala v ňom raz a odvtedy nechce. Asi jej kúpim nejaké termopyzamo alebo co. 

Jo a inak včera všetko v pohodicke, dala som na rady začať skôr a všetko klapalo. Akurát teda si Alica zrazu vymyslela, že po rozprávke musím s nou zostať až kým nezaspi, ale to sa dalo čakať. Našťastie mimino spalo

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. října 2021 09:04

betsey super, já ti věřila, že to bude v pohodě.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 25. října 2021 09:16

dynda ja som si kedysi kupila maly naplneny husacim perim, syn mi ho zabavil a odvtedy spava na nom. Nie je moc vysoku, ale je vyssie ako ten olacaty z Ikei 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 25. října 2021 09:19

betsey jeej, tak parada, ze to takto super vyslo, myslela som an teba :)

Online letfenixa
Avatar
7988 příspěvků moje polička 25. října 2021 10:09

Syn už celkom spáva obalený v Tom tenkom detskom paplone, tak mu plánujem kúpiť z merina, lebo najneskôr nadránom sa prigula ku mne pod môj merinovy.

Online letfenixa
Avatar
7988 příspěvků moje polička 25. října 2021 10:10

betsey super

Offline Malenge
Avatar
4268 příspěvků moje polička 25. října 2021 10:18

betsey to moc rada slyším, jen tak dal

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 25. října 2021 11:34

Karja přesně jsi vystihla moje trudné myšlenky, co se týká posunu času. Náš vstává mezi 5.15 a 5.45 aktuálně