Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Kan
Avatar
7006 příspěvků moje polička 25. října 2021 15:38

Garfie My měli dlouho tenhle advenťák, uháčkovaných 24 ponožek.

Online Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 25. října 2021 15:43

Kan  Řekni, že jsi to neštrikovala za dlouhých zimních večerů sama, že ne? 

Offline rysamona
Avatar
835 příspěvků moje polička 25. října 2021 15:53

DrowRanger My tenhle problém naštěstí neřešili, ale co to  zkusit jako tchýně? Prostě ho zabavit tak aby se uvolnil a pustil to. Jít s ním natvrdo na záchod a třeba si s ním číst nebo klidně hrát na mobilu aby se tak nesoustředil na ten tlak.

Offline Kokoska
Avatar
28321 příspěvků moje polička 25. října 2021 16:16

Karja tyjo, takovy maly general doma! To bych ji teda naridila vypnout pohadku a tise lezet, at muze pejsek a Nana spinkat! 

Offline Pinot Noir
Avatar
24497 příspěvků moje polička 25. října 2021 16:20
Reakce na Garfie:

Pinot Noir Já to čtu se zpožděním, tak snad už máte to nejhorší za sebou! Úplně se mi z té představy udělalo špatně. Moje děti na horečky netrpěly, vlastně nemívají dodnes (koneckonců já neměla teplotu snad 40 let), vůbec si nedovaedu představit, jak to musí být strašné! 

​Děkuju. Kluci takhle vysoké horečky mívají i při běžné viróze, a vzhledem k tomu, že starší stihl už mít pneumokoka i mononukleózu, tak se dá říct, že už jsme dost otrlí. Ale stejně je ve mně vždycky malá dušička a úplně cítím, jak od pátku, kdy to začalo, mám vzadu na krku "zakouslýho psa" - takový ten pocit zaťatých svalů z té nervozity. Brrr. Ještě jednou díky.

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 25. října 2021 16:28

DrowRanger ona jedna vec muze byt ta bolest a druha muze byt neco jineho. Psala jsem ti o dceri, ta mela problem s tuhou stolici a bolesti, jakmile poznala, ze to jde, bylo vse ok. Syn problem s bolesti nemel, on nechtel proste chodit kakat. Obcas i ted zadrzuje, protoze si zrovna hraje, kouka se na tv, jsme na vylete, jsme na dovolene... tohle ma plno chlapecku, co tak vim. Treba kamaradky syn si na vylete sedne na sloupek u cesty a zatlacuje... 

U nas hodne pomohl ritual, konkretne vecere, vecerni pohadka, kakani. Prohlizi si na wc knizku nebo nejste radeji letaky z Lidlu (jsem jak duchodce cihajici na novy letak). Jakmile je pretazeny, uz zase ma tendenci nejit. Na skole v prirode byl 5 dni a kakat sel 1x...   

no je to strasny boj tohle

Offline Kan
Avatar
7006 příspěvků moje polička 25. října 2021 16:49

Garfie Haha, no ne, já to neumím. Donesla to babička a ani ta neháčkuje, dělala to nějaká paní kterou to děsně bavilo. Ale dvakrát se tam nic nevleze, do nejmenší tak max. krabička tikťaků. Ale plést ponožky by se mi hodilo, podědila jsem kufr příze a už dva roky to nosím do chráněné dílny.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 25. října 2021 17:17

rysamona s tym sadnutim na nocnik a pozeranim som to skusala a paradoxne vtedy vie este lepsie zadrzat, sekne sa a proste nebude. Ale muz ho dnes vzal sameho von, sli k ttakemu horskemu hotelu kde su aj zvieratka, pieskovisko a tak a cuduj sa svete, ono to slo. Vyzera to, ze problem som ja, lebo ked som ja so synom, nevykaka sa ale chce aby som ho masirovala a davala mu teply obklad, co mu zjavne pomaha prekonat ten tlak a este lepsie zadrziavat. A teda zjavne nemoze byt v case potreby doma, aby si nemohol lahnut.vTak to skusime tento tyzden kazdy den takto. Lamicka ritualnneviem ako vytvorit, lebo ked sme doma, tak jediny ritual by mohol byt ten cipok a kakanie zo spanku. A ano, suhlasim, tieto problemy s kakanim su strasne, z tych zivot neohrozujucich prkotin pre mna asi zatial najhorsie. Fakt by som radsej brala 4-5 budickov v noci....

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 25. října 2021 18:22

Garfie Diky za tipy. Mne by čokoláda ani nevadila, ale od každé babičky dostanou adventní kalendář se sladkostmi( ještěze jen od dvou ze čtyř, jinak by mě už opravdu škrablo). Nějaké vysvětlování už jsem vzdala. Já jim koupím ten lego kalendář. Vím, mají toho hromady, ale stále si s tím hodně vyhrají.

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 25. října 2021 18:47
Reakce na Kokoska:

Karja tyjo, takovy maly general doma! To bych ji teda naridila vypnout pohadku a tise lezet, at muze pejsek a Nana spinkat! 

​To si nemůžeš takhle zahrávat, když Pejsek s Nanou spinkají! :-D To musíš motat kotrmelce, hlavně aby bylo ticho:-D

Online Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 25. října 2021 19:53

tv Ty jo, já tohle zatrhla, mají prostě jeden advenťák a basta. :-) Ale zjistila jsem, že mít několik kalendářů je úplně normální, takže jsem zase za krkavčí matku!

Kan To znám, prvnímu dítěti jsem v záchvatu nadšení koupila nádherný doplňovací kalendář, takové malé pytlíčky z juty s vyšívanýma andílkama...líbí se mi do teď, ale vleze se do toho tak jeden ořech.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. října 2021 20:13

Garfie to by se mi teď šiklo, takové malé pytlíčky. My máme větší, pojmou i menší pytlík jojo bonbónů, když se trošku zmáčkne. Já toho dětem tolik dávat nechci, ale jeden bonbón se tam ztratí

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. října 2021 20:32

Kupoval jste někdo dětem něco v sinsay? Jak odpovídají velikosti? Syn obvykle nosí 104, něco má i 110. Když mu vezmu 110 bundu, nevypadne z ní?

Offline ziginka
Avatar
677 příspěvků moje polička 25. října 2021 20:36

Evaeva Ja tam detem kupovala teplaky a pyzama a jejich velikosti jim sedely.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. října 2021 21:02

ziginka díky, tak já radši vezmu tu větší

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 25. října 2021 21:09
Reakce na Evaeva:

Kupoval jste někdo dětem něco v sinsay? Jak odpovídají velikosti? Syn obvykle nosí 104, něco má i 110. Když mu vezmu 110 bundu, nevypadne z ní?

​kupovala som pyzama o 1 velkost vacsiu tj miesto 110 az 116

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 25. října 2021 22:04

Dnes jsme i přes nachlazei vyrazily s holkama pro marieuchvilku za dědou na ryby. Do vody naštěstí spadlo pouze jedno z těch jedenych jablicek nikoliv dítko! Jako u nás je fakt klid, my jedeme někam na výlet, do takové té ,,vycházkové přírody,, prostě ne les, ale taková třeba turistická trasa, oblíbené letní místo a nikde nikdo! 

Jakoby stačí i deset minut, kdy jsou holky hodne a člověk si v tom klidu hrozně odpočine, úplně se tak jako občerství. 

Offline Kokoska
Avatar
28321 příspěvků moje polička 25. října 2021 22:21

Karja ta starsi fakt vypada prisne, asi bych odevzdala fidorku a udelala dva kotrmelce

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 25. října 2021 22:28

Kokoska

 Ano, tentokrát to schytal děda, poslal nás podívat se na nutrie a to bylo ,,ty dědo, žádný zvířata tam nebyly, do vody nám spadlo jablíčko a ty tady žádnou rybu taky nemas,,. V září neustále říkala že je ,,královna,, a poslední dobou o sobě mluví jako o ,,Sister shark,,. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8812 příspěvků moje polička 25. října 2021 22:41

Bola som dnes so synom na logopedii, tá mi tam vysvetľovala ako s ním mám cvičiť. A ja si nepamätám ani tretinu . Bože chudák chlapec. 

A k nedávnej téme očkovania, dnes deti dostali vakcínu proti chrípke, dva streky do nosa, ani nepipli a za mesiac sa tešia znova, lebo dostali od sestričky lízatko